41+ таємний психологічний трюк, щоб навчитися керувати людьми

Навчіться підпорядковувати їх своїй волі.

Якщо ви дали запитання, але співбесідник відповів не повністю, дивіться йому у вічі й мовчіть. Він вирішить, що його відповідь була неадекватною і буде продовжувати відповідати.

Саме той факт, що всі люди такі різні, робить наш світ цікавим. Відмінності в поглядах і поведінці завжди збуджують цікавість.

Але іноді треба домогтися від людини підпорядкування і переходу на свій бік. В таких ситуаціях і стануть в нагоді ці психологічні хитрощі від сайту Тутка!

Ось 41 спосіб вплинути і вразити:

1. Якщо у вас купа справ, але жодного бажання їх робити, спробуйте використовувати метод таймера. Виділіть собі 10 хвилин на одну конкретну справу. Це видається мало, але у вас з’явиться мотивація і цілком можливо, що ви продовжите свій ліміт часу, щоб встигнути зробити більше.

2. Якщо ви хочете вказати комусь на його недоліки, але не хочете, щоб він образився і взагалі відмовився йти вам назустріч, формулюйте пропозиції в пасивному стані. Замість «Ви не організували зустріч» скажіть «Зустріч не була організована».

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

3. Якщо ви хочете зблизитися з людиною, називайте її на ім‘я. Вона інстинктивно відреагує на таке звернення. Тільки не переборщіть, бо ефект буде зворотним!

4. Якщо вам потрібно вивчити щось складне і нудне, спробуйте навчити цьому когось іншого. Виступаючи в ролі викладача, ви помітите, що потрібна інформація сама відкладається у вас в пам’яті!

5. Якщо ви хочете укласти важливий договір з людиною, але вона не йде вам назустріч, дивіться їй у вічі і мовчіть. Імовірно, що вона капітулює, нехай і знехотя.

6. Хочете справити на когось враження? Зробіть йому подарунок. Зазвичай люди запам’ятовують тих, хто робить їм подарунки, і сприймають їх позитивно.

7. Потрібно якнайшвидше завершити угоду? Використовуйте елемент терміновості («залишилося лише три місця!») – це приверне клієнтів.

8. Якщо вам потрібно дати комусь складне завдання, надайте йому вибір між цим завданням і ще більш складним. Ось побачите – він з радістю вибере ваш першочерговий варіант!

9. Щоб заспокоїти малюка, що плаче, подивіться йому в очі і посміхніться. Головне – відволікти його увагу. А коли він посміхнеться у відповідь, це розтопить вам серце!

10. Якщо ви чогось хочете, просіть більшого. Людям завжди простіше сказати «так» після того, як вони вже відмовили вам у чомусь.

11. Хочете, щоб людина зробила вам велику послугу? Для початку добийтеся від неї декілька дрібних. Не відмовивши вам кілька разів у дрібницях, вона з більшою ймовірністю зробить вам велику послугу.

12. Якщо ви хочете, щоб вам довіряли, поводьтеся так, ніби знаєте, що робите. Впевненість породжує довіру.

13. Під час важливих переговорів зберігайте мовчання і слухайте інших після того, як виступите. Немає сенсу повторюватися.

14. Коли ви хочете заперечити, але не хочете робити це різко, скажіть: «Я згоден з вами, але...» . Таким чином, ви зберігаєте баланс думок.

15. Якщо ви хочете завоювати чиюсь довіру, зізнайтеся в незначних помилках. Це допоможе вам встановити довірливі стосунки і коли ви наступного разу припуститеся помилки, ця людина буде готова вислухати ваші пояснення.

16. Якщо ви хочете справити враження і змусити людей прислухатися до вас, стежте за своєю поставою. Дивіться їм в очі, не схрещуйте руки і ноги і т.д.

17. У суперечці намагайтеся не розкривати всіх карти відразу. Зберігайте головний аргумент до кінця і використовуйте тільки другорядні аргументи для обґрунтування своєї позиції. Схиливши суперечку на свій бік, викладайте козирі.

18. Якщо своїми словами і діями під час суперечки ви даєте зрозуміти, що вас влаштовують обидва варіанти, суперечка швидко сходить нанівець.

19. Хочете оцінити характер людини – зверніть увагу на те, як вона поводиться з тими, хто їй не важливий (таксистами, офіціантами і т. д.).

20. Якщо ви хочете висловити свою думку в гарячій суперечці, уникайте слова «але». Скажіть: «Так, а ще…» .

21. Щоб винувата людина обмовилася про щось, просто не перебивайте її і дайте виговоритися. Через якийсь час вона почне плутатися і припускатися помилок.

22. Більшість людей люблять говорити про себе. Так що, якщо між вами і іншою людиною запанувала незручна пауза, дайте їй запитання про неї саму – і вона з радістю відповість.

23. Мало кому вдається спокійно слухати жарти про себе. Найкращий спосіб привчити себе до цього – повторювати жарт в присутності інших так часто, що він перестане бути смішним.

24. Коли хтось розповідає вам щось не вперше, замість того, щоб говорити: «Скільки разів можна повторювати одне й те саме?» скажіть: «Я пам’ятаю, ти мені розповідав». Це позитивне твердження, яке допоможе вам зберегти дружбу.

25. Якщо ви хочете справити гарне враження при першій зустрічі, підготуйте щось незвичайне, щоб це назавжди врізалося людині в пам’ять.

26. Якщо хтось пояснює вам щось, яке ви і так знаєте, не перебивайте і вислухайте. Цим ви забезпечите собі терплячого слухача, коли вам треба буде щось розповісти

27. Хочете швидко справити сильне враження? Кивайте або посміхайтеся у відповідь на ключові слова співрозмовника. Продовжуйте кивати і посміхатися щоразу, коли він їх повторює: це створить враження уважності та викличе у нього інстинктивну симпатію до вас.

28. Якщо ви відчуваєте на собі чийсь пильний погляд, позіхніть і підніміть очі. Той, хто на вас витріщався, видасть себе тим, що теж позіхне.

29. Якщо ви хочете, щоб люди швидко з вами погодилися, намагайтеся говорити швидко і натхненно.

30. Хочете, щоб людина допомогла вам, не замислюючись? Почніть прохання з фрази: «Зроби ласку…». Вона відразу відчує себе важливою і вам буде простіше домогтися свого.

31. Якщо вам потрібно щось продати, пам’ятайте: бонус приваблює покупців більше, ніж знижка.

32. Якщо ви хочете укласти угоду з вигодою для себе, запропонуйте на вибір більш дешевий варіант з обмеженими опціями і той варіант, який вам потрібен.

33. Якщо хочете, щоб до ваших слів прислухалися, скажіть, що цього вас навчив батько. Ось побачите – слухачі поставляться до них з великою пошаною!

34. Якщо ви працюєте в сфері обслуговування клієнтів, повісьте за стійкою дзеркало. Розлючені клієнти будуть бачити своє обличчя і змінювати його, що зробить ваше спілкування більш спокійним.

35. Якщо ви хочете бути хорошим лідером, ніколи не виявляйте подиву.

36. Якщо ви хочете більше дізнатися про людей, розкажіть анекдот і подивіться, як вони сміються. Близькі люди, зазвичай, торкаються одне до одного, коли їм смішно. Це дозволить вам відразу визначити друзів і партнерів.

37. Якщо ви хочете справити сильне враження при знайомстві, потискайте руку міцно, попередньо переконавшись, що ваша рука тепла.

38. Якщо ви відчуваєте, що людина ставиться до вас з неприязню, попросіть у неї позичити вам якусь дрібну річ. Як би їй не було неприємно, вона навряд чи вам відмовить, після чого його думка про вас може змінитися в кращий бік!

39. Щоб спокійно пройти через натовп, кивніть й ідіть всім тілом в один бік, а потім ідіть в інший. Більшість людей підуть по першому шляху, залишивши вам місце для пересування.

40. Якщо у вас в голові засіла пісня і ніяк не проходить, згадайте, як вона закінчується і вона пройде. Незавершені речі частіше відкладаються у нас в пам’яті.

41. Хочете завжди вигравати в «камінь-ножиці-папір»? Поставте супернику будь-яке запитання і відразу починайте відлік, не чекаючи відповіді. Найімовірніше, він покаже ножиці.

Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

реклама

Пов'язані статті

Close

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: