Єдина порада про чоловіків, яку я дам своїй дочці

Якби мене попросили сформулювати все, що я знаю про чоловіків в трьох словах, і передати це наступним поколінням жінок, то я б сказала таке: краще не буде. Це один з головних законів у гендерних стосунках.

На жаль, але головний рецепт наших бабусь – «перетерпиш – полюбиш» – більше не діє. Якщо відразу не пішло, то краще вже не буде. Ніколи.

З апельсина не виросте яблуня, ялинка не перетвориться на пальму, а чоловік, який не любить, не стане щедрим і майстерним коханцем. Це треба зрозуміти і прийняти.

Свої найкращі риси, найбільшу щедрість і таланти в ліжку чоловік демонструє на початку стосунків. Потім градус пристрасті знижується, а рівень витрат в кращому випадку залишається на одному рівні, а в гіршому – падає.

Якщо чоловік до весілля дарував три гвоздики, які вкрав з цвинтаря, то після весілля він буде дарувати одну.

Якщо чоловік до весілля був не герой-коханець, то через десять років він заляже перед телевізором в спідній білизні, і буде коханець взагалі ніякий. Лібідо теж з роками не виростає. Гірше після весілля буває. Таке трапляється часто. Але щоб стало краще – такого не буває ніколи.

Ніколи зі скупого чоловіка на початкових етапах залицяння не вийде щедрий чоловік. Із млявого лінивця – гарний коханець. З байдужого – люблячий. Жодна любов жінки ні за яких обставин цього не змінить. Все може залишатися як було, або стати гірше, але краще – ніколи. Мені здається, що незнання цього – найгірша помилка, яку здійснюють сучасні жінки. Що скажете?

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker