25 таємниць жіночої логіки. Як це немає?!

Коли чоловіки говорять про «жіночу логіку», то найчастіше вони розуміють її відсутність. Однак логіка у жінок є, просто вона трохи інша.

1. Жіночою логікою зветься сукупність особливостей і недоліків жіночого мислення. Правильніше було б назвати її інтуіціонізською логікою, оскільки вона властива не тільки жінкам.

2.Жіночий мозок складніше організований. Тому жінки схильні до більш «звивистого» вирішення логічних завдань, ніж чоловіки, вважає експерт Університету Гете у Франкфурті Айлін Лудерс.

3. Чоловіки рідко розуміють жіночу логіку, а жінки чоловічу — майже завжди.

4. З-за того, що жінка схильна аналізувати безліч різних варіантів інформації, у неї більше варіантів логічних висновків.

5. Відповідно до одного з головних постулатів жіночої логіки, виявлених професором МФТІ, Беклемішевим: твердження, що залишився без заперечення — доведено.

6. Маючи справу з жіночою логікою, співрозмовник повинний бути уважним. Те, що сказала пані, що вона хотіла сказати і що фактично сказала — три зовсім різні речі, на які необхідно звертати увагу.

7. Для жіночої логіки характерно «перескакування» з одного факту на інший, побічно пов’язаний з ним.

8. Виняток підтверджує правило — один з ключових важелів у сперечанні із застосуванням жіночої логіки. Навіть якщо знаходиться аргумент, який здатний спростувати жіноче твердження, він буде поставлений у ряд винятків, що автоматично зробить жінку переможцем у суперечці. Професор Беклемішев називає це «поворот Клеопатри».

9. У жіночій логіці повторення аргументу посилює його доказовість.

10. У жіночій логіці кожне твердження може бути не тільки спростовано, але й відкинуто. Відкидаючи вислів, ви визнаєте його безглуздим і залишаєте без уваги.

11. «Переведення стрілок» — один з поширених ходів жіночої логіки. Перехід в іншу площину під час суперечки змушує вигравшого опонента захищатися.

12. У жіночій логіці три види судження: справжнє, фальшиве і не представляюче цікавості.

13. Абсолют в жіночій логіці — це сукупність висловлювань, яка зручна чи цікава жінці.

14. Одна з особливостей жіночої логіки — повна відсутність силогізмів, тобто логічних розумових заключень, в яких з двох даних суджень виходить третє (висновок).

15. Під час суперечки із застосуванням жіночої логіки відбувається ескалація, тобто нарощування конфлікту. Саме тому суперечка з жінкою часто не затихає, а різко обривається на особливо драматичній ноті.

16. У відповідністю з жіночою логікою, та сторона, за якої залишилося останнє слово, виграє суперечку повністю.

17. Жіноча логіка припускає, що слідство може бути правдивим, а переконання — хибним.

18. Загального абсолюту в жіночій логіці не існує. Для кожної жінки абсолют різний.

19. Чоловікам зазвичай буває важко зрозуміти жіночу логіку, тому що багато її висновків ґрунтуються не на прямолінійному міркування, а на почуттях та інтуїції.

20. Жіноча логіка, маючи вихідні дані і висновок, здатна збудувати доказ, який буде відповідати її внутрішньому абсолюту, не звертаючи уваги на його звивистість.

21. У США жарти про жіночу логіку вважаються проявом чоловічого шовінізму.

22. Василь Миколайович Башкіров, кандидат біологічних наук, стверджував, що здатність мислити в поняттях тієї чи іншої логіки успадковується. Для здатності мислити в поняттях жіночої логіки необхідна наявність в хромосомному наборі ядра клітини двох Х-хромосом; присутність однієї Х-хромосоми призводить до розвитку «чоловічого» логічного мислення.

23. Для хлопчиків з синдромом Кляйнфельтера характерно мислення в рамках жіночої логіки.

24. Жіноча логіка часто використовується чоловіками-політиками у передвиборчих промовах і дебатах.

25. Жіноча логіка не приймає правил, вона сама їх встановлює.

За матеріалами raznogo.com

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close