10 непростих побічних ефектів усвідомлення

© theodysseyonline.com

Люди, котрі починають працювати над собою, зіштовхуються з типовими проблемами на своєму шляху. І розвиток усвідомлення – це не солодкий процес духовного блага.

Отже, побічні ефекти, які найбільш зустрічаються та супроводжують процес внутрішнього росту.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

1. Ви втратите деяких друзів

Ви почнете помічати, що звичні розмови з друзями і знайомими якось не даються. Здається, все так, як було, але чомусь менш цікаво. Тому що ви більше не зможете підтримувати розмову про те, що все погано і всі кругом погані, робота не приносить задоволення і бізнес не йде, чоловік остогид, а жінка у всьому винна. Ви не будете більше грати в ігри, тому що для того, щоб грати за правилами, потрібно мінімум двоє. І саме тому для друзів ви станете дуже незручною людиною, яка псує всю гру й усім дає зрозуміти, що король – голий.

2. Вам буде тяжко працювати на роботі, яку ви не любите і робити щось, в чому немає сенсу

Ви обиратимете між тим, щоб максимально влитися в поточну діяльність або кардинально її змінити. Якщо на старій роботі вас тримала необхідність, страх, звичка чи автоматизм, це одразу вилізе назовні і ви змушені будете з цим щось робити.

3. Ваші взаємини почнуть погіршуватися

Більшість взаємин –  це не рівноцінний союз одинакових людей, а суміш взаємозалежностей та компенсацій. Відчувши, що він вас втрачає, партнер докладе всіх зусиль, щоб повернути вас, але на всі докори ви будете реагувати з подивом і нерозумінням, як на спроби іншопланетянина встановити з вами контакт на своїй мові.

4. Ви відчуєте самотність

Відпадуть всі непотрібні та несправжні зв’язки, які будувались на неповноцінності, пустоті, споживацьких відноснах і егоїзмі. І ця нова пустота, яка виникла незрозуміло звідки, спочатку буде вас лякати, як відкрита прірва, але поступово вона почне заповнюватися саме тим, що у вас є живе і справжнє.

5. Ви не зможете дурити ні себе ні інших

Майже фізично ви будете відчувати будь-яку внутрішню брехню – в словах, думках і діях. І це буде просто огидно, тому що кожного разу, говорячи не те, що ви насправді думаєте, ви відчуватимете, як на душі шкребуться коти. І цей скрегіт неможливо вимкнути.

6. Зненацька ви зрозумієте, що довколишні людини сильно страждають

Вони страждають не від важкого життя – навпаки, в цій сфері в них все нормально. Якщо колись ви дуже переймалися своїми стражданнями, то зараз ви почнете співпереживати із навколишніми людьми, адже своїх ви більше не будете відчувати. І в цей момент вам залишиться лише одне – щомиті допомагати всім людям та кожному зокрема, всіма можливими силами, без цього не обійтися.

7. Вам стане соромно

За колишні слова та вчинки, адже треба буде поглянути правді в очі та визнати, що джерелом ваших проблем є саме ви, а не хтось інший. Як тільки ви це зрозумієте, сором відійде і на його місце нарешті прийде внутрішній спокій.

8. Ви менше розмовлятимете

Тому що відійде все те, що ви говорили через страх, заздрість, егоїзм і злість. Ви не зможете більше залишати пересуди в соціальній мережі, тому що це перестане вам бути важливим і потрібним. І взагалі певний час ви взагалі не зможете нічого писати, тому що все, про що ви раніше писали, здаватиметься вам нісенітницями.

І з’ясується, що мовчання – це справді золото, яке ми часто не помічаємо через метушню та події, котрі змінюють одне одного зі швидкістю світла.

9. Ваш світогляд руйнується

Ви зрозумієте, що існує не тільки ваша правильна думка, а всі інші не правильні, а безмежна кількість варіантів і можливостей. І всі обмеження – це тільки вигадана вами ілюзія.

10. Ви будете змушені взяти відповідальність на себе.

Ви зрозумієте, що вам не варто сподіватися на чиюсь допомогу, ніхто вам нічого не винен. Все, що є в вашому житті – залежить не від зовнішніх факторів, керівника дурня, незрозумілого партнера і курсу біткоїну, а від вас. Ви живете тим життям, на яке заслуговуєте і нічого іншого ви не матимете, допоки ви не почнете відповідати за те, що маєте. І саме в цей момент ваша власна відповідальність перестане бути тягарем, від котрого треба тікати світ за очі або перекладати його на інших, вона стане єдиним справжнім та логічним варіантом.

І отак день за днем, все накладене, штучне і лицемірне почне обсипатися, оголюючи внутрішню порожнечу. А все справжнє буде виходити назовні, рости, пробиватися, укріплюватися та вкорінюватися у вашій душі. Це процес зовсім не приємний та легкий. Часто ця ломка багаторічних звичок буває руйнівною. Проте коли ви вилізете назовні з-під уламків розбитих ментальних стереотипів, то зрозумієте, що воно того вартувало.

Фото заголовку
Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close