10 дивних речей, які вважаються сексуальними в різних країнах

Європейські ідеали краси зрозумілі і близькі нам, але в інших країнах все може бути з точністю до навпаки. Це ще раз доводить, що нашу зовнішність ніколи не будуть вважати привабливою абсолютно всі. Але комусь ми обов’язково опинимось ідеалом краси.

ТУТКА пропонує подивитися, що вважається сексуальним і привабливим в різних країнах.

Криві зуби

Японія

© tomomiitano   © Agustin Rafael Reyes/flickr

У західних країнах рівна посмішка вважається гарною, і здається, що по-іншому і бути не може. Але ні, в Японії все навпаки: там на гребені хвилі знаходиться «yaeba» — так званий кривий зуб. Вважається, що за рахунок кривих зубів особа стає неймовірно милою.

В Японії через це як дівчата, так і хлопці встають в черзі до стоматолога.

Шрамування

Західна Африка, Нова Гвінея

© Kathy Gerber (kathleen.gerber)   © EAST NEWS   © Bernard Foubert/Photononstop

Жителі Нової Гвінеї і деяких країн Африки досі прикрашають свої тіла візерунками із численних шрамів. У чоловіків зазвичай нанесення шрамів відбувається під час обряду ініціації, а у жінок такі «татуювання» вважаються ознакою краси. До речі, у розвинених країнах до шрамувавання теж вдаються. В основному це прихильники екстравагантного модифікування тіла.

Обличчя у формі серця

Південна Корея

© AFP/EAST NEWS

У Південній Кореї пластичні операції не просто поширені, там вони вважаються нормою. По всьому місту висить реклама, що закликає поліпшити зовнішність за допомогою скальпеля.

Одним з головних ознак краси тут є обличчя у формі серця. Заради нього корейці йдуть на складні операції: спочатку кістки підборіддя ламають і ділять на три частини, середина прибирається, дві інші частини з’єднуються, створюючи загострене підборіддя. Потім по лінії нового підборіддя зрізують кути.

Після операції ще довго не можна їсти тверду їжу, згодом нове обличчя може болісно реагувати на погоду.

Надмірна вага

Мавританія

© Coffee/Pixabay

Мавританські дівчата не мають ні найменшого шансу на увагу з боку чоловіків, якщо на їх животі мало жирових складок.

Щоб дівчатка досягли необхідних габаритів до потрібного віку, батьки віддають їх на спеціальні ферми, де їх розгодовують. Калорійність їх денного раціону може досягати 16 тис. ккал в день (звичайна денна норма для дівчаток цього віку — 1 500 ккал). З-за цієї традиції у багатьох дівчат з’являються проблеми з шлунком.

Хірургічні пов’язки на обличчі

Іран

© Transterra Media / Polaris/East News   © SIPA/EAST NEWS

Іран — це просто столиця ринопластики. Незважаючи на дорожнечу процедури, чоловіки і жінки готові на все заради прямого носа — для них це не тільки краса, але і певний статус у суспільстві.

Але найбільше дивує навіть не це. Якщо людина не робила ринопластику, вона запросто може ходити з хірургічної пов’язкою на обличчі, щоб всі думали, що вона її робила.

Біла шкіра

Китай, Таїланд

© Xuan Zheng/freestockphotos   © Xuan Zheng   © EAST NEWS

У багатьох частинах Азії світла шкіра є еталоном краси. Якщо ви прийдете в магазин і захочете купити засіб по догляду за обличчям, то навряд чи знайдете засіб без відбілюючого ефекту. Це відноситься навіть до чоловічих кремів після гоління. На пляжах багато китайці не з’являються без масок, що захищають особу від сонця.

Китайці і таїландці крутять пальцем біля скроні, коли дізнаються, що європейські жінки спеціально відвідують солярій.

Високий лоб

Народність фульбе

© East News   © Rogier van der Weyden

Найголовнішою прикрасою жінок з племені фульбе (фулані) в Африці вважається високий лоб. Тому фуланскі красуні іноді видаляють частину волосся на голові, що створює ілюзію високого чола.

Подібний звичай спостерігався в середньовічній Європі, коли жінки прибирали майже половину волосся вище лоба.

Довга шия

Бірма

© SergeBertasiusPhotography/depositphotos

Один з районів Східної Бірми називають «країною жінок-жирафів». Тут живе плем’я падаунг, жінки якого носять латунні кільця на шиї. Вважається, що чим шия довше — тим красивіше.

Згідно з легендою, ці кільця захищають жінок від тигрів, але насправді звичай носити їх допомагає зберегти племінну ідентичність.

Розтягнуті губи

Плем’я мурсі

© Rod Waddington   © MauritsV

У племені мурсі (Ефіопія) дівчата розтягують губи спеціальними дисками. Чим більше диск, тим вище соціальний статус дівчини і тим більший викуп повинні за неї віддати перед весіллям.

З приводу причин появи цієї незвичайної традиції є дві версії: мурсі вірять, що через рот у людину можуть проникати злі духи, а диски перешкоджають цьому. За іншою версією, мурсі почали робити це, щоб їх не забирали в рабство.

Зрощені брови

Таджикистан

© Math92

У деяких районах Таджикистану одним із стандартів жіночої краси є брови, що зрослися на переніссі. Якщо ж дівчину природа не нагородила такою особливістю, вона може пофарбувати в чорний колір смужку шкіри між бровами.

Місцеві впевнені, що єдина брова — ознака деякої обраності, щасливої долі.

Ці традиції краси здаються кумедними, деякі — варварськими, але якщо придивитися до традицій, до яких ми звикли? Дірявити вуха, щоб вставляти в них сережки, і ходити на незручних підборах, щоб ноги здавалися довшими. Ну хіба не дивно?

 

Фото заголовку Agustin Rafael Reyes/flickr
За матеріалами adme.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close