10 методів виховання королівських дітей, якими ви захочете скористатися

Виховання дітей – тема, яка хвилює всіх батьків. І неважливо, чи це сім’я монарха чи звичайного банківського працівника. Адже головна мета будь-яких мами і тата – виховати гідну людину і члена сучасного суспільства, дати дитині все найкраще і, звичайно, стати для нього гарним прикладом для наслідування.

Ми в Тутка розкрили секрети виховання дітей в королівських сім’ях Європи і Японії. Можливо, ви вже успішно застосовуєте їх на практиці, а якщо ні, то неодмінно захочете почати користуватися ними вже сьогодні.

Принцеса Діана

  • Тактильний контакт

Леді Діана буквально не випускала дітей зі своїх обіймів, що було абсолютно не властиво для королівських сімей. Ще за життя принцеса роздала копії своєї улюбленої «Маленької книги обіймів» 1986 року родичам. Ця книга чудово пояснює, яку користь дотики можуть дати людям, особливо дітям.

Кейт Міддлтон і Вільям

  • Спокій дітей понад усе, ефект «подвійного дотику»

Британська королівська сім’я оберігає спокій своїх малюків навіть на ділових переговорах. Це говорить про те, що пріоритет батьків полягає в емоційному здоров’ї своїх дітей. Також вони часто використовують прийом «подвійного дотику». Так, дитина огорнута теплом обох батьків, що є могутнім виявом їх любові, а це один з ефективних способів відновлення емоційної стабільності.

Король Іспанії Філіп VI і королева Летиція

  • Вивчення іноземних мов з раннього дитинства, суворий режим дня

Принцеса Леонор й інфанта Софія, 13-річна і 11-річна дочки короля і королеви Іспанії, з ранніх років займаються вивченням не тільки рідної кастильської мови і її місцевих говірок, а й англійської та китайської мов.

В їх щільному графіку є час для занять танцями, музикою і волейболом. А під час чергового навчального року старша дочка вибирає одну зі своїх однокласниць, яка стає компаньйонкою принцеси з виконання домашніх завдань.

Кронпринцеса Вікторія, спадкоємиця шведського престолу, і принц Даніель, герцог Вестергетландський

  • Спільні заняття

Своїх дітей, 6-річну принцесу Естель і 2-річного принца Оскара, кронпринцеса і принц не приховують від громадськості. Навпаки, вони записують спільні відео і викладають їх на YouTube. Монархи не тільки дозволяють дітям різні витівки під час прийомів, але і часто спільно подорожують, діляться рецептами і ведуть звичайний спосіб життя.

Кронпринцеса Метте-Маріт і кронпринц Хокон з Норвегії

  • «Так» соціальним мережам

У цієї королівської пари двоє спільних дітей – 14-річна принцеса Інгрід Александра і 13-річний принц Сверре Магнус. Також у Метте-Маріт є дорослий син – Маріус Борг від першого шлюбу, але він не належить до королівської сім’ї і не може претендувати на трон. Незважаючи на це, він не перестає бути частиною сім’ї і його можна побачити навіть під час спільних виходів у світ.

Навчання принцеси і принца проходить в приватній міжнародній школі в Осло, в якій все викладання з 5-го класу ведеться англійською мовою. Їм не чужі соціальні мережі, і вони живуть звичайним життям підлітків, виключаючи те, що завжди знаходяться під прицілом камер папараці.

Кронпринц Данії Фредерік та кронпринцеса Мері

  • Іноді правила можна порушувати

Сім’я кронпринца Данії, в якій четверо дітей (Крістіан, Ізабелла, Вінсент і Йозефіна), веде активне світське життя. Вони завжди знаходять час на те, щоб взяти участь у спортивних змаганнях, відвідати різні прем’єри та інші цікаві заходи.

На відміну від своїх однолітків з інших монарших сімей, ці малюки поводяться невимушено, незалежно від того, де вони знаходяться. Батьки не бачать нічого поганого в нешкідливих дитячих витівках і часом готові відійти від правил заради своїх чад.

Князь Монако Альбер II і княгиня Шарлен

  • Привчають до дисципліни

У сина Грейс Келлі і його нинішньої дружини двоє дітей – 5-річні Жак і Габріелла. Княгиня Шарлен намагається кожну вільну хвилину проводити разом зі своїми дітьми, про що свідчить її Інстаграм. Вона не лише обожнює їх, а й дотримується суворих правил і привчає дітей до дисципліни, особисто займаючись з ними плаванням.

Король Бельгії Філіп і королева Матильда

  • Вчать співчуття і розуміння

У сім’ї короля Філіпа і королеви Матильди 4 дітей: 17-річна принцеса Єлизавета, герцогиня Брабантська, 15-річний принц Габріель, 13-річний принц Еммануель і 10-річна принцеса Елеонора. Вільний час вони люблять проводити активно і люблять покататися з батьками на гірських лижах або відвідати зоопарк, а ось у фотосесіях беруть участь без особливого бажання.

У 10 років старша дочка монархів виступила з промовою на честь загиблих у Першій світовій війні. Також вона добровільно допомагає дітям з труднощами в навчанні, літнім людям, безхатькам і людям з обмеженими можливостями.

Максима, королева-консорт Нідерландів і король Віллем-Олександр

  • Дають корисні поради

У королеви Максими і короля Віллема-Олександра троє прекрасних дочок: принцеси Катаріна-Амалія, Алексія і Аріана. Як і звичайні діти, вони відвідують муніципальну школу, а сам король Віллем-Олександр наполягає на тому, щоб спадкоємиця престолу якомога більше помандрувала перед тим, як зійти на престол. Але в цій сім’ї не забувають і про серйозне ставлення до майбутнього: незабаром старшій царівні належить виїхати вчитися в китайську філію Атлантичного коледжу в Уельсі.

Імператорська сім’я Японії

  • Підтримують інтереси дитини

Єдиний хлопчик, який народився в імператорській родині за останні 40 років, принц Хісахіто, вже відсвяткував своє 12-річчя. До появи на світ Хісахіто над імперією висіла серйозна загроза – криза престолонаступництва, оскільки до нього народжувалися тільки принцеси, які згідно із законом не могли претендувати на трон.

Хісахіто з раннього дитинства захоплюється комахами і природою, а сім’я всіляко його в цьому підтримує. Наприклад, бабуся одного разу подарувала йому личинку шовковичного шовкопряда, яку принц сам вирощував. І до речі, в школі синові імператора зовсім не роблять потураннь.

Який з цих прийомів ви готові взяти на озброєння? А може, у вас є свої, не менш дієві методи виховання дітей?

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker