14 крутих побутових хитрощів, для яких знадобиться тільки харчова плівка

Виявляється, харчова плівка годиться не лише для того, щоб упаковувати в неї продукти. Наприклад, за допомогою цього нехитрого матеріалу можна полегшити переїзд на нове місце, зберегти чистоту на кухні і навіть позбавитися від надокучливих комах.

Тутка пропонує найцікавіші способи використання харчової плівки й вирішив розповісти вам про те, що дійсно можна зробити з її допомогою. А у кінці ми покажемо хитрощі, які нам не сподобалися (але ми їх все одно випробували).

1. Перетворити звичайну склянку на стакан-непроливайку

Якщо у вас немає склянки з кришкою, а ви хочете підстрахуватися від випадкового пролиття рідини, накрийте ємність харчовою плівкою і вставте в середину трубочку. Щоб плівка трималася міцніше, можна замотати її по краях скотчем.

2. Приготувати яйце пашот

Традиційне яйце пашот варять, додаючи в киплячу воду трохи оцту, створюючи в каструлі вир і виливаючи туди яйце. Проте навіть якщо точно дотриматися усіх інструкцій, немає гарантії, що воно звариться належним чином.

Набагато простіше готувати таку страву за допомогою харчової плівки: досить вилити в неї яйце, зав’язати мішечок, що вийшов, і опустити його у воду.

3. Відкрити банку

Якщо не виходить викрутити неподатливу кришку, обмотайте її харчовою плівкою. Руки перестануть ковзати, і відкрити банку буде набагато простіше.

4. Захистити кухню від бризків

Якщо вам доводилося перемішувати їжу міксером у відкритій чашці, то вам, напевно, не треба пояснювати, наскільки брудним після цього стає все навкруги. Але якщо заздалегідь обмотати чашку плівкою, то цього вдасться уникнути.

5. Перешкодити фарбі засохнути

Якщо ви зробили перерву в роботі з фарбою, обмотайте пензлик і банку харчовою плівкою. Так на фарбі не з’явиться суха плівка, а пензлик не задерев’яніє.

6. Зробити пастку для мушок

Позбавитися від надокучливих фруктових мушок можна за допомогою нескладної пастки. Для цього покладіть в склянку нарізані фрукти, накрийте склянку плівкою і зробіть невеликі отвори.

Мушки, що приваблюються солодким фруктовим запахом, потраплять через отвори в склянку, але вибратися звідти вони вже не зможуть.

7. Відбити м’ясо та зберегти чистоту

Перш ніж відбивати м’ясо, накрийте його харчовою плівкою. Волокна, що відділяються, не летітимуть в різні боки, а стіл залишиться чистим.

8. Зручно перевезти речі

Переїзд буде набагато приємнішим, якщо спочатку не доведеться витягувати з ящиків усі речі, а потім складати їх назад. Для цього можна просто обмотати контейнери харчовою плівкою, і тоді речі в них залишаться на своїх місцях.

9. Захистити косметичку

Якщо ви збираєтеся взяти в дорогу рідкі косметичні засоби, але переживаєте, що їхні упаковки можуть протікати, перш ніж закрити тюбик, накрийте отвір харчовою плівкою. Це допоможе захистити креми й олії від протікання.

10. Усунути засмічення

За допомогою харчової плівки можна усунути засмічення унітазу. Для цього поверхню обгортають харчовою плівкою і заклеюють краї скотчем. Потім зливають воду (плівка повинна роздутися).

Після цього треба кілька разів натиснути на плівку. Повітря, що скупчилося під нею, проштовхне засмічення в каналізацію.

Бонус: хаки, які нам не сподобалися

Деякі поради інтернет-користувачів нам здалися дивними, але ми їх все одно протестували. В результаті вони виявилися або занадто смішними, або не такими ефективними, як передбачалося.

Отже, ось список хаків з харчовою плівкою, застосовувати які ми б не радили.

1. Зробити чохол для телефону

Наприклад, люди, які не звикли розлучатися з телефоном навіть у ванні, пропонують захистити його від вологи, обгорнувши харчовою плівкою.

Але нам особисто не хочеться наражати свою техніку на небезпеку заради того, щоб покористуватися нею декілька зайвих хвилин під час прийняття душу. До того ж якщо замотати телефон дійсно герметично, то з його допомогою вже не послухаєш музику і не подивишся кіно: звук стане слабший.

2. Швидше втратити вагу

Також в інтернеті часто можна зустріти твердження, якщо перед тренуванням або після нанесення антицелюлітного засобу обгорнути шкіру харчовою плівкою, вага втрачатиметься швидше.

Але така втрата ваги пов’язана лише з тим, що плівка допоможе вам гарненько спітніти і з потом ви втратите якусь кількість рідини. І ми сильно сумніваємося в довготерміновості цього ефекту, адже вологу все одно доведеться заповнити.

3. Пройти у будинок, не роззуваючись

Деякі люди радять завжди тримати в передпокої рулон плівки на випадок, якщо вам треба буде повернутися до кімнати взутим. В цьому випадку харчова плівка не дозволить вам натоптати.

Незважаючи на те, що порада працює, вона, по-перше, незручна, по-друге, абсурдна: хіба роззутися не простіше, ніж обмотувати ноги плівкою?

4. Не мити посуд

Цей хак годиться тільки для тих, хто перейшов на новий рівень ліні. Можна обгорнути тарілки плівкою, а після їжі зняти поліетилен разом із залишками їжі. Тоді посуд дійсно залишиться чистим.

Можливо, це і зручно, але занадто дивно виглядає. Та й романтичну вечерю в такому посуді краще не подавати.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close