in ,

Як визначити, що бюстгальтер став непотрібним, навіть якщо здається, що він досі має непоганий вигляд

Ідеальний бюстгальтер повинен надійно підтримувати груди при активних рухах, додавати стрункості і допомагати тримати поставу. І як тільки ми знаходимо таке чудо, то миттєво закохуємося і з радістю носимо його так часто, як можемо собі дозволити. Однак мало хто замислюється над тим, що цей предмет нижньої білизни має свій термін служби і може стати непридатним ще до того, як від нього почнуть відпадати гачки.

Ми в Тутка вирішили дізнатися, коли треба змінити улюблений бюстгальтер на новий. А заодно з’ясували деякі таємниці догляду та вибору нижньої білизни.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

На термін служби бюстгальтера в першу чергу впливає те, наскільки правильно підібраний розмір. Якщо розмір визначений неточно, то не тільки дискомфорт, але і хворобливі відчуття будуть гарантовані. Є ще декілька хитрощів, які допоможуть підібрати дійсно відповідний бюстгальтер:

 • Забудьте про валики, які випирають знизу. Тільки екстремально стрункі дівчата позбавлені цієї неприємності. Бюстгальтер просто не зможе виконати свою функцію, якщо не буде надійно притиснутий до тіла. Якщо розмір підібраний правильно, але бентежать частини, що випирають, то необхідно підібрати модель з широким поясом.
 • Чим більші груди, тим ширшими повинні бути бретельки.
 • Завжди приміряйте моделі трьох сусідніх розмірів, особливо, якщо вирішили купити білизну нової для вас марки.

 • Приміряючи бюстгальтер, опустіть бретелі і підстрибніть. Якщо посадка правильна, то чашечки залишаться на місці і продовжуватимуть підтримувати груди.
 • І ще один тест: випряміть спину, опустіть плечі і зробіть кілька глибоких вдихів. Якщо так ви відчуваєте себе краще, ніж зсутулившись, дихання вільне, а бретелі залишилися на місці, то відкладіть бюстгальтер до категорії придатних.

Коли ідеальний бюстгальтер знайдений, важливо не впадати в крайнощі і не використовувати його щодня: так він стане непридатним вже через 2-3 місяці.

Як дізнатися, що бюстгальтер потребує заміни

1. Правило двох пальців

Бюстгальтер, що ідеально сидить, не повинен врізатися в тіло: під пояс, тобто під нижню горизонтальну планку, можна просунути два пальці, а під застібку – кулак. Якщо ці параметри дещо збільшилися, значить бюстгальтер розтягнувся і його пора замінити на новий.

2. Гачки

Відповідний за розміром бюстгальтер не повинен застібатися на останні гачки. У міру використання тканина буде розтягуватися і у вас буде ще невелика можливість продовжити життя своєї білизни, використовуючи додаткові кріплення. Якщо ж ви дісталися до останнього ряду, то на жаль бюстгальтер більше не підтримує ваші груди належним чином.

3. Рух вгору

Добре підібраний бюстгальтер повинен стояти на місці. Простіше кажучи, надягаючи його вранці, ви повинні забути про його існування. Якщо ж при кожному русі бюстгальтер намагається поповзти вгору, то це очевидна ознака вашої з ним близької розлуки.

4. Контур

Добре підібрана чашка бюстгальтера повинна делікатно охоплювати груди, не залишаючи вільного простору. Якщо ж контур став чітко виступати під будь-якою футболкою, це означає, що бюстгальтер розтягнутий. Пора його змінювати.

5. Термін

Термін служби правильно підібраного бюстгальтера пропорційний частоті його використання. В ідеалі в гардеробі має бути не менше 4-5 бюстгальтерів, які ми постійно носимо і тоді кожен з них прослужить не менше року.

Як продовжити життя вашому коханому бюстгальтеру

 • Перед пранням застебніть гачки бюстгальтера, щоб зберегти його форму.
 • Прати білизну краще вручну або в спеціальному режимі «делікатне прання». Не варто викручувати і сушити білизну в пральній машинці.
 • Не рекомендується використовувати відбілювачі, якщо до складу матеріалу входить еластан. Це зашкодить волокнам і білизна швидко розтягнеться.
 • Якщо все ж потрібно відбілити бюстгальтер, можна скористатися перекисом водню, який зробить мереживо білосніжним і яскравим.

 • Не варто використовувати кондиціонер для прання білизни. Такі засоби занадто сильно розм’якшують волокна виробу.
 • Якщо необхідно пом’якшити нижню білизну, то в воду для прання можна додати кілька крапель звичайного оцту. Оцет до того ж сприяє збереженню яскравості кольорової білизни.
 • Для того, щоб білизна мала приємний запах, можна додати декілька крапель ефірної оліі жасмину до води під час прання.

 • Білизна з мереживом не потребує викручування, оскільки не вбирає води. Після полоскання буде достатньо струснути виріб. До того ж після викручування білизна розтягується і деформується.
 • Не сушіть білизну на батареї або під впливом прямих сонячних променів. Це зіпсує зовнішній вигляд бюстгальтера.
 • Зберігати бюстгальтер необхідно в розгорнутому вигляді або перехрестивши чашки, вкласти одну в іншу. Головне правило – не вигинати чашки в зворотну сторону, щоб усунути деформацію.

Переклад Тутка за матералами

Сподобалось?

Як знищити цвіль в квартирі, як обрати дезінфікувальний засіб і як усунути запах, що залишився – все коротко і по суті

Типи людей, яких ви неодмінно зустрінете на пляжі цього літа