in , , ,

10 дивних і незвичайних способів застосування часнику

Часник з його специфічним запахом і смаком є одним з широко застосовуваних у кулінарії інгредієнтів. При цьому він володіє безліччю корисних властивостей, які дозволяють з успіхом використовувати його в найрізноманітніших ситуаціях. Давайте перерахуємо деякі з них.

1. Очищення обличчя

На противагу агресивним до шкіри хімікатів, часник забезпечує природну альтернативу вмивання. Адже він містить аліцин, який володіє антибактеріальними, протигрибковими та противірусними властивостями. Згідно з рекомендаціями, обличчя потрібно натерти тонким шаром часнику і прополоскати через 15 хвилин. Не забувайте зволожувати шкіру, щоб вона не пересихала!

2. Лікування ніг від грибка

Це може прозвучати дивно, але для боротьби з грибком потрібно тримати ноги протягом 30 хвилин в ванночці, повній дрібно подрібнених зубчиків часнику. Як альтернативу такій ванні, ви можете змішати оливкову олію з невеликою кількістю часнику і втирати її прямо в ногу з допомогою ватного тампона.

3. Полегшення зубного болю

Якщо ви відчуваєте зубний біль і ще не дійшли до стоматолога, часник допоможе полегшити ваші страждання. У більшості випадків традиційне використання часнику для полегшення зубного болю передбачає його подріблення і розміщення всередині рота, в безпосередній близькості від турбуючого зуба. Звичайно, при виникненні якигось серйозних проблем із зубами ви повинні якомога швидше звернутися до лікаря. Але в той же час часник може бути ефективним натуральним засобом для боротьби з болем.

4. Позбавлення від вушної інфекції

Вушна інфекція завжди досить болюча, але часник дійсно може дати деяке полегшення завдяки своїм природним антибіотичним властивостям. Капніть кілька теплих крапель часникової олії у вухо, щоб допомогти впоратися з болем і дискомфортом. Особливо це рекомендується для боротьби з вушної інфекцією у дітей, хоча, звичайно, завжди потрібно насамперед порадитися з лікарем.

5. Видалення скалки

Давнім засобом для видалення глибоко прониклої занози є застосування половини зубчика часнику під лейкопластирем на ніч. Мало того, що зубчик часнику допоможе видалити скалку, але завдяки йому не буде і ніяких ознак набухання або почервоніння … можливо тому, що часник містить велику різноманітність антибіотиків та протизапальних сполук».

6. Ремонт тріщин

Цей спосіб, безумовно, один з найбільш суперечливих, але багато хто стверджують, що часник може допомогти відремонтувати невелику тріщину на склі. Ви колись помічали, як липнуть пальці після подрібнення часнику? Це високоякісний натуральний клей, тому деякі люди використовують часник, щоб позбутися від мікротріщин на склі. Роздушіть кілька зубчиків і втирайте сік в тріщину, витираючи надлишки. Цей метод може здатися божевільним, але можливо його просто варто спробувати!

7. Боротьба з акне

Часник можна використовувати для боротьби з акне двома різними способами: при вживанні в їжу і застосовуючи його безпосередньо до прищів. Додавання часнику в ваш раціон може створити справжні дива для вашої імунної системи і акне протягом довгого часу». Коли часник застосовують безпосередньо до акне, важливо перед цим його розвести, щоб запобігти печінню.

8. Боротьба з шкідниками

Для боротьби з шкідниками ваших рослин просто змішайте часник з водою і милом, після чого залийте його в пляшку з розпилювачем. Репеллентний характер часнику робить його ідеальним інструментом для захисту рослин від шкідників … Його також можна використовувати для зростаючих овочів або квітучих рослин». Це простий і природний спосіб боротьби з невеликими шкідниками без використання хімікатів або пестицидів!

9. Риболовля

Запах часнику можна використовувати для покращення риболовлі. Деякі з рибалок прикріплюють часник біля хробака, а інші рекомендують застосовувати його як принаду.

10. Лікування застуди

Оздоровчі властивості часнику можна використовувати для профілактики або лікування застуди. Адже він чудово стимулює імунну систему і допомагає боротися з вірусами.

За матеріалами

Сподобалось?

Надмірне бажання всім подобатися може дати абсолютно протилежний ефект

12 цінних якостей людини, від якої неможливо піти