in , ,

11 хитрощів догляду за волоссям, які зекономлять гроші й допоможуть мати розкішний вигляд

Зачіска – один з найважливіших елементів жіночного і стильного образу. Тільки ось, на жаль, часто укладка або кучері вимагають чимало часу, які ми не завжди маємо, Але не варто сумувати – є перевірені способи, які допоможуть впоратися з цим завданням просто і швидко.

Ми в Тутка зацікавилися лайфхаками і хитрощами, щоб створювати цікаві зачіски і не нервуватися через дрібниці. Беріть на озброєння.

1. Як можна створювати різні кучері за допомогою прасочки для волосся

Багато людей серед нас про це навіть не замислюються, але, виявляється, кучері можна моделювати абсолютно різними способами – залежно від техніки закручування волосся виходять і різні кучері.

2. Як зробити ідеальний «бічний» чубчик

Щоб зробити чубок, не обов’язково стригти волосся. За допомогою фену і гребінця або плоскої прасочки зробіть зачіску, як показано на знимках зверху.

3. Як самостійно підрівняти волосся

Якщо ви хочете підрівняти посічені кінчики, для цього не треба щоразу відвідувати салон. Досить зробити хвіст на рівні чола (див. світлини) і закріпити його ще однієї гумкою на тому рівні, на якому ви плануєте підрівняти волосся.

4. Як зробити «гульку» за кілька хвилин

Якщо у вас мало часу для зачіски, зробіть «гульку». Розділіть волосся на 2 частини, закрутіть їх і сформуйте «гульку», закріпіть невидимками.

5. Найкращий спосіб підкрутити волосся прасочкою

Якщо робити локони за допомогою прасочки, то вони виходять більш природними, ніж якщо накручувати на фен. Просто покладіть пасмо волосся між пластинами прасочки, поверніть його на 180 ° і відразу ж починайте рух донизу.

6. Як допомогти локонам триматися довше

Чим ближче до коренів ви починаєте закручувати кучері, тим довше буде триматися ваша зачіска. Нанесіть на них лак – і зачіска готова.

7. Як швидко отримати хвилясте волосся

Якщо ви хочете отримати хвилясте волосся, просто заплетіть кілька кісок і повільно пройдіться по них прасочкою. Зафіксуйте зачіску лаком. Цей спосіб створить природні хвилі на волоссі, які протримаються цілий день.

8. Як зробити укладку в домашніх умовах

Щоб зробити легку укладку, спробуйте цей простий спосіб. Візьміть трохи волосся і закрутіть його навколо пальця. Отриману спіраль зафіксуйте прасочкою для волосся.

9. Використовуйте пензлик для вій, щоб укласти неслухняне волосся

Непокірні кучері, які вибиваються із зачіски, або наелектризоване волосся можна привести до ладу за допомогою пензлика для вій і лаку.

10. Використовуйте невидимки разом з лаком

Щоб невидимки краще трималися на зачісці, просто обприсніть їх лаком для волосся або сухим шампунем.

11. Використовуйте вологі серветки для догляду за волоссям

Зняти електризацію з волосся можна за допомогою сухої або вологої серветки. Одягніть її на гребінець і повільно пройдіться по волоссю.

Який із прийомів ви вирішили взяти до своєї скарбнички ідей?

За матеріалами

Сподобалось?

Якими є діти зірок з дуже нестандартною зовнішністю (Чого лиш вартий син Містера Біна)

20 неймовірно глибоких істин, яких нас навчив Вінні-Пух