7 доказів, що Голландія – країна майбутнього

Голландія вже давно прославилась своїми амбітними проектами, які час від часу змушують весь світ завмерти від захоплення.

Ми в Тутка вважаємо, що всім країнам варто брати приклад з цієї країни. Зокрема, в наступних досягненнях

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

1. Це – єдина у світі країна, де немає безпритульних тварин

Нещодавно було офіційно підтверджено, що в Голландії не залишилося безпритульних кішок і собак. Влада країни досягла цього, не заподіявши їм абсолютно ніякої шкоди: вона надали тваринам права і досить серйозно карає людей, які жорстоко поводяться зі своїм вихованцями або залишають їх напризволяще.

2. У Голландії вперше з’явилися велосипедні доріжки і автомагістралі зі сонячними батареями

Проект під назвою SolaRoad виник в результаті спільних зусиль уряду, приватної промисловості й університетів. Перша частина доріжки була відкрита в 2015 році. Її довжина становить не більше 100 метрів, і це вже величезний прорив в будівництві доріг майбутнього. Ідея полягає в тому, що сонячна енергія, яку продукує дорога, використовується для освітлення вулиць, підзарядки механічних і електричних транспортних засобів.

3. Станції для зарядки електромобілів стоять через кожні 50 метрів

Одна з найсильніших сторін Голландії ― стійка мобільність. Тому зусиллями місцевої влади, котра робила спроби остаточно відмовитися від автомобільного палива, всюди були встановлені електричні станції. Вони стали життєвонеобхідні жителям міст, які використовують автомобілі нового покоління.

4. У Голландії є місто, в якому ніхто не користується автомобілями.

Голландське містечко Хаутен було визнане найбезпечнішим місцем у світі. На початку 1980-х років 4000 жителів міста прийняли стратегічне рішення ― посприяти використанню містянами велосипедного транспорту, поступово відучуючи їх сідати за кермо автомобіля з будь-якого приводу. Так, непомітно, майже у всіх жителів містечка стало звичкою катання на велосипеді.

5. Влада країни запроваджує поступову заборону на використання автомобілів на бензині

Всього через 7 років, до 2025 року, голландський уряд планує повністю заборонити в країні автомобілі на дизельних і бензинових двигунах. Крім того, в Голландії скасовано податок на особистий транспортний засіб на альтернативних джерелах палива, у результаті чого ці автомобілі стали дешевшими на 15000 євро.

6. Через відсутність злочинців в країні закриваються в’язниці

У Голландії давно ведеться ретельна робота щодо зниження рівня злочинності, яка приносить державі успішні результати. З 2009 року через брак бранців в Нідерландах було закрито 19 в’язниць. За останніми даними, на 100 000 жителів в країні числиться всього 163 злочинці, що наполовину менше показників у Бразилії.

7. У Голландії є екодуки ― спеціальні мости для тварин, що мешкають в лісі

Ще одне з першорядних завдань голландських чиновиків ― захист диких тварин. Для того, щоб тварини могли переходити автомобільні магістралі без загрози власному життю, в країні було побудовано кілька спеціальних мостів, які дозволяють лісовим мешканцям безпечно рухатися з однієї частини лісу в іншу.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close