6 прийомів від стиліста, як здаватися вищими

Будь-якій дівчині хочеться виглядати стильно, але, на жаль, не всі тенденції моди враховують особливості росту і фігури. Якщо в одному випадку модні речі виглядають прекрасно, то в іншому вони буквально «вкорочують» і додають небажаний об’єм тому, хто їх носить.

Тутка покаже вам, як уникнути подібних неприємностей. Ось шість простих способів стати візуально вищим і стрункішим.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Підбирайте «правильні» туфлі і аксесуари

Найпростіший спосіб стати не тільки візуально, але і фактично вищим — це підбори. Велике значення має колір взуття: човники кольору нюд і будь-яке інше взуття нейтрального кольору зробить ваші ноги довшими. Чорне взуття, особливо з високою шнурівкою, навпаки, вкоротить їх.

Також, як видно з нашого прикладу, краще не використовувати прикраси, які «ріжуть» образ по горизонталі. Наприклад, модний зараз чокер. Шия в ньому виглядає товстішою, і вся фігура здається присадкуватою.

Будьте акуратнішими з принтами в смужку

З цього прикладу видно, що модну смужку можна використовувати в своєму образі бездумно. Горизонтальна смужка додає об’єм, а невдале поєднання принта і довжини спідниці вище коліна зробить вас візуально нижчими на пару сантиметрів. А ось поєднання смугастого верху з однотонною спідницею міді, навпаки, витягує силует.

Вибирайте джинси та сумки з урахуванням вашого росту

Укорочені джинси при невеликому рості можуть додатково його зменшити. Поєднуйте такі джинси з взуттям на підборах і коротким топом (кроп-топом). Джинси із завищеною талією допоможуть вам скорегувати ріст і виглядати вищими. Допоможуть витягнути фігуру і акценти на вертикальних лініях — наприклад, лампаси подовжують ноги.

Хотілося б звернути увагу на розмір сумки. Кращий вибір для мініатюрних дівчат маленька сумочка шириною не більше 25 см. Модна зараз сумка-шоппер зробить ваш образ більш громіздким.

Спробуйте штани-палаццо

Штани-палаццо — чудовий спосіб приховати високі підбори або платформу, зробивши ноги набагато довшими, а ріст — вищим. Вибирайте спокійні лаконічні моделі однотонного забарвлення. Поєднання, яке не виходить з моди багато сезонів — укорочений топ і штани із завищеною талією. Цей прийом чудово збереже пропорції верхньої та нижньої частин тіла і візуально подовжить ноги. Якщо ви вибрали в якості верху светр або блузу, перехопіть його вузьким ременем на талії або, як у нашому прикладі, заправте в штани.

Не ігноруйте спідницю-олівець

Окремої уваги заслуговує спідниця-олівець. Вона прекрасно підкреслює фігуру, а також допомагає виглядати вищою. Якщо у вас немає короткого топа, то вас виручить біла сорочка — це must have на всі часи. У нашому випадку її обов’язково потрібно заправити всередину: так ви будете виглядати помітно стрункішою.

Носіть сукні-сорочки правильно

Сукня-сорочка має досить цікавий крій і підходить практично для будь-якого типу фігури. Але на невисоких дівчатах таке плаття може виглядати невідповідно, немов зшите для людини високого зросту, до того ж воно може додати об’єму в області талії. Втім, це легко виправити — треба лише підпоясати плаття-сорочку ременем і засукати рукава. Ідеальна довжина рукава для мініатюрних дівчат — 3/4. Крім того, краще вибирати однотонні моделі.

Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Close