8 моментів, про які обов’язково будете шкодувати у старості

© fresher.ru

Поки ти молодий, здається, що все життя попереду, старості не існує або вона можлива тільки для інших людей. Старість сприймається як щось дуже далеке. Людина живе, не замислюючись про те, наскільки правильно і раціонально вона використовує свій час та своє життя.

І ось настала та сама старість, якою, по суті, ще ніхто не чекав… З’явилося багато вільного часу. Чим себе зайняти? Спогади – це те, чим живуть люди похилого віку. Вони буквально день за днем, і крок за кроком згадують своє життя і розбирають на дрібні деталі. Саме в цей час приходить усвідомлення того, стільки всього було зроблено неправильно, наскільки нерозумно використовувався час, який вже ніколи не повернеш назад.

Про що шкодують у похилому віці?

Можливо, прочитавши цю статтю, хтось замислиться і хоча б трохи змінить своє життя і стане більше цінувати кожну мить.

Час, витрачений на телевізор і інтернет

© fresher.ru

Задумайтесь тільки, скільки годин на день ви витрачаєте на перегляд новин, серіалів, якигось фільмів, телевізійних передач. А скільки часу проводите перед екранами ноутбуків, комп’ютерів, смартфонів, спілкуючись з віртуальними «друзями»? Так, нині століття інформаційних технологій і спілкування за допомогою всесвітньої мережі відіграє важливу роль у сучасному суспільстві. Але невже воно замінює реальних друзів?

Шкідливі звички, неправильне харчування

© fresher.ru

У той час здавалося, що одна сигарета або келих вина підуть виключно на користь, а от зараз відгомони всього того нагадують про себе у вигляді хвороб. Солодкі газовані напої, супермодні шоколадні батончики, чіпси, сухарики з присипкою, жирна їжа, гострі приправи і т. д. – як все це було смачно тоді. А тепер проблеми з ШКТ, печінкою, нирками. Кращі страви – це дієта №5.

Метушня

© fresher.ru

А згадайте, коли ви дивилися на сонце? А як красиві заходи сонця? А чи звертали ви увагу, як багато влітку зірок і як високо небо? Пам’ятаєте, як приємно співають птахи в лісі? Шум прибою морської хвилі вже точно навряд чи хтось зможе забути… Але кожен день проходить у шаленому ритмі і метушні, не встигли озирнутися, а вже пізня ніч і пора лягати спати, щоб завтра вранці знову почати життя «білки в колесі».

Дитинство

© fresher.ru

Найбільш яскраві, барвисті і приємні спогади родом з дитинства. А пам’ятаєте, як хотілося швидше вирости і піти в школу і інститут? Приміряючи мамині туфлі або татову краватку, не хотілося бути маленькою дитиною. Сьогодні згадується це все з легким смутком: куди ми поспішали, будучи малюками?

Подорожі

© fresher.ru

Світ пропонує необмежену кількість можливостей, скористайтесь цією пропозицією вчасно. Подорожуйте зараз, щоб було що згадувати в старості.

Втрачені можливості

© fresher.ru

Був шанс ризикнути і спробувати випробувати удачу, але невпевненість в собі і страх невдачі взяли верх? Потрібно вміти ризикувати, а також необхідно вірити в самого себе і в свої сили – тоді прийдуть успіх, удача і везіння.

Невикористаний потенціал

© fresher.ru

Вмієте гарно малювати, але боїтеся спробувати себе в ролі художника? Музика є частиною вашого внутрішнього світу, але соромитеся танцювати чи співати? Завжди хотіли спробувати себе в ролі циркового артиста, але побоялися виглядати безглуздо в очах оточуючих? А потім такої можливості вже може і не бути, діяти потрібно сьогодні.

Невимовлені фрази

© fresher.ru

Напевно, це найбільш значуща біль будь-якої людини. У кожного з нас є люди, які нам особливо дорогі, але, на жаль, вони вже не поруч… І тільки тепер розумієш, наскільки жадібними ми були на прояв почуттів і вираження своїх емоцій. Повернути б час назад хоч на хвилинку…

Фото заголовку slavyanskaya-kultura.ru
За матеріалами fresher.ru

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button
Close