Ласкаво просимо на «Дах Японії» – найбільш засніжену дорогу на світі

Суші, аніме, J-поп, Nintendo, самурай, покемон, надсучасна технологія, цвітіння сакури… Так, Японія, безперечно, створила для себе багатошаровий міжнародний імідж. Але є одна річ, яка навіть на гадку не спаде при слові «Японія». Сніг. І не просто звичайний сніг… Але вражаючі, величезні масиви снігу, завдяки яким одне японське місто стає світовою столицею снігу. А якщо ви поїдете по Татеямі Куробе, гірському унікальному маршруту… Зараз легко зрозумієте чому.

Пам’ятаєте велику крижану стіну у “Грі престолів?”

Виявляється, реальність може бути настільки ж захоплюючою, як вигадка. Ласкаво просимо до величного альпійського маршруту Татеяма Куробе, який знаходиться лише за кілька годин від Токіо.

Це частина гірського шляху «Дах Японії», що проходить через області Тояма і Нагано.

Розташована на північ від Токіо, на так званому «Даху Японії», довжиною 55 км (90 км), снігова стіна легко стає родзинкою програми.

Період доступного неземного гірського переходу триває лише кілька місяців.

Цікаві туристи можуть відвідати місцину протягом дуже обмеженого часу. У 2019 році сніговий коридор буде відкритий для мандрівників з 15 квітня по 22 червня.

Годинку після початку екскурсії туристи мають змогу відпочити.

Попри те, що локація доступна для відвідин лише протягом кількох місяців, Snow Walk Walk – це величезне туристичне визначне місце з приблизно 5000 щоденних відвідувачів

На найвищій точці снігова стіна досягає 17 м.

Для порівняння: 55 футів (17 метрів) – вище, ніж середня триповерхова будівля.

Подорож можлива лише на спеціалізованих автобусах для туристів.

Середня вартість проїзду по дорозі для дорослих становить близько $ 40.

Для того, щоб підготувати цю дорогу для відвідувачів, японці використовують спеціальні снігоочисники, які створені саме для цього місця.

Проте дивує, що це не єдина снігова місцина, яку можна знайти в Японії.

На півночі Японії знаходиться місто Аоморі, де проживає 300 000 чоловік.

Хуртовини та льодові бурі перетворюють природу Аоморі на унікальний ландшафт.

Крижані сибірські вітри потрапляють в Японію, приносячи величезну кількість снігу, що накопичується в незвичайних формаціях, підтверджуючи, що природа є найкращим митцем.

Попри те, що щорічні снігоочисні витрати коштують близько 30 мільйонів доларів, заморожену країну чудес варто побачити на власні очі.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker