11 цитат Тільди Свінтон

Я завжди знала, що некрасива. Це велика перевага. Всі мої красиві друзі рано чи пізно витратили свою зовнішність. Я не тільки про секс. Вони весь час пам’ятають, що у них світле волосся, блакитні очі, пухкі губи і вони повинні відповідно поводитися. Це великий тиск, якого я була позбавлена. Мене не сприймали як дівчинку, а я себе нею і не вважала. Я вимкнула в собі сексуальність і це було дуже комфортним для мене”.

“Мені подобається косметика, але якщо хочеш бути схожою на себе – це не найкращий спосіб. Макіяж змушує тебе виглядати кимось іншим“.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Оскар” майже нічого не означає для моїх рідних. Вони навіть не дізнались про нього, оскільки не дивляться телевізора. Вони були настільки ж зацікавлені, якщо б я прийшла додому з огірком, поклала його на стіл і сказала: «Дивіться, що у мене є!”.

“Мій будинок – зона вільна від сорому“.

Я дуже смішна – просто ніхто цього не помічає. Всіх лякають довгоногі люди з серйозними обличчями”.

Мене часто називають “сер” – думаю, людей збиває з пантелику те, що я така довготелеса, майже без косметики, вони просто не можуть уявити собі, що істота, яка так виглядає, може бути жінкою”.

“Я виглядаю точнісінько так само, як мій батько, якщо поголиться. Ще я схожа на Девіда Боуї. Не тільки зовні, але і за невизначеністю статі”.

У віці Кіри Найтлі я сиділа тихенько, як мишка. Уникала головних і романтичних ролей. Мені страшенно хотілося стати сорокарічною. Може, це й на краще, що я не світилася на радарах, оскільки не встигла всім до смерті набриднути”.

Я намагаюся вписати Джорджа Клуні в кожен свій новий контракт. Це непросто, але я докладаю всіх зусиль. На втіху мені підсовують Бреда Пітта. Ми з Джорджем сподіваємося колись обмінятися в кіно хоча б кількома добрими словами”.

Бути кінозіркою – круто! Мені подобається, коли люди махають руками мені в аеропортах. Бути арт-хаусним виродком теж нічого, але це схоже на елітарний спорт”.

“Я тиха людина. Я щасливіша, коли мовчу“.

Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close