Надприродні пляжі, в існування яких важко повірити

1. Пляжі з білого піску

Напевно, ви знаєте про них. Мальдіви, Фіджі або деякі берега Австралії. Вони ніби з казки. А чи знаєте ви, як вони утворюються? За даними досліджень, велика частина білого піску складається з водоростей, коралів і неперетравлених рибою частинок. А іноді з кварцових камінчиків.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

2. Пляжі з рожевим піском

Цих пляжів дуже мало і якщо ви бачите таке вперше, то це не дивно. Рожевий пісок утворюється з мушлі Форамініфери. Вітер роздуває мушлі форамініфери по пляжі, і вони змішуються з камінням пляжу. В результаті утворюється таке видовище.

3. Пляжі з морських черепашок

Багато дітей люблять збирати морські черепашки. Уявляєте себе на цих пляжах в дитинстві? Вам би довелося їхати туди з величезними вагонами. Shell Beach (Австралія), Jeffreys Bay (Південна Африка) або острів Sanibel (Флорида, США) є місцями, де вся лінія пляжу покрита черепашками. Течії приносять їх на узбережжя, і вони створюють чарівний вигляд.

4. Пляжі з червоного піску

Вулканічні скелі та великі родовища заліза з’єднуються з океаном. В результаті утворюються пляжі з червоним піском. У світі 3 основні пляжі з червоним піском. Коккіні – Греція, Кайхалулу – Гаваї, Рабіда – Острови Галапагос.

5. Пляжі з жовтогарячим піском

Їх дуже важко знайти, але немає нічого неможливого. При високому рівні заліза в вулканічних скелях утворюється оранжевий пісок. У затоці Рамла на острові Мальта можна побачити такий незвичайний пляж.

6. Скляний пляж

Погодьтеся, це неймовірно! Це єдиний пляж на землі. У Форт-Брегг (Північна Кароліна) до кінця 60-х цей пляж був міським смітником. Потім у рамках програми екологічного очищення його відновили і за допомогою різноколірного скла зробили чарівний пляж.

7. Пляжі з зеленим піском

Ще один рідкісний колір піску. Можна навіть сказати – таких пляжів всього два. Папакоея (Гаваї) і Талофофо (Гуам). Ці пляжі набувають зелений колір від кристалів олівін, які містять магній і залізо.

8. Пляжі з синього піску

Добре! Зізнаємося – це не синій пісок виблискує на фотографіях. Це ночесвітка, яка покриває майже все узбережжя Мальдів.

9. Пляжі з геометричними скелями

Необов’язково ж пляж має бути піщаним. Giants Causeway (Ірландія) є одним з найбільш дивовижних пляжів, який складається з базальтових скель, що утворилися із застиглої лави вулканів.

10. Пляжі з фіолетовим піском

Як шкода, що не всі піщинки такі яскраві і кольорові. Просто подивіться на цю красу. Пляж Пфейффер (Каліфорнія) володіє неймовірним фіолетовим піском, який утворюється з гранул марганцю.

11. Пляжі з чорним піском

Чудовий, неповторний, але трохи лякаючий пісок. Зруйновані лава і вулканічні скелі утворюють цей пісок.

12. Печерні пляжі

Сила вимивання води і нескінченне терпіння природи дали змогу деяким печерам “обійняти” і “охопити” море. Іноді просто вивчаючи печеру, несподівано відкривається величезний світ, величезний пляж. The Secret Beach Cave (Мексика) і Algarve Cave Beach (Португалія) є найкращими прикладами таких пляжів.

Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker