Чоловік добудував копію ″Ноєвого ковчега″ – і попливе на ньому в Ізраїль

У натуральну величину!

Голландський тесляр, який побудував копію Ноєвого ковчега в натуральну величину, сказав, що він, разом з 2500-тонним судном, відпливає в Ізраїль.

Судно Йохана Хьюберса з дерев’яними тваринами було побудоване шість років тому за $1,6 мільйона і нині є популярною пам’яткою в Дордрехті, на південь від Амстердама.

Хьюберс сказав, що хоче взяти своє творіння в “землю Бога” і чекає пожертвувань від добрих самаритян, щоб йому вдалося це зробити.

“Я думаю, найкращим місцем для ковчегу є Ізраїль”, – сказав 60-річний чоловік.

“Це може здатися страшним, але я вірю у все, що написано в цій книзі, від початку до кінця”, – сказав він, вказуючи на перекладений голландською мовою Танах.

“Це копія Божого корабля. Має сенс тільки взяти його на землю Божу”.

Хьюберс планував незабаром доставити корабель в Ізраїль, але лісові пожежі в Ізраїлі не дали планам здійснитися.

У чоловіка немає необхідних $1.3 мільйона для того, щоб дістатися туди (у ковчегу немає мотора, тому Хьюберсу треба орендувати буксири).

“Я люблю землю, я люблю цю країну, я люблю людей, – сказав він про Ізраїль, – Вони не підкоряються, вони роблять те, що хочуть, вони виють, як божевільні, штовхаються, чекаючи черги, і нікого не слухають. Прямо як я”.


Ковчег був створений на основі біблійської історії, в якій Бог дав вказівку людині на ім’я Ной побудувати човен, достатній для порятунку тварин і людства під час повені, яка заповнила б світ.

Величиною, що перевищує футбольне поле і складається з п’яти поверхів, судно Хьюберса може перевозити більше 5000 людей за раз.

З моменту відкриття ковчега в 2012 році туди приходять сотні тисяч туристів, які своїми очима хочуть побачити  ковчег Ноя!

Відповідно до Біблії,  у судні є штучні копії тварин, на яких можуть подивитися гості.

Чоловік також сподівається на те, що будь-які доступні йому засоби будуть спрямовані на створення інтерактивних експонатів на борту, у тому числі на голограми тварин.

А ви б хотіли там побувати?

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker