9 історій про найбільш безглузді подружні конфлікти, які здивують навіть психотерапевтів

Напевно, немає жодної пари, яка хоч би одного разу не посварилася. Як показує життєвий досвід, приводом для сварки можуть послужити навіть найбільш незначні речі, які іноді доходять до абсурду. Не завжди у нас є можливість побачити і почути себе збоку, але на чужому досвіді теж можна вчитися. Наша добірка історій підкаже вам, як сваритися точно не варто.

Тутка зібрав для вас 9 історій про найбільш безглузді приводи для сварок в парі. Можливо, вони викличуть у вас щирий сміх, допоможуть переглянути свої стосунки, але точно не залишать байдужими.

 • В шлюбі я вже 5 років. Нещодавно ми з чоловіком посварилися через немитий посуд. Зазвичай в сім’ях нікому не хочеться мити посуд, а у нас було все навпаки. Саша сказав, що піде в магазин, повернеться і помиє посуд. А я сама вимила посуд, щоб він відпочив і подивився телевізор. Чоловік повернувся з магазину і образився, що я позбавила його можливості помити посуд! Ми увесь вечір не розмовляли, а потім вирішили, що брудний і вже тим більше чистий посуд не може бути приводом для сварки, і тут же помирилися.

 • Мій хлопець сидів і гладив кота, і раптом показує йому на спину і говорить: “Дивися, він став якимось бурим”. Кіт у мене чорно-білий, і ніякого бурого відтінку в нього немає. Я сказала про це, і в результаті все вилилося в колосальну суперечку з пошуком фотографій котів різного забарвлення в Інтернеті, піднесенням нещасної тварини до екрана для порівняння і так далі. В результаті хлопець дві години сидів і дувся в сусідній кімнаті.
 • Ми з чоловіком увесь час сваримося з дивних причин. За 2 роки життя в шлюбі у нас не траплялося серйозних конфліктів. Ми зазвичай сваримося при перегляді фільму на комп’ютері. Коли потрібно зробити голосніше або тихіше, це стає справжньою проблемою. Хто це робитиме? Хто підніметься з ліжка, щоб підійти до комп’ютера? І ми починаємо тиснути на жалість одне одному. Починаються порівняння, хто більше працював і сильніше втомився. А треба тільки встати і змінити гучність. Нам терміново потрібен пульт для комп’ютера, щоб можна було з ліжка регулювати гучність звуку.

 • В мого чоловіка недавно був день народження. Готуючи страви на стіл, я недосолила один салат. Це стало причиною нашої найбільшої сварки за весь час спільного життя. Брат чоловіка вирішив пожартувати і заявив, що я, схоже, зовсім не люблю свого чоловіка, оскільки недосолюю страви. Мій чоловік весь вечір зі мною не розмовляв. А коли всі розійшлися, він вчинив скандал. Мовляв, чому я розлюбила його. “Як це розлюбила? – обурено запитую я. – З чого ти взяв”? “Ну ти ж недосолила салат”! – видав чоловік. Ось такими образливими бувають чоловіки. Тепер я в усі страви кладу багато солі, і всі почали стверджувати, що я закохалася… в чоловіка, зрозуміло.

 • Ми з дружиною нескінченно сваримося, коли потрібно щось вибрати. Вона не здатна самостійно приймати рішення. Наприклад, коли я запитую її: “Який подивимося фільм”? – знаєте, що вона завжди відповідає? “Не знаю, вибирай ти”.
  Мені хочеться, щоб вона навчилася вибирати сама. Всім жінкам подобається ходити по магазинах, але коли Маша вирушає за покупками сама, то вона нічого не купує собі. Вона просто не може визначитися між синім і помаранчевим светром, брюками і сукнею і т. д. Нещодавно ми навіть посварилися, тому що Маша вибирала в магазині ковбасу цілих 40 хвилин!
 • Ми з моєю дружиною посварилися через її сон. Їй наснилося, що я їй зраджую з якоюсь жінкою. Вона весь ранок плакала у ванні, не даючи мені нічого сказати, і поїхала до мами. Потім пояснила все так: “Якщо ти зрадив мені уві сні, значить, ти про це думаєш і в житті”. Ох вже ця жіноча логіка. Добре, що я зміг переконати дружину у своїй вірності та коханні. Зараз все у нас добре.

 • “Одного разу ми посварилися через майонез. Я запитала у чоловіка, доїв він його чи ні (тому що складала список покупок). Він сказав, що ні. Але порожня пачка валялася у відрі для сміття! Я сказала: “А, так він все-таки закінчився. Тоді я запишу, що потрібно купити ще”. Він сказав: “Так ти тому запитувала? Тоді – так, купи ще. Я просто не хотів, щоб ти злилася через те, що я його доїв”. Що за чорт? Єдина причина, через яку я розсердилася, була в тому, що він мені навіщось збрехав”.
 • Ми з дружиною весь час сваримося, оскільки вона пере ночами. Мені завжди потрібно рано вставати на роботу. Вона при цьому залишається вдома і займається домашнім господарством і дітьми. Все, чого мені хочеться, – це, щоб вона тихо поводилася вночі. Але як тільки на годиннику 12, моя дружина ніби перетворюється на Попелюшку і біжить прати. Мені не вдається в такому шумі заснути, і ми весь час  сваримось з цього приводу. Вона заявляє, що вдень у неї просто немає часу на прання. Я не можу її зрозуміти. Прання в нашій сім’ї є головною причиною конфліктів.

 • Мій хлопець – псих. На тому тижні посварилися, причому через якусь нісенітницю, а він образився. Так ось, цей дурень зайшов на мою сторіночку у “ВК”, в Інста, в Твіттер та прибрав всі свої лайки, а потім гордо повідомив про це мені. Щоб ви розуміли: сторіночці у “ВК” 10 років, в Твіттері – 6, а в Інста – 3 роки, тобто там просто безліч постів. Зустрічаємося ми 5 років. В результаті помирилися. Гаразд, найсмішніше інше: він пішов і поставив всі лайки назад… Я так сміялась, що ми знову посварились.

А яка з історій вам сподобалася найбільше? Можливо, ви самі були свідком схожих випадків?

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker