Ці 18 тварин — найкращий приклад того, що для дружби немає жодних перепон

У тварин немає стереотипів, політики і закулісних ігор. Вони справжні на всі 100%, тому ми так любимо їх. Абсолютно різні види тварин можуть чудово уживатися разом і навіть допомагати одне одному.

Тутка зібрав фотографії різних тварин планети, яких об’єднує одне — міцна дружба без упереджень. А в кінці статті вас чекає зворушливий бонус.

Друг зрозуміє без слів

Це совеня вилупилося на 2 дні пізніше за своїх побратимів і йому потрібно більше уваги і турботи, ніж іншим. Доля подарувала йому друга та захисника — вівчарку Інго. Вона часто притискає совеня до себе, щоб зігріти і заспокоїти. «Видно, як вони розуміють одне одного без слів», — ділиться господиня собаки.

На нього завжди можна покластися

Для дружби не важливо, наскільки ви різні

І не схожі одне на одного

Добре бути разом

Собака Генрі і кішка Балу стали друзями відразу, як тільки побачили одне одного. Вони живуть і подорожують разом з господарями. Коли Балу втомлюється в походах, він вилазить на свого друга і Генрі і той зовсім не проти.

Друг ніколи не кине, щоб не трапилося

Зустрічі з ним завжди очікувані

Їм можна довіритися повністю

Чи прийти поплакатися

Друзями можуть стати всі, не важливо, як там прийнято у світі

Кевіну Річардсону було 23, коли він почав працювати з двома 6-місячними дитинчатами лева. Вже будучи дорослими, вони зберегли пам’ять про його турботу і проявляють найтепліші почуття по відношенню до Кевіна.

Разом гуляти веселіше

І ділитися емоціями

Друг — це той, хто вміє прощати

І підтримувати

Лабрадор Мессі живе в Таїланді, а по сусідству з ним мешкає хаскі Ауді, чий господар цілими днями пропадає на роботі. Ауді часто скиглив від самотності, і Мессі втішала його, гавкаючи зі своєї ділянки. Поступово це стало традицією, але господарі навіть не підозрювали, що їх собаки зуміли заочно подружитися.

Одного разу господар Ауді забув замкнути ворота своєї ділянки і хаскі вирвався на свободу. Він одразу ж побіг до своєї кращої подруги Мессі і собаки обійнялися через огорожу.

Його плече завжди поруч

І він знає вас краще за інших

Тому що це велике щастя — мати друга

Це 2 золотистих ретривера Уотсон і Кіко та їх один кіт Гаррі. Ми звикли вважати, що кішки і собаки не дуже ладнають. Але ці хлопці ламають всі стереотипи і служать відмінним прикладом того, що дружба не терпить рамок і умовностей.

Бонус: цікава реакція слонів, коли вони вперше зустрілися на дорозі

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close