Ідеальна вага жінки (таблиця)

Зовнішність хвилювала жінок ще з давніх давен, а в наш час, завдяки глянцевим обкладинкам та інтернету, виглядати вишукано – це просто жадана мрія будь-якої представниці прекрасної статі.

Але мода дуже швидкоплинна і мінлива. Ось уже й горезвісні параметри «90-60-90» потихеньку починають відходити на задній план… Як встигнути за модою? А гнатися за нею зовсім і не варто. Більш престижно виблискувати своїм здоров’ям, ніж ідеальними параметрами тіла, та й хто може з точністю визначити «ідеал»? А ось з медичної точки зору, можна досить легко визначити вагу людини так, щоб не нашкодити її здоров’ю. Саме тому, перш ніж «конструювати» своє тіло, необхідно дізнатися, до якої ваги необхідно прагнути, причому іноді це стосується не тільки зменшення своєї вагової категорії, але і її збільшення.

Перш за все, необхідно чітко розуміти, що «ідеальна» вага не завжди є здоровою вагою. Тому перш за все необхідно ще відштовхуватися від природної ваги і складу тіла людини, не забуваючи про вік, тип фігури і спосіб життя – все досить індивідуальне.

Здорова вага вкрай важлива для всіх, а для жінок особливо. Переступивши хоча б на кілька кілограмів за цю межу, можна заробити цілий букет різних захворювань, одними з яких є гормональний збій організму, болі в суглобах, цукровий діабет і т. д. Тому все добре в міру. А ось ідеальну вагу можна розрахувати в цій таблиці, складеній досвідченими фахівцями, в якій необхідно відштовхнутися від незмінної одиниці – нашого зросту. І якщо зріст нашого тіла змінити неможливо, то вагу досить легко підтримувати, скорегувавши її в потрібний момент. Найголовніше, почніть зі здорового ставлення до себе!

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker