14 історій про те, що любов – найяскравіше почуття у нашому житті

У кожного з нас є своя історія кохання. Вона може бути сумною, щасливою, але кожну з них об’єднує те, що це одне з найбільш незабутніх і важливих подій в нашому житті.

Тутка зібрав 14 різних історій про силу кохання. Читайте із задоволенням!

 • Мені ніхто не вірить, але чоловіка мені послали зірки. Я не красуня, є зайва вага, і хлопчики мене не тішили увагою, а кохання і стосунків дуже хотілося. Мені було 19, я лежала на пляжі вночі, дивилася на небо і сумувала. Коли впала перша зірка, я – загадала любов. Потім друга, на яку я загадала зустріти її цієї ж ночі, і вирішила, якщо впаде третя, то точно збудеться… І так, вона впала, буквально відразу ж. Цієї ж ночі мені помилково написав у соціальній мережі мій майбутній чоловік.
 • Років у 17 було у мене перше кохання, а батьки не схвалювали. Літо, ночі теплі, він прийшов під мої вікна (1-й поверх) десь о 4 годині ранку, щоб покликати мене зустрічати світанок! І я втекла через вікно, хоча завжди була домашньою дівчинкою. Ми гуляли, цілувалися, базікали про все і ні про що, були вільні як вітер і щасливі! Він повернув мене додому до 7 ранку, коли батьки тільки вставали на роботу. Ніхто не помітив моєї відсутності, а це був найбільш авантюрний і романтичний вчинок за моє життя.

 • Гуляла з собакою у дворі багатоповерхівок і побачила, як один літній чоловік ходив і всіх запитував про одну жінку. Він знав її прізвище, місце роботи, про її собаку. Усі відмахувались, і ніхто не хотів згадувати цю жінку, а він ходив і запитував. Виявилось, це його перше кохання, він приїхав через багато років у своє рідне місто і насамперед пішов з’ясувати, чи живе вона в тому будинку, в якому він перший раз її побачив і закохався. Врешті-решт декілька хлопців років 14 покликали цю жінку. Бачили б ви їх погляд, коли вони побачилися! Любов не зникає просто так!
 • Моє перше кохання було божевільним. Ми шалено одне одного кохали. 22 серпня ми “одружилися”, обмінявшись срібними кільцями на даху покинутої будівлі. Тепер ми вже давно не разом, але щороку 22 серпня, не змовляючись, приходимо на цю будівлю і просто розмовляємо. Той час був найкращим в моєму житті.

 • Втратила рік тому обручку, дуже засмутилася, але купити ще одну ми з чоловіком не могли собі дозволити. Вчора прийшла додому після роботи, на столі лежала маленька коробочка, в ній нова каблучка і записочка “Ти достойна найкращого”. Виявилось, чоловік продав годинник свого дідуся, щоб купити мені цю каблучку. А я сьогодні продала бабусині сережки і купила йому новий годинник.
 • З моїм першим коханням були разом ще з пелюшок. І був у нас шифр, в якому кожна буква замінювалася порядковим номером в алфавіті. Наприклад, “Я тебе люблю” – 33. 20. 6. 2. 33. 13. 32. 2. 13. 32 і т. д. Але у результаті вже у зрілому віці життя нас розвело по різних берегах і ми майже припинили спілкуватися. Нещодавно вона по роботі переїхала в моє місто і ми вирішили зустрітись. Гуляли декілька годин, а потім розбрелися по своїх домівках. А вже ближче до ночі я отримав СМС від неї: “Давай спробуємо ще раз”, – і в кінці ті самі цифри.

 • З хлопцем була річниця тиждень тому, але живемо ми в різних містах. Вирішила зробити йому сюрприз і приїхати цього дня, щоб провести його разом. Купила квиток, поїхала на вокзал, спізнююся. Біжу не оглядаючись до свого вагону… Фух, встигла. Поїзд рушає, сиджу, дивлюся у віконце і кого я бачу? Ага, свого хлопця з букетом квітів. Виявилось, що він вирішив такий же сюрприз зробити мені.
 • А ми з коханим зійшлися завдяки дивакуватому почуттю гумору. Одного разу, коли він ще був мені просто сусідом, я попросила його відремонтувати розетку. Цей жартівник, доторкнувшись до розетки, почав зображати удар струмом – сіпатися і кричати. Коли я вже була готова в паніці відпихати його від розетки тільки-но відірваним плінтусом, він з бездиханним виглядом сів на підлогу, а потім підхопився з криком: “Агааа”. А я… А що я? Я схопилася за серце і дуже правдоподібно зображала серцевий напад. В результаті весь вечір сміялись, відпоювали одне одного коньяком і більше не розлучалися

 • Батьки розлучилися півтора роки тому. Батько переїхав від нас, живу з мамою. Після розлучення мама ні з ким не зустрічалася. Була постійно на роботі, щоб забути про тата. І ось 3 місяці тому я почав помічати, що у мами наче хтось з’явився: вона стала веселішою, краще одягатися, затримуватися десь, приходити з квітами і т. д. У мене були двоякі почуття, але ось одного разу я приходжу додому з універу трохи раніше звичайного і бачу батька, який в труханах ходить по будинку і несе каву моїй мамі в ліжко. Вони знову разом!
 • Коли мені було 16 років, я зустріла хлопця. Це було справжнє перше кохання, моє і його. Це були найчистіші і найщиріші почуття. У мене були чудові стосунки з його сім’єю, але моїй мамі він не сподобався. Зовсім. І вона почала “бойові дії”: закривала мене в кімнаті, ховала мій телефон, зустрічала мене після навчання. Це тривало 3 місяці. Ми з коханим здалися, і кожен пішов своєю дорогою. Через 3 роки я розсварилась з мамою і пішла з дому. Щаслива через те, що мама тепер не зможе вирішувати все за мене, я приїхала до нього, щоб повідомити про це. Але він зустрів мене досить холодно, і я пішла, захлинаючись сльозами. Пройшло багато років. Я вийшла заміж, народила дитину. Хресним моєї дитини став друг того хлопця, мій колишній однокурсник. І ось одного разу його дружина розповіла мені історію любові їхнього друга, історію нашої любові, навіть не знаючи, що я та сама дівчина. У нього теж життя не склалося, був багато разів одружений, але щастя не було. Любив він тільки мене. А того дня, коли я прийшла до нього додому, просто розгубився і не знав, що сказати. Нещодавно знайшла його в соцмережах, але він не заходив на свою сторінку вже багато років. У 16 років моя дочка познайомилася з хлопцем і зустрічається з ним півтора роки. Але я не повторю помилку своєї мами, хоч він мені і не подобається. Зовсім…

 • 3 роки тому в мене відмовила нирка. Ні родичів, ні рідних немає. З горя напилася в найближчому барі і розридалася, втрачати ж вже нічого. Підсів до мене чоловік 27 років і запитав, що сталося. Слово за слово, розповіла про горе, познайомилися, обмінялися номерами, але я так і не подзвонила. Лягла в лікарню, і моїм хірургом був хто? Правильно, той самий. Допомагав відновлюватися після операції, плануємо весілля.
 • Я перфекціоніст. Нещодавно згадували, як стояла я один раз на пошті в черзі, переді мною якийсь хлопець. Так-от, у нього на рюкзаку не до кінця була застебнута блискавка. Я намагалася себе втримати, але в результаті сміливо зробила крок вперед і застебнула її до кінця. Хлопець обернувся і обурено подивився на мене. До речі, згадували ми це разом з ним, відзначаючи 4 роки стосунків. Робіть те, що хочете, – може, це доля…

 • Працюю в квітковому магазині. Сьогодні прийшов покупець і купив 101 троянду своїй дружині. Коли я запаковувала, він сказав: «Моя дівчинка буде рада». Цьому покупцю 76 років, з дружиною познайомився в 14 років і ось вже 55 років у шлюбі. Після таких випадків я починаю вірити в кохання.
 • Працюю офіціанткою. Прийшов мій колишній, з яким я в хороших стосунках, і попросив на вечір забронювати столик, він хоче зробити пропозицію дівчині своєї мрії. Окей, все зробили. Він прийшов увечері, сів за стіл, попросив вино, два келихи. Принесла, збиралася йти, він попросив мене сісти на декілька хвилин поговорити. Я сіла, і він став на коліно, дістав каблучку і зробив мені пропозицію! МЕНІ! Розумієте?! МЕНІІІІІ! Я в сльози, на обличчі все ще шок, але я сіла до нього, поцілувала і сказала “так”. І він сказав мені, що завжди любив мене і ми даремно розійшлись, а це скріпить наші стосунки вже назавжди! О, Господи, я щаслива!

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker