Психолог декількома фразами передає все, що думає жінка. І в них неможливо не впізнати себе

Психотерапевт Аглая Датешідзе пише філософські розповіді про дівчинку, в яких тонко помічені різні моменти, що стосуються нашого життя. Ці розповіді є своєрідними притчами про зв‘язки між батьками і дітьми, про зв’язок зі своєю внутрішньою дитиною і про те, як приймати себе і розуміти інших людей.

Ми в Тутка вже знайомили вас з історіями про дівчинку і тепер пропонуємо ще раз вирушити в подорож до свого єства, де як завжди не обійдеться без гумору та самоіронії.

1.

Жила собі дівчинка. Вона вміла так якісно докучати людям, що в неї закохувалися всі без винятку. Навіть психотерапевти.

2.

Жила собі дівчинка. Вона була фотографом і бачила людей дуже красивими. Такими гарними, якими вони, можливо, насправді навіть і не були. Але яка різниця, що там було насправді, якщо світлини виходили чудовими.

3.

Жила собі дівчинка. Вона думала, що їй колись все-таки роз‘яснять, як було треба і як правильно. Наївна…

4.

Жила собі дівчинка. Вона намагалася, старалася, намагалася. А потім усвідомила, що в цьому тілі вона все одно просвітлення не досягне, і видихнула з полегшенням.

5.

Жила собі дівчинка. Вона була письменницею. І якщо першу книгу вона починала словами «ще ніхто до мене не писав про це», то закінчувала вона її вже словами «здається, мені варто більше читати».

6.

Жила собі дівчинка. Купила вона якось на блошиному ринку дверну ручку. Та так їй ця ручка сподобалася, що довелося до неї цілий заміський будинок прилаштовувати. Щоб красиво було.

7.

Жила собі дівчинка. Вона поневірялася по світу в пошуках того, хто навчить її бути самою собою. Але чомусь ніхто на світі не знав, як бути нею – всі лише про себе і про себе… Сумна історія, одним словом.

8.

Жила собі дівчинка. Вона народилася в божевільні. Але в один прекрасний момент її звідти вигнали з діагнозом «не така, як усі, і руйнує сформовану гнітючу атмосферу». Так ось, ця дівчинка чомусь ще й ображалася: діагноз вона дійсно мала. Але врешті-решт до неї дійшло.

9.

Жила собі дівчинка. Якщо вона не висипалася, погано їла, пропускала спорт і шопінг, то відразу починала кусати ближнього свого за п’яту, голосно лаятися і дратувати всіх в радіусі 15 метрів. Тому вона регулярно про себе дбала: не можна ж ставити близьких, рідних людей на таку небезпеку.

10.

Жила собі дівчинка. Спочатку їй всі говорили: «Відпусти себе». Ну, вона і… Тоді всі негайно закричали: «Бережи себе!» А іноді навіть говорили: «Тримайте себе в руках, жіночко!»

11.

Жила собі дівчинка. Вона гралася, насолоджувалася, дивувалася, відкривала світ, сміялася і гуляла. А потім чекала, її принижували, страждала, ображалася, розчаровувалася, старалася, плакала, змирилася і відпустила. Тепер знову грається, насолоджується і гуляє. І так по колу раз на місяць. Можливо, навіть колись вона висновки зробить.

12.

Жила собі дівчинка. Одного разу вона сиділа в кафе, а повз проходив чоловік, який взяв та й подарував їй квіти.

Дівчинка посміхається і примовляє: «Як гарно склалися зірки! Я якраз квіти замовляла. Хвала мудрості світобудови!»

А чоловік їй і відповідає:«Дурна! Це не доля тобі усміхається, це я для тебе стараюся. І квіти я сам без замовлення на базарчику купив. Вирішив не чекати, поки Всесвіт здогадається».

13.

Жили-були дві дівчинки, і у кожної був свій сад. Перша зосередилася на висаджуванні квіточок, а друга – на викоріненні бур’янів. Загалом, в результаті у однієї тепер повний палісадник квітів, а в іншої – випалена земля. Зате жодного бур’яну не видно.

14.

Жила собі дівчинка. Вона думала,  якщо стало добре, треба відразу зупинятися і закінчувати. А ось якщо стало погано, потрібно продовжувати, наполягати, тягнути плуг і працювати, поки не стане добре. А щойно стало добре, потрібно чомусь знову зупинятися.

15.

Жила собі дівчинка. Одного разу вона злякалася, що на неї задивляються все старші та старші чоловіки. А потім подивилася в свій паспорт і заспокоїлася.

Автор  Аглая Датешідзе

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close