10 ключових правил, які працюють при виборі аксесуарів

Глянсові журнали навперебій розповідають про тенденції у світі моди і знайомлять з новинками і правилами поєднання жіночих аксесуарів з одягом.

Ми в Тутка довго вивчали це питання, а потім розклали поради по поличках. Тепер ми знаємо секрети, не довіряємо міфам і вибираємо тільки стильні прикраси!

1. Надівайте не більше 3-4 масивних аксесуарів

В одному образі можна поєднувати декілька великих прикрас, але не більше 3-4 деталей. І головне – щоб вироби поєднувалися між собою за колірною гамою, стилем і матеріалами.

2. Не ховайте об’ємний комір за великим шарфом

Верхній одяг з великим коміром не варто доповнювати об’ємним шарфом. Для комфорту носіть легку хустку на шиї, під одягом.

3. Використовуйте повний комплект прикрас, тільки якщо вони невеликі

Існує думка: “Намиста, сережки, браслет і перстень з одного набору виглядатимуть без смаку, якщо надіти все відразу”. Це справедливо, але лише частково: вся справа у розмірі виробів. Компактні аксесуари в повному комплекті виглядають дуже витончено.

4. Відійдіть від правила підбирати сумку під колір взуття

Не обов’язково підбирати взуття і сумку в одній колірній гамі. Яскраве взуття краще доповнити аксесуаром в спокійних відтінках.

5. Розставте пріоритети: або яскравий одяг, або потужні аксесуари

Створюючи образ, ми повинні визначитися, якого ефекту хочемо досягти, і правильно розставити візуальні акценти: яскравою і об’ємною може бути або одяг, або аксесуари і макіяж, але не все одразу. Пишний комір блузи і великі сережки зі стразами разом виглядають безглуздо.

6. Забудьте про годинник, якщо ви одягнені у вечірню сукню

Наручний годинник вдало прикрасить міський, спортивний або діловий стиль одягу. Проте вечірня сукня і годинник практично несумісні.

7. Пам’ятайте про те, що широкі перстені підходять не всім

Для коротких пальчиків не підійдуть широкі перстені, зате тонкі моделі візуально подовжать фаланги. Пам’ятайте цей взаємозв’язок при купівлі перстенів.

8. Вибирайте рукавички в тон однієї деталі в образі

Орієнтир для кольору рукавичок – колір взуття, пояса, помади і т. д. Рукавички повинні гармонійно співпадати з відтінком, хоч би з однією деталлю образу.

9. Не взувайте чорне взуття, якщо образ витриманий в пастельних тонах

Пастельну палітру в одязі краще підтримати взуттям світлих відтінків. Темне взуття в цьому випадку зовсім не підходить.

10. Додайте до етнобіжутерії одяг в нейтральних тонах

Етностиль допускає велику кількість біжутерії, але не забувайте про колірний баланс. Одягаючи намиста з безлічі ниток або різноколірні браслети, розбавте образ одягом нейтральних відтінків.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker