6 ділянок на тілі, куди потрібно наносити парфуми, щоб продовжити їхнє «звучання»

У світі побутує сумнівна і неперевірена версія,  якщо аромат вам дуже підходить, то з часом ви перестаєте його на собі відчувати. Змиритися з цим ще якось можна, якщо його чують всі інші та дають питання, яке лоскоче самолюбство. Але коли його не відчуваєте ні ви, ні інші люди, то починається легка паніка упереміш з сумом і, як результат, маніакальне нанесення парфумів на зап’ясток протягом дня.

Виявляється, ми все робимо неправильно! Точніше, не зовсім правильно. Так, зап’ястя заведено вважати масовою класикою в нанесенні парфумів, але точок пульсації на людському тілі набагато більше. І коли всі вони задіяні в цьому складному механізмі, аромат витає в повітрі непристойно довго. Так що перед нанесенням парфумів в зазначені 6 ділянок, переконайтеся, що він вам дійсно подобається, і ви готові насолоджуватися ним вічно. Думка інших людей при цьому не враховується: терплять – отже, люблять.

1. Волосся. Вірте чи ні, але засновник парфумерної марки Byredo Бен Горем вважає, що часто волосся зберігає аромати міцніше, ніж шкіра: «Потрібно просто бути трохи обережнішим, адже парфуми містять спирт, що може нашкодити волоссю. Використовуйте версії ароматів, створені спеціально для волосся, або якщо ваші парфуми не заслужили такої долі, просто розпилюйте його на щітку. Розчісуючи волосся, аромат тонко і делікатно «вбереться» без особливого ризику його висушити.

2. Ділянка за вухами. Як і зап’ястя, ці зони відомі своїми властивостями навіть у найменш обізнаних. Вени тут розташовуються близько до шкіри, створюючи ідеальні умови для розігрівання і випаровування аромату. Якщо до того ж ви ще носите прикраси, то після розприскування парфумів вони навіть можуть якийсь час зберігати ваш запах. Засновник марки by Kilian Кіліан Хеннессі цій ідеї надав промислове значення і винайшов сережки, кулони, підвіски та різні інші милі штучки, всередині яких можна розмістити керамічну кульку, скроплену вашим ароматом.

3. Задня частина шиї. Це може здатися трохи дивним, але парфумерний експерт Чендлер Бурр запевняє, що такий прийом зводить з розуму. По-перше, аромат живе довго на вашому тілі; по-друге, не набридає довколишнім, адже він швидше шепоче, ніж декламує на повний голос. Перед тим, як застебнути комірець блузки, скропіть те місце всередині, де тканина торкається шкіри, і вирушайте протестувати цей трюк туди, де спекотно, тісно і багато чоловіків.

4. Внутрішня поверхня ліктя. Обізнані люди кажуть, що ця зона «звучить» ще спокусливіше, ніж зап’ястя. Засновник марки Editions de Parfums Frederic Malle Фредерік Малль рекомендує зволожити там шкіру додатково перед тим, як нанести парфуми – ароматизованим (з ванної лінії вашого аромату) або універсальним і без запаху, щоб не порушувати магії.

5. Задня поверхня колін. З усіх перерахованих зон ця – справді працює. Навіть у чоловіків, якщо їм цікаво. Тільки постарайтеся зробити це максимально наодинці з собою – виглядає цей жест щонайменше весело і ніяк не сексуально. Далі починається фізика: повітряні потоки піднімаються вгору, де завжди гарячіше, ніж знизу. Особливість цього місця в тому, що запах чути не відразу, але після того, як він заявить про себе, будьте готові дати відповідь.

6. Пупок. Всю відповідальність за цю пораду ми покладаємо на актрису Лів Тайлер, яка заявила про це блогу Into The Gloss: «Мій батько Стівен Тайлер так завжди робить – розтирає духи між пальцями і торкається пупкової ділянки. Тут завжди тепло і парфумерним нотам це дуже подобається. Тільки будьте впевнені, що улюблений аромат не викличе алергію».

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker