Бездомний кіт вперше за пару місяців розплющив очі – і вразив їх красою

Неймовірно!

Кіт на ім’я Бавовник жив на вулицях, голодний, змучений хворобами і близький до смерті. Його очі були покриті коростою, його живцем пожирали кліщі.

Та і знаходити будь-яку їжу без використання очей було майже неможливо. Але потім прибув його ангел-охоронець.

Кармен Вайнберг, засновник Animal Friends Project Inc., була вбита горем, коли прийняла його, і відразу ж взяла його під свою опіку.

“Він навіть не міг бачити або розплющувати очі, – сказала Кармен, – Мабуть, йому було дуже страшно. Він був дуже худим і виснаженим”.

Помивши його, Кармен допомогла Бавовникові відновити сили, нагодувала його ситною їжею, доглядала за ним, мастила його кремами, кокосовою олією і різними антибіотиками.

“Коти, такі як Бавовник, залежать від людей, оскільки вони не завжди можуть попросити про допомогу. Я впевнена, що багато людей проходили повз нього через те, що він виглядав хворим. Але він просто чекав, щоб хто-небудь дав йому шанс”.

Бавовник, нарешті, з великою обережністю розплющив очі.

Перетворення було неймовірним, оскільки турбота і харчування Кармен зцілили його численні проблеми із здоров’ям.

Але день, коли він нарешті зміг знову розплющити очі, був таким, що по-справжньому запам’ятовується.

“Ми думали, що він сліпий, і що цього вже не вилікувати, – пояснила Кармен, – Ветеринар думав, що навіть коли його очі відновляться, вони можуть бути пошкоджені, але реальність виявилася зовсім іншою. Це був такий дивовижний сюрприз. Його очі просто прекрасні”.

Одне око у кота яскраво-синього кольору, а інше – карого. Перетворення Бавовника з брудного мішка з кістками у здорового і активного кота було завершене.

Здивований більше, ніж хто-небудь інший, він так добре подружився з Кармен, що вона просто не змогла віддати його на усиновлення!

“Ми отримали так багато заяв на нього через його зовнішність, але, врешті-решт, я побачила, наскільки він прив’язався до мене”, – сказала вона.

Робота Кармен життєво важлива для котів Південної Флориди.

“Я вирішила почати проект Animal Friends Project після того, як побачила величезну кількість бездомних кішок в Південній Флориді”, – сказала вона.

“Більшість цих кішок потребували стерилізації і догляду, багато хто з них був хворий і травмований, а люди і організації, схоже, не особливо допомагали їм”.

“Я припускала, що, привертаючи увагу до цієї проблеми, люди стануть друзями тварин і захочуть їм допомогти”.

“Мій чоловік, син, дочка і сестра дуже допомагають, у мене є декілька волонтерів і вихователів, але велику частину координування і роботи я виконую сама, оскільки я відвідую райони з низьким рівнем доходів, де живуть більшість котів”.

“Моя порада, будь ласка, не ігноруйте їх. Будь-хто може допомогти тваринам. Багато хворих бездомних кішок доброзичливі, і їх дуже легко покласти в клітку і віднести до ветеринара”.

“Люди можуть зібрати кошти для оплати медичної допомоги. Принаймні, зробіть фотографії і почніть просити про неї”.

Віддано працюючи для своїх котячих друзів, Кармен допомогла сотням місцевих котів в цьому районі, але багато що ще потрібно зробити!

Щоб допомогти, ви можете зробити пожертвування місцевим притулкам для тварин, і можливо, виховати або усиновити кошеня самостійно.

Погляньте, яким він був раніше!

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker