in

15 лайфхаків, які насправді не зроблять життя кращим

Лайфхаки – дешеві, елегантні і розумні способи вирішення повсякденних проблем. Оскільки ці маленькі хитрощі стали популярними серед мільйонів людей у всьому світі, немає нічого дивного в тому, що Інтернет зараз буквально завалений усіма видами лайфхаків. На жаль, далеко не кожне «розумне рішення» дійсно працює і зробить життя простіше і краще. Насправді, деякі з них призведуть до прямо протилежного ефекту.

1. Зберігання батарейок в холодильнику

Варто класти батарейки в холодильник?
© novate.ru

Напевно, всі чули про цей лайфхак, який повинен продовжити термін служби батареї. Насправді, холодна температура може привести до абсолютно протилежного ефекту: скорочення терміну їх служби. Крім того, конденсат може також призвести до корозії і пошкодження батареї.

2. Рупор-динамік для мобільного телефону з рулону туалетного паперу

Рулон-динамік.
© novate.ru

Цей лайфхак працює досить добре, якщо використовувати великий керамічний кухоль в якості підсилювача. Але порожній рулон від туалетного паперу… повна нісенітниця.

3. Штопор з цвяха і молотка

Штопор з цвяха і молотка - реально?
© novate.ru

Всім знайома ситуація, коли потрібно відкрити пляшку вина, але кудись запропастився штопор. В Інтернеті стверджується, що можна вийняти пробку за допомогою цвяха і молотка. Насправді ж цвях витягнеться з пробки, а сама пробка залишиться сидіти в шийці.

4. Приготування смаженого сиру в тостері

Приготування смаженого сиру в тостері.
© novate.ru

З першого погляду, ідея просто блискуча – кладемо тостер на бік і вставляємо в нього скибочки хліба з сиром. Однак, існує значний ризик того, що розплавлений сир витече всередину тостера.

5. Нарізка банана дротяним лотком

А ви пробували?
© novate.ru

Якщо потрібно розрізати банан, а під рукою немає ножа, можна використовувати лоток дротовий… так говорить один з радників. Є невеликий шанс зробити це, тільки якщо банан незрілий, але якщо він стиглий і м’який, то вийде хіба що бананове пюре.

6. Дерев’яна ложка проти кипіння

Ложка проти кипіння.
© novate.ru

Запобігання википання води з каструлі шляхом поміщення в неї дерев’яної ложки – мабуть, одна з улюблених «таємниць» домогосподарок. Але чи справді вона працює? Хіба що, якщо вода тільки починає закипати, а ось на вже киплячу щосили воду ложка не вплине ніяк.

7. Очищення унітазу кока-колою

Універсальний засіб?
© novate.ru

Є сотні лайфхаків, пов’язаних із чищенням, які дійсно працюють. Але це явно не з їх числа, адже напій просто не призначений для цього і, звичайно, не вб’є бактерії.

8. Похмілля

Похмілля - погана прикмета.
© novate.ru

Кажуть, щоб позбавитися від похмілля, потрібно випити на наступний день того ж алкоголю… причому, чимало. Чи варто говорити, що це нічим хорошим не закінчиться.

9. Зубна паста проти прищів

 може краще лосьйон?
© novate.ru

Більшість зубних паст містять ментол, який може висушити шкіру і призвести до її роздратування. Тому зубна паста не допомагає проти прищів, але може заспокоїти незначні опіки.

10. Дозатор тіста з пляшки кетчупу

Дозувати або не дозувати?
© novate.ru

Технічно, цей лайфхак працює, але він безумовно не зробить життя простіше. Отримати рідке тісто потрібної консистенції у пляшці майже нереально, а також є хороший шанс, що у тіста буде присмак кетчупу.

11. Зубна нитка для нарізки сиру

Але є один секрет!
© novate.ru

Цей лайфхак насправді працює досить добре, але проблема в тому, що можна легко порушити тонкий аромат дорогого сиру м’ятним смаком зубної нитки. Тому при використанні цієї хитрості потрібно переконатися, що нитка не ароматизована.

12. Чайні пакетики для зігрівання рук

Даруй тепло!
© novate.ru

Так, в Інтернеті можна знайти навіть таку пораду. Але при цьому чомусь забувають сказати, що руки будуть пахнути чаєм, а також шкіра рук забарвиться.

13. Легко дістаються з відра, мішки для сміття

best-wallpaper.ru

Для того щоб сміттєвий мішок легко діставався з відра, один з найпопулярніших інтернет-хаків пропонує зробити кілька дірок в низу мішка. Працює відмінно, за винятком страшної смороду з відра і просочування рідини з ряду відходів.

14. Пляшечки від косметики для безпечного зберігання цінних речей

Безпечне зберігання.
© novate.ru

Немає сумнівів, що порожня пляшка від лосьйону нікого не зацікавить на пляжі і в ній можна ховати свої цінності на пляжі. Але це абсолютно марно, якщо вкрадуть всю сумку.

15. Монетки в квітковому горщику

Монетки у квітковому горщику.
© novate.ru

Мідь в монетках працює як підкислювач, який допомагає запобігти появі грибка або бактерій у квітковому горщику. Тим не менш, цей лайф-хак працює тільки зі старими монетами, оскільки в нових міститься набагато менше міді.

 Фото заголовку novate.ru
За матеріалами novate.ru

Сподобалось?

6 кліше, які “прикипіли” до дати 8 березня

Випереджуючи час: Тарас Шевченко