Таємниче плем’я ава

This image has an empty alt attribute; its file name is рамка-біле-лого-1200x628-20.jpg
 
Увага: це – шокуючі кадри! Фотограф проник в закрите плем’я, яке проживає в Амазонії. Вогонь тут – невідома річ, а жінки годують дитинчат тварин грудьми… 
 
Фотографу Доменіко Пульєзе вдалося пробратися до плем’я ава, що мешкає в лісах бразильського штату Амазонія. Члени цього плем’я намагаються триматися поодалік від цивілізації, і на це є вагомі причини.
 
Ава досі пам’ятають, як португальські колоністи захопили їхніх предків та перетворили їх на рабів. Десятки тисяч людей загинули тоді на плантаціях і від хвороб, які привезли з собою європейці. Сьогодні плем’я ховається від чужих очей в лісах Амазонії. Але і там їм немає спокою – деякі особи намагаються заволодіти їх землями, а останнім часом вони дуже страждають від пожеж: злочинці навмисно їх влаштовують, намагаючись вигнати ава із бажаного лісу. 
 
Єдина втіха і справжня цінність для племені – природа і тварини, які їх оточують. Ава змушені харчуватися їх м’ясом, але тих, котрі живуть поряд, вони вважають своєю сім’єю і ніколи не вбивають, а жінки навіть вигодовують дитинчат своїм молоком.
 
Чисельність ава стрімко зменшується, а їх колись було так багато на  цих землях.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close