10 прикладів того, що не варто здаватися, навіть якщо дуже важко

Часом проблеми і невдачі накопичуються все більше й більше. У такі моменти руки опускаються і здається, що немає сенсу продовжувати намагатися.

Тутка знайшов надихаючі приклади з життя успішних людей, які на власному досвіді показали, що завжди варто рухатися назустріч своїй мрії.

Вуді Аллен

Урсула Бернс

Через 10 років всі її старання винагородити: спочатку вона стала віцепрезидентом по глобальному розвитку, а зараз Урсула є генеральним директором Xerox.

Габріел Жезус

Тоді він дивився матч улюбленої команди по телевізору і поставив собі за мету, що одного разу буде грати за збірну своєї країни. І йому це вдалося! Уже зараз Габріел отримує $ 80 тис. На тиждень і є одним з найбільш перспективних футболістів.

Харланд Сандерс

Ілон Маск

А через 16 років зміг викупити домен X.com, який належав йому раніше і став основою для створення PayPal, у компанії за $ 5 млн. Приклад Маска показує, що невдачі бувають у житті для того, щоб ми прагнули досягати більшого.

Анна Вінтур

Головний редактор американського журналу Vogue вважає, що ця подія в її житті дала стимул домогтися більшого. А ще з тих самих пір Анна вірить, що якщо ви в чомусь впевнені або з чимось не згодні, то варто відстоювати свою думку, тому що унікальність мислення завжди цінується в роботі.

Говард Шульц

Через 2 роки Шульц викупив Starbucks, популяризував марку на території США і зробив мережу відомої на весь світ.

Стен Сміт

Але Стен вірив, що теніс — його покликання. Він продовжив домагатися поставленої мети і в підсумку став 8-кратним володарем Кубка в складі збірної США і довів, що на його рахунок сильно помилялися.

Нік Вудман

Щоб якось прийти до тями після провалу, він відправився з друзями в Австралію, де зайнявся своїм улюбленим видом екстремального спорту — серфінгом. Саме там, спостерігаючи за професійними серфінгістами, йому і спала на думку ідея створення зручної і невеликий екшен-камери GoPro, яка згодом зробила його мільярдером.

Нік переконаний, що якби не той провал, то йому ніколи б не вдалося перетворити хобі у справу свого життя.

Соічіро Хонда

Мрії збуваються, якщо наполегливо йти до своєї мети. Через деякий час Соічіро вдалося відкрити свою компанію Honda, яка виробляє одні з кращих мотоциклів у всьому світі.

За матеріалами