14 історій від людей, у яких своя броня від усіх негараздів – їхня сім’я

Пані Фортуна посміхається кожному, і всім дістаються різні подарунки долі. Людям, чиї історії ми сьогодні розповімо, неймовірно пощастило з їх близькими, які допоможуть, підтримають і піднімуть настрій в будь-якій ситуації.

Тутка пропонує зануритися в світ теплих сімейних історій.

 • Є у мене знайома сім’я, досить тихі люди, але іноді таке можуть витворити… У їхньої дитини була проблема в школі: почалося цькування, шкільному психологу було начхати, класному керівнику теж. Вони пішли до директора, спокійно і ввічливо сказали, що ось, є така проблема, яку можна вирішити тільки спільними зусиллями. Директор сказала, що жодного цькування немає: «Ну що ви! Діти просто граються». Тоді голова сімейства спокійно взяв її сумку, висипав вміст на підлогу і штовхнув ногою так, що сумка полетіла на шафу. Директор дивилася на все це в шоці, а тато сказав, що просто з нею погрався, як діти в класі з його дитиною. Як і раніше вона вважає, що це нормально? Зрештою проблема з цькуванням була вирішена.
 • З раннього дитинства людиною, яка захоплювалася кожною моєю дитячою витівкою, був і залишається мій дідусь. У родині всі добре ставилися до моєї творчості, хвалили, але дідусів захват був непідробно щирим, який ні з чим не можна порівняти. Він захоплювався кожною ляпкою, кожною закарлючкою, довго розглядаючи дитячі каракулі. Минуло 20 років, завдяки йому я досі захоплююся мистецтвом, малюю картини, роблю різне, уявляючи його радісне обличчя.

 • Вдома проживають мама, тато, я і три коти. Прийшла з універу, день був важким. Хапаю кота і падаю на канапу зі стогоном: «Ох, задовбало». Через деякий час приходить мама і з тією ж фразою ловить другого кота і падає на інший кінець канапи. Через півгодини приходить тато, підхоплює третього кота, каже : «Ох, задовбало», падає на крісло. Ось воно – взаєморозуміння в сім’ї.
 • Мого 13-річного сина кривдили однокласники. Хлопчик дуже добрий і світлий, сам дати відсіч навіть не намагався. Ми з дружиною не знали, що з цим робити: син в ситуацію втручатися заборонив. А тиждень тому прийшов зі школи щасливий і каже: «Уявляєте, хлопці сьогодні вибачилися. Сказали, що більше ображати мене не будуть і попросили Ганну їх не чіпати». Виявилося, що моя дочка побила головного призвідника і проткнула його футбольний м’яч кухонним ножем. До слова, дочці 7 років. Тепер навіть карати її боюся.

 • У нас дуже велика родина, але ніхто не любить готувати їсти. Вирішили сестру відправити вчитися на кухаря. Вона вивчилася, але прожила з нами півроку і вийшла заміж. Ми не здалися. Щонеділі ходимо до неї на обід. Всім натовпом. 14 осіб. Її чоловік дуже радий. Ну ніби так.
 • У мене є проблема з вагою. Харчовий розлад. І я не люблю про це говорити, просто ненавиджу, коли мене про це ще й допитують. А мої родичі, навпаки, люблять обговорювати цю тему. І ось я прийшла з сестрою на сімейний обід. Спочатку все йшло гладко, а потім почалося: «Що ж ти важиш так мало?», «Коли їсти вже почнеш?» Якщо ви подумали, що тут немає нічого страшного, то це аж ніяк не так. Я вже готова була розплакатися. Просто встати і втекти. Як раптом моя сестра каже: «Мало їсть? Та ви подивіться на цю кобилу…» І швидко перевела тему, родичі навіть не зрозуміли. Ось що таке розуміння.

 • Тато поїхав по роботі в заміський готель. Поки обслуговував обладнання, виходив на вулицю і побачив у парку білочок.
  Розмова з охоронцем:
  – Можна я до вас через тиждень просто так приїду? Хочу доньці білочок показати.
  – Так, звичайно, гуляйте скільки хочете. А скільки років доньці?
  – Двадцять два.
  Приємно знати, що навіть в іншому місті, заміжня і з двома роботами я залишаюся донечкою, якій треба показати білочок.
 • Років до 12 ми з татом часто сварилися. Він упертий, запальний, а я ніколи не дозволяла себе виховувати. В результаті я часто лягала спати ображена, не помирившись. Завжди довго не могла заснути, але коли тато заглядав вночі в спальню, прикидалася сплячою, і тоді він брав мене разом з ковдрою на руки, сідав в іншій кімнаті, колисав, гладив по волоссю, вибачався, казав, що дуже любить. Тримав так десь півгодини і відносив на ліжко. Я ніколи не розплющувала очей. І це мій секрет; батькові я все пробачала!

 • «Я перша у ванну!» – і біжить вона стрімголов. Я смикаю за руку, прориваюся вперед, забігаю в ванну; услід вона намагається мене виштовхнути, застрибую в душову кабіну в джинсах і светрі. Вона вмикає воду, все ллється на мене. Кулею вистрибую в коридор. Зачиняючи двері, вона весело каже: «Ну я ж завжди перемагаю». Дочка, 21 рік. І мама 47 років, яка знову перемогла.
 • Сестрі було 23 роки, жила вже окремо. Ми з мамою їдемо в автобусі з магазину, телефонує мені сестра та істерично плаче в слухавку. Я починаю кричати: «Що трапилося? Заспокойся і скажи! Я зараз приїду!» Пасажири напружилися і дивилися на мене. Через кілька хвилин вона абияк змогла сказати: «Рибки здохли…» Я в шоці їй кричу: «Ну ти даєш! Зараз приїду!» А сама думаю: «У неї рибки здохли, а у мене серце мало не зупинилося!»

 • Брат дивився по телику мультик ввечері. Хотіла покликати його чистити зуби, в результаті приєдналася до перегляду. Мама каже, що час спати. Ми: «Так-так» – і дивимося далі. Через 15 хвилин мама послала до нас тата. Ми попросили додивитися до реклами. Ще через 30 хвилин мама приходить і бачить картину: ми втрьох лежимо і дивимося мультик. Тато попросив дозволити нам додивитися,  адже трохи залишилося! Брату 10, мені 23, татові 47.
 • Наша мама – зразок інтелігентності. Всі захоплюються, якими ми з сестрою у неї виросли: господині, з вищою освітою, знаємо іноземні мови. Тільки ніхто не здогадується, що ця завжди елегантна і скромна жінка навчила нас з сестрою пити вино, викручувати лампочки в під’їзді, грати в карти, брехати і не червоніти (брехали по телефону з її подачі, що мами вдома немає), лазити по деревах і парканах. Шкодує, що не вміє свистіти, а то і нас  навчила б.

 • Коли у мене почали рости груди, мама відвела мене в магазин білизни і допомогла підібрати правильний бюстгальтер. Коли захотіла почати фарбуватися – купила невеликий набір косметики і попросила подругу-візажиста пояснити мені основи. Захотілося почати голити ноги – пояснила, щоб не порізатися. Коли всі в класі почали пити, мені сказали, що зрозуміють, якщо я кілька разів нетверезою повернуся додому. Пояснили міру і взяли обіцянку мати номер тата на швидкому наборі на екстрений випадок.
 • Мені 20 років, приїхала з навчання додому. Дуже хотіла диню, а тато сказав, мовляв, в липні зарано, почекай 2 тижні до серпня. Минуло 2 тижні, я й забула, поїхала до подружки і просиділа до ночі. Телефонує мама і каже: «Давай швидше додому, тато забороняє всім доторкатися до дині, поки ти не приїдеш».

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker