in , ,

9 суперздатностей вашого смартфона, про які ви навіть не підозрювали

Вважається, що в середньому ми використовуємо смартфон більше, ніж 4 годин на день, однак, при цьому часто користуємося одними і тими ж функціями і навіть не підозрюємо про більшість цікавих, корисних і несподіваних можливостей телефону. Адже в останні кілька років розробники смартфонів і додатків втілили в життя свої найдивовижніші ідеї, іноді надихаючись науковою фантастикою.

Ми в Тутка знайшли і випробували дійсно круті фішки і трюки, які приховують в собі наші смартфони і які знадобляться в різних життєвих ситуаціях.

1. Проектуйте карту доповненої реальності на вітрове скло вашого автомобіля

Якщо ви їдете в темряві, в тумані, під час дощу або просто по незнайомих місцях, завантажте Hudway, введіть пункт призначення і помістіть свій телефон на панель управління. Ваш смартфон буде проектувати карту з підтримкою GPS на вітрове скло без необхідності в додатковому обладнанні.

2. Ваш телефон може зчитувати штрих-коди

Так само як і QR-коди. Всі основні магазини додатків мають безліч безкоштовних зчитувачів штрих-кодів, які можуть обробляти отриману інформацію. Ось 2 основні причини, чому це круто:

  1. Ви можете сканувати штрих-код на більшості пакетів, які входять до системи USPS, UPS і FedEx і автоматично передавати цю інформацію на свій пристрій.
  2. Ви зможете отримати додаткову інформацію про товар у додатках, таких як RedLaser, які перевірять, чи доступна вигідніша ціна на товар в іншому місці.

3. Ваш телефон відмінно працює з телескопом

Це простий, але корисний маленький трюк, про який багато хто може не знати. Прикладіть об’єктив телефону прямо до телескопа, і ви зможете захопити збільшене зображення з іншого боку. Той самий прийом працює і з біноклем.

4. Камера телефону може бачити кров, що пульсує під шкірою

Розробники додатків, таких як Instant Heart Rate (доступно для iOS, Android і Windows), стверджують, що вони можуть зчитувати ваш серцевий ритм через камеру смартфона. Помістіть свій палець перед камерою і програма почне відстежувати невеликі зміни кольору шкіри через пульсації крові, а потім виміряє ваш пульс. А додаток Cardiio (iOS) може вимірювати пульс, відстежуючи зміни кольору обличчя.

5. За допомогою смартфона можна сканувати і оцифровувати старі негативи

Звичайно, це не найкращий спосіб сканування і оцифровування, однак, якщо вам потрібен швидкий перегляд ваших старих негативів, можна використовувати негативний ефект вашої камери або скористатися деякими з багатьох спеціалізованих додатків, таких як HELMUT Film Scanner (доступно для Android).

6. Камера телефону розпізнає шрифти, предмети або ресторани

Додатки, такі як Аmazon’s Flow (доступно для iOS і Android), можуть розпізнавати об’єкти, місця і навіть текст. А нова функція Google Lens, що входить в Google Assistant (доступна на iOS), може розпізнати будь-який ресторан по фотографії, відразу запропонувавши відгуки та рейтинг закладу. Додаток WhatTheFont зможе розповісти вам, яким шрифтом зроблений той чи інший напис, просто просканувавши вашу фотографію.

7. Смартфон може фотографувати під час фільмування відео

Ви напевно стикалися з ситуаціями, коли ви хотіли зробити знімок, але випадково вибирали режим відео. На щастя, iPhone дозволяє вам робити все це одночасно. Все, що для цього потрібно — натиснути кнопку спуску затвора, яка з’являється поруч з кнопкою відео. Фотографія, зроблена датчиками відеокамери, буде не такою вражаючою, як ваші звичайні знімки, але тим не менш ця функція досить зручна.

8. Використовуйте камеру вашого телефону як лінійку

Додатки, такі як Ruler App, підходять для точного визначення розміру будь-якого предмета за фото або вимірювання невеликого предмета за допомогою звичайної лінійки на екрані. Це особливо зручно для архітекторів, будівельників, коли необхідно швидко виміряти габарити кімнати або предмета меблів.

9. Ваш смартфон може бути використаний в якості науково-фантастичної теплової камери

Seek Thermal робить технологію, яка колись була створена для військових та інших фахівців, доступною кожному. Це крихітна камера, яка кріпиться до вашого смартфона, щоб ви могли отримати теплове зображення всього, що вас оточує, і демонструє вам миттєвий знімок вашої середовища.

За матеріалами

Сподобалось?

Як діти реагують на публікації батьків про них в соцмережах

Скарги фізично змінюють мозок, роблять його тривожним і пригніченим