Дотепний текст, що розсіює туман в жіночих головах. Як точно зрозуміти, що чоловік вам не підходить

Малка Лоренц – популярний блогер, яка веде рубрику відповідей на запитання читачів про найрізноманітніші життєві ситуації у своєму «Живому журналі», і на базі цих відповідей вже вийшло 3 книги. Більшість читачів Малки – жінки, і звичайно, вони дуже часто запитують про кохання. Блогер пише на цю актуальну тему дуже дотепно і без зайвих сентиментів, тим самим наводячи порядок в жіночих головах, охоплених хвилюванням.

Ми в Тутка хочемо поділитися з вами одним із текстів Малки Лоренц, де вона пропонує свій метод визначення того, підходить чоловік жінці чи ні. Цей текст нагадує нам про те, як важливо не обманювати самих себе на початку стосунків.

Коли у жінки стається любов, їй і в голову не приходить шукати якісь кваліфікуючі ознаки, тому що цю справу не сплутаєш ні з чим.

По-перше, у неї підвищується загальний тонус. Вона починає стрибати як молодий скакун і крутити шиєю без якогось там остеохондрозу. Світ навколо бачиться їй не просто придатним для проживання, а навіть не позбавленим шарму. Крім того, вона починає дуже багато їсти, що теж позитивно позначається на самопочутті. З цього жінка робить висновок, що в житті сталося щось гарне, а оскільки з гарного вона знає тільки любов – отож це вона.

Другий симптом полягає в тому, що жінка починає дуже багато думати. Навколишній простір наповнюється знаками і символами: калюжа чомусь переливається бензином, ворона не випадково сіла на газон, а машину завалило снігом насправді не просто так, а зі змістом. Всі ці «меседжі» вимагають розшифрування, і то негайного. Оптика теж змінюється в бік художнього перебільшення. Оселедець під шубою мерехтить перламутром і переливається яхонтовими переливами, що, безсумнівно, означає, що все буде добре і щастя є.

Чоловік, який спровокував цей розумовий розлад, ніякому аналізу на цьому етапі не піддається і описується економною формулою «він гарний». Жінка собі, зрештою, не ворог. По-перше, вона побоюється злякати чарівність. А по-друге, всі сили йдуть на споглядання відливів буряка, вона не може розірватися. Якщо вона перемикається на споглядання коханого, зоровий ефект рівно той самий, що і з буряком: неважливо, що це, але Господи, як прекрасно.

Якщо коханому не вдалося вчасно накивати п’ятами, то любов отримує втілення, якщо не сказати розвиток. Це виражається в тому, що кохана людина впроваджується в життєвий простір, витісняючи з нього переливи буряка та інші піднесені враження, і через якийсь час куди не зирни – усюди він. Ця зміна ландшафту буває для жінки дещо несподіваною. Вона вже налаштувалася милуватися кольором сакури, а тут замість сакури отаке.

Потрапивши несподівано у фокус, коханий викликає у жінки новий сплеск інтелектуальної активності, і тепер це активність зовсім іншого роду. На зорі стосунків кожна кульбаба обіцяла їй щастя, якого душа не зможе вмістити, і суджений у зв’язку з цим сприймався лише у вигляді загальних обрисів. Тепер, коли фігура судженого постала у весь свій гігантський зріст поперек приміщення, а щастя щось не видно, жінка виходить зі стану солодкою остраху і починає розмірковувати більш предметно. А саме чи НЕ погарячкувала вона.

Воно це чи не воно, а тільки здалося? Або це було воно, але вже закінчилося? І як це зрозуміти, за якими прикметами? Тому що якщо це не воно, розуміє жінка, то ми тут даремно витрачаємо час. А якщо це все-таки воно, то що ж так погано? Ці запитання жінка дає собі, а іноді й навколишнім, якщо ті не встигли втекти від відповіді.

Насправді тут немає нічого складного, якщо не плутати формат. Якщо вас турбує, чи годиться хлопчина для такої місії, як спільне володіння пральною машиною, і чи можна йому довірити винесення сміття, то тут особистість підозрюваного дійсно має деяке значення. Якщо ж мова про любов, то його експлуатаційні характеристики абсолютно неважливі. Найчастіше жінка мучиться запитанням, воно це чи все-таки ні, саме перебуваючи в союзі з чоловіком, з яким формально нема чим дорікнути: не б’ється, сміття виносить, пальто подає, а все одно якось нудно. Якщо мова йде про любов, а не про іпотеку – до нього придивлятися марно. Придивлятися треба до себе.

Є 5 надійних прикмет, що це все-таки не воно і що рубіни в буряках вам привиділися, і якщо хоча б дві з них про вас, то буряка не буде і з цією людиною ні на що цікавіше іпотеки розраховувати не можна. Всі ці прикмети – про тіло, з тієї простої причини, що тіло непідкупне й іпотекою його не обдуриш.

Це не воно, якщо вам неприємно на нього дивитися. Не в тому сенсі, що очі його б не бачили, а в тому, що сам по собі його вигляд вас не тішить. Якщо дивлячись на чоловіка, ви діловито прикидаєте, що б в ньому підправити, записуєте його до перукаря і вголос наказуєте йому втягнути живіт і змінити шкарпетки. Це не про любов, це про меблі.

Це не воно, якщо вам нестерпний звук його голосу. Ви можете взагалі не слухати, що він там бурмоче, але якщо вас дратує сам факт, що він звучить, якщо вам здається, що він кричить або ниє, навіть коли він пояснює вам дорогу – це не ваш чоловік, природа потурбувалася вам на це вказати, повірте їй.

Це не воно, якщо вам неприємні його доторки. Якщо він так ніяково обіймає, що ви втрачаєте рівновагу і втикаєтесь пикою в колючий піджак, заодно зачепивши волосся незрозуміло чим – це не у нього проблеми з координацією, це у вас проблеми з ним. Якщо ви не можете заснути з ним під однією ковдрою, якщо вам спекотно, незручно і вам заважають всі його частини тіла аж до вух – це не воно і ніколи не буде.

Це не воно, якщо вас дратують його речі. Якщо мета прибирання – знищити всі сліди його існування. Якщо вас дратує, що він займає багато місця, якщо він не вписується у вашу естетику, якщо ви прибираєте не для нього, а після нього – це означає, що у вашому світі він чужий, і це не лікується.

Це не воно, якщо після побачення ви відчуваєте себе так, немовби вами орали і нарешті можна відпочити. Якщо ви відчуваєте себе як після роботи, отже це була робота. Від любові не втомлюються. Це не вона.

Можна обійтися і без прикмет. Якщо жінка мучиться запитанням, воно це чи не воно – це точно не воно.

Інша справа, що коли жінка не мучиться цим запитанням і твердо впевнена, що це воно, в 9 випадках з 10 це теж не воно. Але це вже інша історія.

А що особисто вам допомагає зрозуміти, «воно» це чи «не воно»?

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker