6 відомих прийомів, які працюють навпаки

© livejournal.com

Перепробувані всі пункти зі списків «Як почати діяти», а результату немає? Зробіть все навпаки!

1. Списки «Чого я хочу»? Не дають такого ефекту, як списки «Чого я не хочу»

Якщо від списків бажаного вже паморочиться голова, а життя кращим не стає, визначитеся спочатку з тим, чого ви не хочете. Наші бажання включають складну суміш з особистих прагнень, обов’язків, помилок, очікувань батьків, партнерів і суспільства. У таких списках складно розібратися. Зате те, чого не хочеться, включає дуже певний персональний набір речей. Робота над ними дасть максимальний ефект.

2. Розуміння? Нічого не міняє

Курці знають, що куріння шкідливе для здоров’я. Ті, що худнуть розуміють, що витрачати треба більше, ніж споживати. При всьому нашому розумінні робимо ми зовсім інше. За сприйняття інформації і вчинення дій відповідають різні частини нашого мозку. Неможливо придумати правильну дію. Єдиний спосіб – кинути багато думати і йти робити.

3. Грандіозність мети? Не допомагає її домагатися

Не можна вмістити те, що не вміщається. Щоб щось зробити, треба бути «потрібного розміру», вміщати в себе мету цілком. Спочатку ми розширюємося, потім можемо вкладати в себе бажане. Якщо ж мета величезна, спочатку доведеться вирости до неї, з’їдаючи маленькі шматочки на шляху до великого.

4. Приплив сил? Спочатку витрата

Відкладаєте, тому що не вистачає сил здійснити задумане? Економія енергії – це нормальний стан здорового організму. Тіло не виробляє енергію просто так, а реагує на появу активності. Спочатку йде перша дія, а потім вироблення енергії на виконання задуманого.

5. Винагорода? Передоплата!

Якщо ви все ще стимулюєте себе почати діяти очікуванням нагороди, то корисно подумати про природний добір. Він заточив людський організм так, щоб ми продовжували виконувати дії, що доставляють задоволення. Це основа виживання. Те, що лякає, несмачно і неприємно, розцінюється як потенційна загроза для здорового життя і продовження роду. Тому нехай нагороди будуть відразу. Мотивуватися задоволенням в процесі більш ефективно, ніж гіпотетичною насолодою попереду.

6. Перевірити і перевірити ще раз? Зайва трата часу

Приказка «сім разів відміряй, один раз відріж» не є універсальними ліками від помилок. Зате точно гарантує тимчасові витрати без впевненості в результаті. Багато виробників програмного забезпечення випускають зараз свої продукти на ринок недосконалими без додаткових опцій, які потім розробляються під готовий продукт. Такий підхід забезпечує максимально ефективну витрату ресурсів на виконання завдання. Перестаньте витрачати час на створення чернеток – робіть відразу все начисто й ви знатимете результат, який можна вдосконалювати.

Фото заголовку
За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close