7 причин, чому ви поки не зустріли свою другу половинку

У наш час люди все частіше страждають від самотності і неможливості знайти людину, з якою можна було б сподіватися на щось більше, ніж декілька побачень.

Тутка знайшов 7 причин, розібравшись з якими, ви зможете побудувати гармонійні стосунки з майбутньою коханою людиною і, що найголовніше, з самим собою.

Ви не оговталися від минулих відносин

«Вибивати клин клином» і намагатися комусь довести, що ви ще «бажані», — провальна тактика, яка може лише помножити ваші страждання. Така поведінка відштовхне від вас потенційних партнерів — кому сподобається, що їх використовують у якості рятівного круга або як засіб позлити колишнього або колишню? Дайте собі час, щоб заспокоїтися і зрозуміти, чого ви насправді хочете.

Завищені очікування

Деякі дівчата мріють про принца, хлопці — про ідеальну в усіх відношеннях дівчину, в той час як реальне життя з реальними людьми виглядає дещо інакше. Зверніть увагу перш за все на себе. Як ви виглядаєте? Що ви можете дати іншій людині? Чи буде їй добре з вами? Адже, як відомо, принци одружуються на принцесах. Іншими словами, якщо вам потрібна людина з певними якостями, спочатку спробуйте виробити подібні у самого себе.

Ви мрієте про того, хто не вільний

Навіть не витрачайте час. Звичайно, в житті все буває, і ми не збираємося нікого засуджувати, але все-таки подумайте: яка «друга половинка» може вийти з людини, здатної на подружню невірність? Навіть якщо ви коли-небудь займете його або її місце, вас постійно будуть мучити сумніви: а чи не зрадять тепер вам?

Недовіра

«Всі вони однакові», «так їм всім тільки одне потрібно» — як часто ми чуємо на адресу чоловіків і жінок подібні твердження! Що ж, якась частка правди в цьому є, особливо якщо ви кожен раз закохуєтеся в схожих людей. Не варто бездумно довіряти першому зустрічному, але не варто відштовхувати людей підкресленою недовірою. Вони не винні в тому, що зробив ваш колишній або колишня. Краще поспостерігайте за ними і не ігноруйте тривожні ознаки.

Боязнь серйозних стосунків

Відсутність впевненості, що почуття витримають випробування рутиною, неусвідомлений страх втратити особистий простір, побоювання впасти в залежність від близької людини — все це немов невидимою стіною захищає вас від нових знайомств. Як змінити ситуацію? Універсального засобу немає, але, як і в попередніх випадках, потрібно насамперед зайнятися собою: знайти собі хобі до душі, частіше бувати на людях і не зациклюватися на негативних думках.

Відчайдушне бажання сподобатися

Поведінка павича, який демонструє свій чудовий хвіст, добре працює лише у світі тварин. У більшості людей вона може викликати лише глузування, жалість і навіть неприязнь. Інша лінія поведінки, коли ви намагаєтеся догодити людям, підлаштовуючись під них, теж не працює. Не потрібно носити мереживні сукні і мило посміхатися, якщо вам це не до душі. Краще будьте собою. Потрібна людина обов’язково це оцінить.

Ви занадто поспішаєте

Наслухавшись розмов про «біологічний годиник», деякі люди готові побачити «ту саму людину» в першому зустрічному і буквально вішаються йому на шию. Так, це чудово, якщо ви налаштовані серйозно. Але не варто на першому побаченні ділитися міркуваннями з приводу того, як би ви хотіли назвати ваших майбутніх спільних дітей. Такий напір може відлякати навіть тих, хто з самого початку відчув до вас щось більше, ніж просто симпатію.

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close