Таємниче плем’я ава

This image has an empty alt attribute; its file name is рамка-біле-лого-1200x628-20.jpg
 
Увага: це – шокуючі кадри! Фотограф проник в закрите плем’я, яке проживає в Амазонії. Вогонь тут – невідома річ, а жінки годують дитинчат тварин грудьми… 
 
Фотографу Доменіко Пульєзе вдалося пробратися до плем’я ава, що мешкає в лісах бразильського штату Амазонія. Члени цього плем’я намагаються триматися поодалік від цивілізації, і на це є вагомі причини.
 
Ава досі пам’ятають, як португальські колоністи захопили їхніх предків та перетворили їх на рабів. Десятки тисяч людей загинули тоді на плантаціях і від хвороб, які привезли з собою європейці. Сьогодні плем’я ховається від чужих очей в лісах Амазонії. Але і там їм немає спокою – деякі особи намагаються заволодіти їх землями, а останнім часом вони дуже страждають від пожеж: злочинці навмисно їх влаштовують, намагаючись вигнати ава із бажаного лісу. 
 
Єдина втіха і справжня цінність для племені – природа і тварини, які їх оточують. Ава змушені харчуватися їх м’ясом, але тих, котрі живуть поряд, вони вважають своєю сім’єю і ніколи не вбивають, а жінки навіть вигодовують дитинчат своїм молоком.
 
Чисельність ава стрімко зменшується, а їх колись було так багато на  цих землях.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker