7 простих фраз, які чоловіки і жінки розуміють по-різному

Чоловіка і жінки в багатьох ситуаціях дивляться на одні і ті ж речі зовсім по-різному.

Тутка розповість про 7 фраз, значення яких може відрізнятися для сильної і прекрасної статі. Читайте і пам’ятайте, що справа не в тому, що одні мають рацію, а інші – ні. Просто ми різні.

Він. Для чоловіка за будь-яким діалогом стоїть якась проблема або питання, що вимагає рішення. Цю фразу вони використовують лише з конкретною метою, а почувши її, напружуються, адже це означає, що щось пішло не так, і виникли проблеми.

Вона. Для жінки спілкування — це можливість насамперед зміцнити зв’язок з партнером. Тому нерідко запрошення до розмови не носить конкретних цілей, а відмова сприймається з образою.

Він. Чоловік краще сприймає інформацію, мовчки зосередившись на предметі розмови, з-за чого нерідко справляє враження неуважного співрозмовника. Звинувачення в тому, що партнер є поганим слухачем, може викликати здивування або навіть образу, адже він дійсно намагається вислухати.

Вона. Жінка, яка слухає — це людина, що використовує емоційні вигуки і жести, адже, щоб вникнути, їй необхідно пропустити ситуацію через себе. Чоловіки такої поведінки не розуміють, а іноді і дратуються, оскільки це заважає їм зосередитися.

Він. Сильна стать не любить ділити свої перемоги і її представники не схильні до виконання спільних справ. Тому чоловіки такі пропозиції сприймають з небажанням, а самі вимовляють цю фразу вкрай рідко.

Вона. У жінок з-за гормону окситоцину, на думку вчених, більш розвинене почуття згуртованості. «Ми це зробили разом», «У мене є команда, яка мене підтримує» — все це дуже важливо для них. Тому будь-який привід впоратися з чимось разом — це можливість для жінки підкреслити той факт, що вона не одна.

Він. Чоловіки рідко вимовляють цю фразу з якимось підтекстом, і в більшості випадків їм дійсно потрібна тиша для того, щоб впоратися зі стресом, поміркувати над якоюсь проблемою.

Вона. Що стосується жіночого мовчання, то тут доречно згадати класичний жарт про дружину, яка образилася і мовчить, думаючи, що це покарання для чоловіка. Дійсно, жінки часто використовують мовчання як спосіб маніпуляції, в той час, як для їх партнерів така поведінка незрозуміла.

Він. Чоловіки гірше від жінок вміють перемикати свою увагу з одного питання на інше. Тому «обговоримо пізніше» — нейтральна фраза для представників сильної статі, адже їм дійсно складно відповісти навіть на просте питання, якщо їхні думки зайняті чимось іншим.

Вона. У жінок краще розвинена багатозадачність, і вони без особливих зусиль можуть відволіктися з будь-якого приводу і потім знову повернутися до колишнього заняття. Тому пропозиція обговорити питання пізніше, яке їх цікавить ось прямо зараз, вони сприймають як небажання приділити їм час.

Він. Чоловіки менш емоційні, і цей факт проявляється в тому числі в моделі мови. Наскільки б чудовою не була сукня супутниці або приготований обід, в їх словнику просто мало епітетів, які могли б передати всю красу наряду або смак страви. Тому й доводиться користуватися словами «нормально», «непогано», «зійде».

Вона. Жінка в день вимовляє приблизно 20 000 слів, що приблизно в 1,5 рази більше, ніж чоловік. Щоб не повторюватися, а також максимально точно передати емоції, прекрасна половина людства використовує всякі там «чудово», «дивовижно», «приголомшливо», а ось «нормально» вважає образливим.

Він. Коли партнер говорить, що збирається зайнятися лише чоловічою справою, швидше за все, він просто не може підібрати відповідні слова, щоб описати це заняття. Або, що теж трапляється часто, просто соромиться.

Вона. Згадка про суто чоловічу справу рідко викликає позитивні емоції у жінок. Адже це означає, що партнер на якийсь час не буде мати потребу в своїй команді, яка, як згадувалося вище, дуже важлива для жінок. Також грає роль міф про полігамність чоловіків, з-за якого «чоловіча справа» часто представляється заняттям, метою якого є пошук нової партнерки.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker