8 причин жіночої самотності очима чоловіків

Напевно, у вас є така подруга, у якої і розум, і зовнішність, і освіта – все є. А ось щастя в особистому житті немає. У нас теж є такі знайомі, і спеціально для них пропонуємо дослідження, щоб з’ясувати, чого ж все-таки їм не вистачає.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Опитування кількох десятків чоловіків допомогло нам дізнався про те, чому деякі дівчата залишаються самотніми.

1. Мають похмурий вигляд

Соціолог Джесс Карбін досліджувала поведінку людей на популярних сайтах знайомств. Виявилося, що багато жінок намагаються зобразити на своїх фотографіях такі ж вирази обличчя, які вони бачили у моделей в глянцевих журналах. Дівчата виглядають холодно, гордовито, пихато, задумливо.

Однак чоловіки при виборі супутниці віддають перевагу фотографіям, на яких жінки посміхаються, виглядають відкрито і навіть трохи ніяково.

2. Занадто хочуть заміж

Надмірне прагнення до заміжжя може відлякати навіть тих чоловіків, хто і сам мріє про сім’ю. Якщо жінка ставить як пріоритет штамп в паспорті, вона при першій же зустрічі приміряє на хлопця роль свого чоловіка, вже потім оцінюючи його особистісні і душевні якості.

Чоловіки ж, навпаки, бачать у жінці свою майбутню дружину, коли вже переконалися в сумісності з нею у всіх інших пунктах.

3. Все ускладнюють

Багато жінок схильні драматизувати події і шукати прихований сенс там, де його немає. Що поробиш, якщо різниця в чоловічому і жіночому мисленні дійсно існує. Більшість чоловіків мислить логічно і цілісно, жінки більше уваги приділяють деталям.

Ми не зможемо перекроїти свою свідомість і мислити так, як цього б хотілося протилежній статі. Але ось пощадити їх мозок і не атакувати формальну логіку фразами на кшталт: «Я відчуваю, що щось не так!» – ми точно можемо. Хоча б на перших етапах стосунків.

4. Не вміють любити чоловіків

Чоловіки і жінки не завжди говорять однією мовою любові. Психологи стверджують, що представникам сильної статі важливо відчувати повагу своєї партнерки, а дівчата більше цінують романтичні прояви почуттів.

Як і в усьому іншому, тут важливо дотримуватися балансу. Обійми, поцілунки і милі жести з вашого боку розкажуть чоловікові про кохання, а похвала і захоплення його сильними сторонами, важливість його думки для вас – про повагу.

5. Багато вимагають

Соціальні вимоги до чоловіків і так набагато вищі, ніж до жінок. Вони повинні добре заробляти, щоб забезпечити сім’ю, бути сильнішими, розумнішими і спокійнішими за нас. Проте деякі жінки готові висунути цілий райдер потенційному партнеру, навіть не замислюючись про те, що готові запропонувати натомість.

Навіть ідеальний чоловік як від вогню біжить від таких запитів. А ось якщо жінка сама до себе висуває високі вимоги, то партнер обов’язково постарається їм відповідати.

6. Не стежать за собою

Багато чоловіків вважають красу жінки найважливішою її перевагою. І нехай характер, інтелект і душевні якості теж відіграють не останню роль при виборі супутниці, зовнішність – це перше, на що звертають увагу.

Доглянуті, стильні жінки з гарною поставою і привітною посмішкою створюють приємне враження незалежно від того, чи відповідають вони сучасним канонам краси і модним тенденціям чи ні. Більш того, популярні серед дівчат нарощені вії, збільшені губи і велика кількість косметики можуть тільки відштовхнути представників протилежної статі.

7. Живуть в ілюзіях

Діснеївські мультфільми і голлівудські мелодрами про принца на білому коні, напевно, зіпсували життя не одному чоловікові. Штампи з романтичних фільмів так далекі від реальності, що мало хто зміг би їм відповідати.

Це зовсім не означає, що у мрійливих натур менше шансів на щасливе кохання, ніж у реалістів. Мріяти адже можна і разом, головне – щоб почуття були до цієї людини, такої, якою вона є.

8. Вирішують все самі

Словосполучення «сильна і незалежна» вже знайшло серед чоловіків негативний відгук. Так називають жінок, які скаржаться на безініціативність, інфантильність і слабкість чоловіків і намагаються все робити, і контролювати самі.

У чоловіків теж є своя точка зору і гордість, вони теж беруть участь в цих стосунках і чекають від них розуміння і поваги. Самодостатні особистості не потребують командира, вони потребують партнера.

Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close