Як використовувати фольгу: 15 лайфхаків, про які ви не знали

Харчова фольга – незамінна річ в господарстві. Розповідаємо про п’ятнадцять причин завжди мати під рукою рулон фольги на своїй кухні.

1. Антипригарна сковорода

Якщо сковорода почала підгоряти, перетворіть її на антипригарну: просто застеліть посуд фольгою. Приємний бонус – сковороду після готування можна буде не мити.

2. Соковита курка

Сформувавши з фольги щільне кільце, покладіть його на деко, а всередину викладіть курку. Таким чином гаряче повітря “обгорне” курку з усіх боків, і вона пропечеться рівномірно і швидко.

3. Експрес-лійка

Якщо вам знадобилося щось перелити, а на кухні не знайшлося лійки, змайструйте її з листів фольги, згорнувши їх у вигляді конуса.

4. Захист плити

Якщо ви готуєте страву, яка може забруднити кухню, застеліть поверхню плити фольгою – вона врятує останню від забруднень, які не так легко відмити.

5. Продовжить термін зберігання бананів

Якщо ви обгорнете кінчик суцвіття бананів фольгою і покладете фрукти до холодильника, вони будуть зберігатися набагато довше, ніж зазвичай.

6. Натріть лимонну цедру

Приклавши до поверхні терки складену вдвічі фольгу, ви зможете зібрати всю цедру, вона не застрягне між зубцями і не прилипне до стінок терки.

7. Збережіть краї виробів м’якими

Якщо краї випічки у вашій духовці частенько підгоряють, просто обгортайте їх одним шаром фольги: так вони залишаться м’якими і ніжними.

8. Регулюйте розмір дека

Занадто великий розмір дека легко зменшити за допомогою фольги. Спорудивши з кількох її шарів бортик, надайте своїй випічці бажаних розміру і форми.

9. Швидко остудити напої

Перед тим, як покласти до холодильника напої, які потрібно остудити, загорніть пляшки фольгою: так вони швидше стануть прохолодними.

10. Закривайте поліетиленові пакети

Якщо ви візьмете два листки фольги, покладете між ними край пакету і пропрасуєте праскою (фольгу після цього можна обережно зняти), пакет буде надійно і щільно закритий.

11. Швидка заміна для губки

Якщо під рукою не знайшлося жорсткої металевої губки для видалення жиру і пригару, скористайтеся фольгою, склавши з неї щільну кульку.

12. Трафарети з фольги

Коли під рукою немає відповідних металевих форм для випічки печива, ви завжди можете сформувати з фольги власні трафарети, давши волю фантазії. Те ж саме стосується форм для випічки.

13. Посуд із фольги

З фольги можна зробити посуд, в якому буде зручно запікати на грилі або багатті найрізноманітніші страви: від яєць до овочів і навіть курки.

14. Заточуйте ножиці

Якщо ваші кухонні ножиці затупились, поріжте ними фольгу – різання фольги допоможе повернути їм колишню гостроту.

15. Тримачі з фольги

Зім’явши фольгу, ви можете зробити з неї тримачі-бруски, які легко можна покласти між закускою, щоб вона не злипалася і не падала при запіканні.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker