10 способів зрозуміти характер жінки, не задавши їй жодного питання

Кажуть, що кожна дівчина — це terra incognita і зрозуміти її не під силу жодному чоловіку на землі. Дійсно, жіноча природа сповнена загадок і протиріч, але уважний чоловік може без зайвих слів зрозуміти, що за дівчина перед ним. Повірте, для цього зовсім не обов’язково володіти здібностями Мела Гібсона з комедії «Чого хочуть жінки», і ми підкажемо, як це зробити.

Тутка пропонує вам уважніше придивитися до вашої подруги: до її поведінки, звичок і навіть до милих слабкостей, адже вони дуже багато говорять про дівчину. А в кінці на вас чекає цікаве дослідження на тему того, як фігура жінки пов’язана з її характером.

1. Які в неї життєві цінності?

Життєві цінності будь-якої людини можна назвати внутрішнім компасом, за яким ми звіряємо свій шлях у житті. Чим живе ваша дівчина, до чого прагне, як розставляє свої пріоритети?

Чи вона захоче провести вечір з друзями за келихом мартіні чи сходити в кіно з вами? Придбати новий диван чи відправитися в іншу країну на вихідні? Від того, які рішення вона приймає зараз, буде залежати ваше майбутнє. Судіть не за словами, а за вчинками і ви побачите, що за дівчина поруч з вами.

Не страшно, якщо ваші уявлення про життя в чомусь не збігаються. Але якщо ваша подруга мріє про кар’єру дипломата і об’їздити півсвіту, а ви плануєте обзавестися затишним будиночком і парою діточок відразу після весілля, будьте готові шукати компроміси в таких стосунках.

2. Вона любить планувати чи надає перевагу спонтанності?

Уявіть собі, як ваша дівчина проводить один із своїх вихідних днів. Чи планує вона заздалегідь, чим буде займатися, чи пускає все на волю випадку? Легко вона змінює свій розпорядок чи дотримується чіткого плану, розписаного по пунктах в її красивому щоденнику?

Якщо ви ніколи не знаєте, чого очікувати від своєї подруги, це принесе у ваше життя багато яскравих фарб і спонтанності. Але, з іншого боку, жити тільки сьогоднішнім днем досить легковажно і з дівчиною, яка по 5 разів на день змінює своє рішення, спокійно і надійно вам точно не буде.

Але якщо ваша подруга — категоричний противник всіляких авантюр, це зовсім не говорить, що вона нудна й передбачувана. Просто така дівчина хоче жити за чіткими правилами. Та все ж радимо додати приємних несподіванок в її життя, адже американські вчені довели: задоволення від спонтанного відпочинку більше, ніж від запланованого.

3. Як вона реагує на неприємні події?

Життя — це веселі гірки: запаморочливі підйоми змінюються крутими піке і небезпечними падіннями. Ніхто з нас не застрахований від проблем і неприємностей, але як на них реагує ваша дівчина?

Емі Лі Іва (Amy L. Eva), психолог при Каліфорнійському університеті в Берклі, говорить про те, що стресові ситуації — це можливість навчитися на власному досвіді, мобілізувати внутрішні сили і підвищити мотивацію рухатися вперед. Тут насамперед важливо розуміти: а що ваша дівчина вважає справжньою проблемою? Стрілку на нових дорогих панчохах, підгорілу яєчню, догану від начальника чи повінь в сусідній країні? І що допомагає їй впоратися з неприємностями?

Вона може просто потиснути плечима, розплакатися, піти бити посуд, поскаржитися подругам, відкрити пляшку вина, влаштувати істерику, піти з дому. Зі стресом всі ми справляємося по-своєму, але, якщо навіть поламаний ніготь вганяє її в сказ, то це тривожний сигнал.

4. Які у неї стосунки з рідними?

Джон Нортман, психолог з Буффало, говорить про те, що міцні і довірливі стосунки в родині сприяють щастю психічному і навіть фізичному здоров’ю. І дуже важливо, щоб кожен з членів сім’ї приносив свій внесок у розвиток таких стосунків, був підтримкою і опорою для інших, і міг з розумінням ставитися до традицій і звичок своїх рідних.

Зверніть увагу на те, наскільки теплі стосунки складаються у дівчини з її рідними і близькими. Якщо ваша подруга з повагою ставиться до батьків, не грубить їм, прислухається до їхніх порад і завжди готова прийти на допомогу, це дуже хороший знак. Значить, з такою ж ніжністю і увагою вона буде ставитися і до вас.

Якщо ж ваша дівчина погано відгукується про своїх близьких, пліткує про друзів і завжди готова розповісти пару-трійку непривабливих історій про рідних, то немає ніяких гарантій, що і ви рано чи пізно не потрапите під приціл її лихослів’я.

5. А як вона ставиться до інших людей?

Дуже важливий момент, який характеризує дівчину, — це її ставлення до інших людей. Звертається вона до офіціантки в кафе зверхньо, як королева, чи добра і привітна? Чи дозволяє вона собі по-хамськи відповісти продавцю в магазині чи зберігає дружелюбність? Якщо її випадково штовхнуть на вулиці, буде скандалити?

Луїза Декон у своїй книзі «Діамантова психологія. Як зрозуміти себе та інших людей» зауважує, що до інших ми ставимося набагато суворіше, ніж до самих себе, і часто схильні пояснювати свої невдачі впливом обставин, а ось промахи інших приписуємо їх особистим якостям. Адже всього лише досить поставити себе на місце іншого і спробувати поставитися до нього так, як ви хотіли б, щоб в подібній ситуації поставилися до вас.

Ми повинні поважати оточуючих незалежно від їх статусу і положення у суспільстві. Якщо ваша дівчина дозволяє собі обговорювати інших людей і сміятися над їх недоліками, це говорить лише про те, що в складну хвилину вона навряд чи прийде на допомогу.

6. Як вона проводить свій вільний час?

Уявіть собі: у вашої дівчини видався вільний вечір, а вас поруч немає. Чим вона себе займе? Відправиться на відчайдушну вечірку і буде тусити до світанку? Зручніше влаштується на дивані в оточенні смачненького і нового сезону улюбленого серіалу? Чи відправиться на прогулянку в найближчий парк?

Фредерік Бегбедер (Frédéric Beigbeder) у своєму романі «99 франків» пише про те, що кожній людині потрібне якесь хобі. Те, як ваша дівчина проводить свій час, дуже багато говорить про її світогляд, характер та звички. Чи ви готові розділити її захоплення? Чи подобається вам такий образ життя чи підсвідомо ви вже уявляєте, як будете намагатися її «перевиховати»?

Якщо вам подобається те, як відпочиває ваша дівчина, і ви з радістю готові скласти їй компанію, це великий плюс для стосунків. А якщо і вона розділяє ваші інтереси — вам точно ніколи не буде нудно разом.

7. Наскільки вона емоційна?

Так, дівчата часто набагато емоційніші, ніж хлопці. Але як сильно почуття керують характером і поведінкою вашої дівчини? Якщо під час перегляду «Титаніка» на її обличчі не здригнувся жодний м’яз, то виникає підозра, чи не з роботом ви випадково зустрічаєтеся.

Але буває і так, що вразити дівчину може будь-яка деталь. І добре, якщо вона розплакалася, побачивши на вулиці бездомне кошеня, але якщо перший жовтий лист восени на дереві увігнав її в депресію, адже «життя таке швидкоплинне», це привід запитати себе: чи готові ви до таких гойдалок її настрою?

Далеко не все і не завжди варто списувати на жіночі гормони. Бути вразливою цілком нормально, але перетворювати кожну подію з життя в виставу — це вже перебір.

8. Скільки часу вона приділяє своїй зовнішності?

Усім нам відома прописна істина про те, що чоловіки люблять очима. Деякі дівчата сприймають цю фразу занадто буквально і всі свої сили, фінанси і ресурси вкладають в свою зовнішність.

Чоловікам подобаються красиві і доглянуті дівчата, але чи готові ви щоранку 2 години чекати, поки ваша подруга вийде з ванної кімнати? Синдром Доріана Грея в наші дні вражає досить велику кількість людей і це пов’язане з культом вічної молодості і краси, який реклама нав’язує нам як найголовнішу цінність у житті. Зацикленість на своїй зовнішності часто говорить про невпевненість у собі, так що компліменти в цьому випадку вашій подрузі потрібні як повітря і вода.

Буває й інша крайність: вам здається, що інколи ваша дівчина навіть забуває глянути на себе в дзеркало перед тим, як вийти з дому. Що ж, можливо, в її житті зовсім інші пріоритети.

9. Наскільки вона розумна і освічена?

Про що найчастіше ви розмовляєте зі своєю дівчиною? Сміливо ви запрошуєте її в компанію своїх друзів чи побоюєтеся, що вона може сказати якусь дурницю? Звичайно, ваша подруга не зобов’язана мати кілька вчених звань, розбиратися в карбюраторах, знати всі імена гравців «Реала» і за 2 хвилини складати кубик Рубіка, але з розумною, освіченою дівчиною завжди є про що поговорити.

І, як показують останні дослідження, на перше місце у взаєминах виходить не кількість правильних відповідей у тесті на рівень IQ, а саме емоційний інтелект — здатність дівчини розуміти вас, ваші почуття і бажання, а також керувати своїми емоціями.

Тому, якщо вам доводиться судоржно шукати тему для розмови в надії припинити її монолог про нарощування вій, модні дієти і нову зачіску Джастіна Бібера, це дуже тривожний сигнал.

10. Що її надихає?

Захоплення та інтереси — це частина нашого «я», продовження нашої особистості і дуже важлива складова щасливого життя. Професор Манфред Кетс де Вріс (Manfred F. R. Кети de Vries) у своїй книзі «Рівняння щастя» пише, що саме хобі людини дозволяє їй задіяти ті частини головного мозку і ті здібності, які не використовуються нею під час роботи.

З людиною, у якої є заняття до душі, завжди набагато цікавіше та й простіше знайти спільну мову. Захоплені люди здатні надихати і оточуючих.

А чим цікавиться ваша дівчина? Можливо, вона любить в’язати чи читати історичні романи, ходить на латиноамериканські танці або майстерно пече пиріжки з яблуками. Якщо у вашої дівчини є таке захоплення, від якого у неї горять очі, вітаємо, перед вами гармонійна особистість.

Бонус: погляньте на її талію

Антрополог Елізабет Кешдан (Elizabeth Cashdan) вивчила різні типи фігур представниць 30 різних популяцій і прийшла до висновку, що характер практично будь-якої жінки можна визначити по її фігурі, а точніше, за об’ємом талії. Як виявилося, чим ширша у жінки талія, тим сильніший характер.

Елізабет Кешдан радить романтичним чоловікам, які мріють про ніжну і тендітну супутницю життя, придивитися до дівчат з яскраво вираженою вузькою талією. І навпаки, якщо чоловік цінує рішучість і незалежність і шукає в жінці вірну бойову подругу, потрібно звернути увагу на дівчат з ширшою талією.

Інтернет рясніє тестами про те, як дізнатися характер дівчини за її ходою, сумочкою, зачіскою і навіть за розміром грудей. Але насправді все набагато простіше: достатньо трохи мудрості, спостережливості та уваги до жінки.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close

Adblock Detected

Please consider supporting us by disabling your ad blocker