Цей простий трюк допоможе дізнатися, чи підійде вам коротка стрижка

У багатьох дівчат хоч би раз в житті виникала думка: “А чи не обрізати мені волосся”? Проте розлучитися з довгими локонами може далеко не кожна, тому що у разі невдалої стрижки виправляти це доведеться дуже довго.

Тутка ділиться з вами простим трюком, який допоможе визначити, чи варто вам робити коротку стрижку, щоб потім не шкодувати про зроблений вибір.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Спосіб цей був придуманий відомим британським стилістом і засновником однойменної марки засобів для волосся Джоном Фріда (John Frieda) і відомий як “правило 5,5 см”. Все, що вам знадобиться, – це лінійка і олівець.

Щоб зрозуміти, підійде вам коротка стрижка чи ні, необхідно зробити наступне:

1. Розташувати олівець горизонтально під підборіддям, а лінійку – перпендикулярно до олівця. Повинен вийти кут 90 градусів.

2. Виміряти відстань від мочки вуха до точки перетину олівця і лінійки. Якщо ця відстань менше 5,5 см, можете сміливо вирушати в перукарню. Якщо відстань більша, краще від короткої стрижки відмовитися.

Наочний приклад – Мішель Уільямс і Лів Тайлер

Мішель дуже підходить коротка стрижка, а Лів приголомшливо виглядає з довгими локонами. На думку Джона Фріда, “уся справа в кутах”.

Стилісти говорять, що цей метод надійний і точний. Тому, якщо ви ніяк не можете зважитися на коротку стрижку, сміливо діставайте лінійку з олівцем. Ну або наплюйте на все і робіть так, як хочеться.

Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Close