Історія про стосунки на прикладі червоних яблук

Чудова розповідь про те, що ми чекаємо в стосунках і як важливо спочатку означити спільні пріоритети.

Уявіть, що ви дружите з Марійкою. Вона має три зелених яблука. А вам цих яблук потрібен кілограм, і то червоних. І в цій ситуації мудріше було б піти на базар і купити кілограм червоних яблук у того, хто готовий вам продати кілограм червоних яблук. Але базар – це так абстрактно, так далеко – а раптом там взагалі жодних яблук не буде? А раптом санітарний день? А Марійка – ось вона тут стоїть, вона класна. І ви робите сміливе припущення, що кілограм червоних яблук у Марійки все ж таки є. В глибині душі. А якщо прикласти відповідні зусилля, вона вам їх віддасть. Адже це було б дуже до речі.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Історія про стосунки

«Марійко, а хочеш, пішли в кіно?» – добродушно цікавитеся ви. Дівчина здивована, але вона, напевно, хоче, тим більше, що ви робите вигляд, що вам це абсолютно не важко. Ви ведете Марійку в кіно. Але після цього кілограма червоних яблук у вас не з’являється. «Що за маячня?» – думаєте ви і ведете її в кафе. Ви гуляєте з її собакою. Ви клеїте їй шпалери. Ви ремонтуєте її машину. І нічого не відбувається. «Так що ж ти за пог*нь така» – обурюєтеся ви і пропонуєте їй переїхати до вас.

Ціна кілограма червоних яблук злітає до небес. Який там базар – тепер вам принципово треба отримати свої яблука саме у Марії. Ви говорите собі, що це доля. І тут вже ясно, чим справа закінчиться: прийде день, коли хтось буде кричати: «Я для тебе життя віддав, а тобі для мене паршивих яблук шкода», хтось буде ридати у відповідь: «Та немає в мене ніяких яблук, з чого ти взяв?”.

Дійсно, з чого? Я свідомо не уявляю ситуацію, коли підступна Марійка старанно вводить вас в оману, тому що їй просто подобається ходити в кіно (хоча часто саме це і відбувається). Але часто-густо трапляється так, що ми не до кінця чесні у своїх намірах, а в навколишніх людей просто немає того, що нам потрібно: кілограма червоних яблук, бажання народжувати від нас п’ятьох дітей, потреби у спільному відпочинку, здатності говорити відверто, банально – любові до нас і відповідно, можливості цю любов демонструвати. І це нормально. Так само, як нормально хотіти всіх цих чудових речей.

Ненормально – займатися рекетом, намагаючись витрусити з першої зустрічної симпатичної людини, те, чого у неї немає – тільки на тій підставі, що «в глибині душі» у неї це, можливо, знайдеться.

Або не знайдеться. Якщо у когось щось для вас є, вона цим поділиться сама. Не з глибини душі – а з усієї своєї щирості.

Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Close