in , , ,

6 правил щасливого шлюбу від Тома Генкса, який одружений вже 31 рік

Доки голлівудські пари одна за іншою розходяться і подають на розлучення, оскароносний американський актор Том Генкс і актриса Ріта Вілсон живуть в шлюбі вже 31 рік. Разом вони багато що пережили, але, як самі стверджують, любов їх від цього стала лише міцнішою.

Тутка перечитав інтерв’ю, які Том Генкс давав різним виданням, щоб з’ясувати, в чому ж полягає секрет його сімейного щастя.

1. Не одружуйтеся до 30 років

Кадр з фільму “Волонтери”.

Том і Ріта познайомилися на зйомках фільму “Волонтери” в 1985 році, де зіграли закохану пару. Між акторами зав’язалися романтичні стосунки, але у Тома на той час вже була дружина і двоє дітей, а у Ріти – наречений. Лише через 3 роки таємного роману Генкс розлучиться з дружиною і зробить пропозицію Вілсон.

Зараз Том говорить, що з першим шлюбом він занадто поквапився. Адже тоді він був молодий, імпульсивний і постійно пропадав на кастингах. Генкс вважає, що справжній шлюб має бути усвідомленим рішенням, а не імпульсивним поривом. “Не одружуйтеся до 30 років”, – заявляє актор.

2. Йдіть на поступки навіть в найбільш принципових випадках

Том був католиком, а Ріта – православною. Знаючи, наскільки тема релігії важлива для дружини, Том прийняв її віру. “Заради своєї дружини я теж дечим пожертвував. У Ріти грецькі корені, вона сповідує православну віру. А я був католиком і, перш ніж одружуватися, з поваги до нової сім’ї перейшов у її віру”.

3. Підтримуйте одне одного

За роки сімейного життя чого тільки пара не пережила, але вони завжди підтримували одне одного. У 1994 році, коли Тому вручили його перший “Оскар” за фільм “Філадельфія”, зі сцени він дякував за все саме своїй дружині: “Я стою тут тільки тому, що жінка, з якою я розділив своє життя, щодня показує мені, що таке любов”!

У 2015 році сімейну ідилію похитнула хвороба, що звалилася на Ріту, – у неї виявили рак молочної залози. Вілсон розповідає, що боялася реакції чоловіка на цю новину і за те, як хвороба вплине на їх стосунки. Побоювання були марні: Том оточив дружину турботою і підтримкою, яка тільки зблизила їх. У свою чергу актор заявляв: “Все, що я можу зробити, – це схилитися перед мужністю своєї дружини”.

На щастя, пройшов час і хвороба відступила, Ріті навіть вдалося обійтися без хіміотерапії.

4. Тіште партнера приємними дрібницями

Том і Ріта багато подорожують, разом вони об’їздили майже весь світ. Також дружина часто їздить з Генксом в інші міста на зйомки. І навіть через роки в шлюбі вони намагаються робити маленькі приємності одне для одного.

“Просто наші почуття настільки сильні, що мені складно дати визначення Ріті. Вона для мене більше, ніж дружина, подруга, мати, коханка. Я не представляю без неї свого життя. Я часто залишаю Ріті біля телефону або де-небудь на кухні записочки з побажаннями хорошого дня й інші схожі сюрпризи. Друкую дружині послання на антикварних друкарських машинках, які колекціоную, – у мене їх вже більше ста. А ще у мене є звичка присилати Ріті фотозвіт про свій день. Фотографую на мобільний телефон все навкруги, коли її немає поряд зі мною: що їм на ланч, з ким зустрівся, фото зі знімального майданчика. Мені здається, їй це подобається”, – ділиться подробицями життя містер Генкс.

5. Приймайте партнера таким, яким він є

Генкс і Вілсон цінують те, що їм вдалося пережити разом, і від цього їх любов тільки міцніє. Американський актор часто говорить про те, як цінує дружину, в інтерв’ю: “Ця жінка любила мене худим, вона любила мене товстим. Вона любила мене лисим, вона любила мене волохатим. Ця жінка, я знаю, любить мене. Тому я щасливчик”.

6. Головне – знайдіть правильну людину

Журналісти часто намагаються з’ясувати у двічі володаря премії “Оскар”, в чому ж все-таки полягає секрет такого міцного і тривалого шлюбу. Том же завжди сміється у відповідь і говорить: “Мій секрет щасливого шлюбу полягає в тому, щоб одружуватися на правильній жінці. Мені пощастило з найпрекраснішою Рітою Вілсон. Я найщасливіша людина з усіх”.

А що ви вважаєте запорукою успішних стосунків?

Сподобалось?

Нянька, яка встигла попрацювати в 100 сім’ях, розповіла про помилки більшості батьків

Діти мусять бути щасливими, а не “найкращими”. До чого призводить погоня за “найкрутіший”