in ,

Як підібрати колір взуття до будь-якого одягу і навпаки

Кольорів і відтінків багато, і далеко не всі володіють бездоганним смаком і відчуттям стилю, щоб легко складати комбінації. Звичайно, в сучасній моді все досить умовно, але, якщо ви хочете гарантовано відчувати себе комфортно, варто прислухатися до думки стилістів.

Тутка підготував для вас стовідсотково гармонійні поєднання, з якими ви ніколи не помилитеся при виборі кольору.

Білі штани

Білий — базовий колір, він поєднується практично з будь-якими іншими. Єдине «але»: стилісти не рекомендують для повсякденних або тим більше офісних образів надягати чорне взуття під білі штани. Це виглядає дещо претензійно.

Сірі і темно-сірі штани

Поєднуються з усіма основними відтінками взуття. Носіть як завгодно. Не знаєте, які штани вибрати до своєї пари взуття, — приміряйте сірі, це універсальна річ.

Чорні штани

Вважається, що чорний підходить до всього. Але не все підходить до чорного. Однозначно не варто надягати білі туфлі, а також будь-коричневі відтінки. Чорний — більш діловий колір, коричневий — повсякденний. Краще вибрати щось кольорове, якщо хочеться створити цікавий образ.

Кремові, нюдові штани

До таких штанів краще підбирати світлі або яскраві кольори взуття, але ні в якому разі не чорні. Це створює надто різкий контраст.

Світло-коричневі штани

До таких штанів не підходить чорне і сіре взуття. При правильно підібраних кольорах можна носити навіть взуття бордового або зеленого кольору, але від сірого варто відмовитися назавжди.

Темно-коричневі штани

Мабуть, їх складніше всього грамотно поєднувати з взуттям. Скажіть однозначне «ні» сірому і чорному взуттю, а також виключіть червоно-фіолетові відтінки. А ось із зеленим або темно-синім вийде дуже цікаве поєднання!

Сині штани

До всіх відтінків «джинсового» (світлий, яскравий, темно-синій) йде все. Універсальний варіант в будь-якому відтінку.

Зелені, оливкові, хакі

Єдине, з чим такі штани рідко виглядають вдало, так це з взуттям зеленого кольору. Виберіть щось інше, і ви будете чарівні. Але зелений — табу.

Бургунді, бордовий і подібні відтінки

До таких штанів підійде майже все, крім фіолетового і темно-коричневого. Можете пробувати навіть зелений і синій, якщо хочеться яскравості, або віддайте перевагу відтінкам сірого, якщо вибираєте класичний образ.

За матеріалами

Сподобалось?

Українська горілка: історія і факти

Якщо у вас збігаються ці 10 пунктів, то ваші стосунки триватимуть усе життя