15 доказів того, що жінки після пологів не схожі на казкових фей, але по-своєму прекрасні

Засоби масової інформації вселили нам, що після народження дитини жінки виглядають так, немовби щойно взяли участь в модному показі. Істина ж полягає в тому, що відразу після пологів ви навряд чи будете схожі на британську принцесу. Не так опублікований фотопроект Jade Beall буквально розділив користувачів на 2 табори. Одні захоплювалися мужністю жінок, які позували фотографу після пологів. Інші вважали схожу відвертість неприпустимою.

Ми в Тутка вважаємо, що будь-яка точка зору має право на існування. Але в чому точно не можна відмовити жінкам, які не побоялися показати своє тіло через кілька годин, днів або тижнів після настільки важливої події, то це в сміливості та чудовому почутті гумору.

1.

«Після народження дитини ви можете ще кілька тижнів виглядати так само, як вагітна, і це нормально».

2.

«Я намагалася знайти гарну світлину з грудним вигодовуванням Чарлі, але швидко зрозуміла, що такої не існує. Відсутність макіяжу і постійне відчуття голоду. Це моя правда».

3.

«Один тиждень після пологів – це м’який живіт зі свіжими розтяжками і мішки під очима».

4.

«Це було набагато складніше, ніж я думала. Як мінімум раз на день я плачу без особливої на те причини. Як матері справляються з більше, ніж двома дітьми?»

5.

«З моїм ангелом через 12 днів після пологів».

6.

«Я сумую за цим красивим м’яким післяпологовом животиком, який зберігав в собі нове життя».

7.

«Дорогий інтернете, так виглядає тіло через 9 днів після пологів. У мене немає мети “скинути 10 кг” або повернути все назад. Не продавайте мені обгортання, чаї для стрункої фігури або засоби для схуднення. Мені подобається моє тіло».

8.

«У мене і до вагітності була зайва вага, а потім я завагітніла двійнятами – і їжа не давала мені спокою. На середньому фото – рік після пологів (грудень 2017-го), а зараз я роблю впевнені кроки до того, щоб носити короткий топ!»

9.

«Так, у мене є розтягнення, у мене більше одного підборіддя, мої стегна труться одне об одне. Мене не хвилює визначення досконалості, але моє тіло ідеальне для мене».

10.

«Я дійсно люблю свій шрам і сподіваюся, що він не зникне занадто швидко».

11.

«Мій милий 6-тижневий післяпологовий животик. А скільком матусям теж доводиться виконувати кілька завдань одночасно?»

12.

«Між цими фотографіями різниця у 5 місяців. Я боролася з післяпологовою депресією, тому мені треба було добрих 4 місяці, щоб почати роботу над собою».

13.

«Це не та цифра, яку я хотіла б бачити на вагах на 5-му місяці після народження дитини. Але зараз я зосереджена на чомусь більш важливому, ніж цифри».

14.

«Навчіться цінувати те, що у вас є. Це не означає, що вам потрібно перестати працювати над тим, чого ви хочете, просто проявіть трохи любові до себе на цьому шляху».

15.

«Різниця в рік. Я змінила свій спосіб життя, займалася спортом і правильно харчувалася. На цих фотографіях ви не бачите, як змінилося моє мислення. Ваша найбільша подорож завжди починається у вас в голові, тому знайдіть час, щоб подбати про свій розум, і все інше стане на свої місця».

Народжувати чи ні – це свідоме рішення кожної жінки. Тут не може бути єдиної правильної відповіді. І якщо ви захотіли подарувати світові нове життя, будьте готові пройти через багато випробувань. Кажуть, що на кожну жінку, яка ненавидить свої розтягнення, знайдеться та, яка мріє про них.

А ви б ризикнули опублікувати в соцмережах знімок свого тіла відразу після народження дитини?

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker