Вчителька звернулася з прощальним проханням до своїх знайомих і її останнє бажання достойне захоплення

Теммі Уодделл була педагогом не тільки за професією, а й за покликанням. Навіть розуміючи, що жити їй залишилося недовго, вчителька вирішила ще хоч трохи поліпшити життя школярів і звернулася до всіх своїх знайомих з дійсно важливим проханням.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Нас в Тутка вчинок Теммі доторкнув до глибини душі. Тому ми вирішили розповісти вам про цю жінку, яку сьогодні всі називають «вчителем до останнього подиху».

Вчителька Теммі Уодделл з США була невиліковно хворою. Дізнавшись про свій діагноз, жінка не впала у відчай, а звернулася до свого сина і попросила передати всім знайомим, щоб на її похорон вони не приносили квітів. Замість цього вчителька попросила людей принести рюкзаки зі шкільним приладдям, які опісля необхідно було передати в школи для допомоги дітям з малозабезпечених сімей. І прохання Теммі було почутим.

© Dr. Brad Johnson ‏/ Twitter

Про це в Твіттер розповів двоюрідний брат жінки, Бред Джонсон. Зал, в якому проходило прощання з вчителькою, був сповнений різних рюкзаків, наповнених зошитами, альбомами, ручками й олівцями.

© Dr. Brad Johnson ‏/ Twitter

На прощанні з вчителькою були присутні близько сотні педагогів, які віднесли ранці в свої школи, щоб передати дітям, чиї родини не в змозі купити їм всього необхідного для навчання.

© Dr. Brad Johnson ‏/ Twitter

Теммі Уодделл працювала в школі протягом 25 років, а після закінчення роботи вийшла на пенсію. Коли жінці виповнилося 58 років, лікарі виявили у неї рак і сказали, що жити Теммі залишилося недовго. Тоді її осяяла думка, як можна допомогти нужденним школярам навіть після своєї смерті.

© Tammy Meadows Waddell / Facebook

Фото Теммі Уодделл, опубліковане нею в 2014 році

Варто згадати, що одним похороном все не обмежилося: люди досі звертаються до Бреда Джонсона, щоб запитати, куди можна передати рюкзаки і як ще можна допомогти дітям, які потребують. І Бред у відповідь рекомендує просто віднести речі до найближчої школи.

© Dr. Brad Johnson / Twitter

Більше 3 тис. користувачів поділилися історією Теммі і багато людей поспішили висловити своє захоплення вчителькою, яка до останнього подиху думала про дітей.

© Dr. Jeff Bearden / Twitter
© Lucky Stars Puppets / Twitter
© Kim Shelnutt / Twitter
© Naomi Armstrong / Twitter

Однак Бред Джонсон, який розповів цю історію всьому світові, не бачить нічого дивного в тому, що вчитель так піклується про дітей. «Якщо у вашому навчальному плані, крім ігор і знань, не присутня любов – ви отримали неправильний навчальний план», – каже кузен вчительки.

Добрі вчинки ніколи не втрачають актуальності і не обов’язково чекати сумних подій, щоб почати допомагати ближнім.

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Close