Іноді піти – це найкраще, що ви можете зробити для себе

Ти маєш право вийти з будь-якої ситуації, в якій ти себе не бачиш. Ти маєш право вийти з будь-якої життєвої історії, в якій ти собі не подобаєшся.

Ти маєш право поїхати з міста, яке гасить твоє світло, а не дозволяє сяяти яскравіше, ти маєш право збирати сумки та почати все спочатку в іншому місці, ти маєш право змінити своє життя.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Ти маєш право піти з роботи, яку ти ненавидиш, навіть якщо весь світ говорить тобі цього не робити. Ти маєш право шукати те, що мотивує тебе вставати кожного дня з ліжка до кінця життя.

Ти маєш право піти від того, кого ти любиш, але хто погано з тобою поводиться. Ти маєш право ставити себе на перше місце і піти, якщо ти намагаєшся знову і знову, але нічого не змінюється.

Ти маєш право ухилятися від поганих друзів, ти маєш право оточити себе любов’ю, людьми, які підтримують тебе і допомагають. Ти маєш право брати ту енергію, яка тобі потрібна в житті.

Ти маєш право пробачати себе за великі і маленькі помилки, ти маєш право бути доброю до себе, дивитись в зеркало і подобатись собі.

Ти маєш право звільняти себе від своїх очікувань.

Інколи ми думаємо, що йти – це погано, ніби це означає здатися і опустити руки. Але іноді піти – це найкраще, що ви можете зробити для себе.

Це дозволяє змінити вектор свого життя, почати спочатку, відкрити себе і світ. Іноді піти – означає врятувати себе від того, щоб зупинитися в неправильному місці з неправильними людьми.

Піти – значить відкрити двері перемінам, росту, можливостям і звільненню.

У вас завжди є можливість піти, поки ви не знайдете своє місце і те, що робить вас щасливими.

Ви навіть має право залишити минулу себе позаду і створити нову.

Фото з відкритих джерел
Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close