17 маловідомих фактів про людське тіло, про які краще не знати вразливим людям

Чи у всьому світі знайдеться хоча б одна людина, яка могла б похвалитися тим, що знає все на світі. Світ навколо нас багатогранний і цікавий, в ньому причаїлися безліч загадок і таємниць, а також невичерпна кількість незвіданого, що не вистачить і життя, щоб вивчити його повністю.

Щоб переконатися в тому, що наше життя цікавіше, ніж здається, пропонуємо вам розширити багаж знань і ознайомитися з приголомшливими і навіть шокуючими фактами про людське тіло, багато з яких стануть для вас відкриттям.

Майже кожна рідина вашого тіла в якійсь мірі складається з крові. Ваші сльози, молоко, піт — все це кров!

Меланоми можуть бути маленькими і блідими, і на непрофесійний погляд часом виглядають простими веснянками. Однак деякі види меланом є самим летальним з усіх видів раку. Перевірте здоров’я!

Якби клітини стінок вашого шлунку постійно не відновлювалися, ви б перетравили самі себе!

У віях і порах обличчя більшості дорослих людей живуть мікроскопічні кліщі демодекси і харчуються відмерлими клітинами шкіри!

Якщо отримати удар в груди в певній точці, в певний момент часу може статися струс серця. Такий удар викликає затримку серцевих скорочень (перериває серцевий ритм). Так що, ви можете померти від удару в груди!

Всередині людського тіла живе величезна кількість мікроорганізмів. Довгий час вважалося, що кількість мікробів у десять разів перевищує кількість клітин, однак недавні дослідження показали, що їх співвідношення приблизно однаково!

Якщо вам не пощастило, то у вашому мозку можуть бути білки, що мають неправильну структуру — пріони. Під їх впливом інші білки теж можуть змінити структуру, і тоді ви помрете (після того, як збожеволієте)!

Завдяки особливій природі кровопостачання людського носа і навколишньої області, ретроградні інфекції з носової області можуть поширитися на мозок. Простою мовою: теоретично, видавлювання прища на носі може вбити вас!

Наш організм виробляє близько двох літрів слини в день!

У вашому тілі живе більше бактерій та інших мікроорганізмів, ніж людей на всій нашій планеті!

Пологи після смерті трапляються, якщо гази всередині мертвої вагітної жінки виштовхують плід назовні (природно, теж мертвий)!

Кожну хвилину ваше тіло виробляє ракові клітини. Однак їх поява не призводить до раку, тому що ваша імунна система руйнує їх!

Ваше око не розпізнається вашим тілом як власний орган. Іншими словами, якби не було бар’єру, що захищає око від імунної системи, ваші лейкоцити атакували б його. Кажучи науковою мовою, ваше око має імунні привілеї!

Рефлекс Лазаря спостерігається у недавно померлих людей, коли мозок уже мертвий, а деякі органи і нерви ще забезпечені киснем. Мрець може підняти руки і скласти їх на грудях, як у єгипетських мумій!

Аневризм, або розширення судини, може вбити вас абсолютно несподівано в протягом декількох секунд. Навіть якщо ви молоді і здорові!

Внутрішнє обезголовлення, також відоме як ортопедичне обезголовлення. Череп як би «знімається» з хребта, але все інше залишається недоторканим. Викликає негайну смерть у 70% випадків!

Кал новонародженого немовляти калом не вважається. Його називають меконій і складається він із проковтнутих під час перебування всередині матки волосинок, вій, клітин шкіри і тому подібного!

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close