8 простих причин, чому чоловіки уникають ідеальних жінок

Людина може бути самотньою і на  це є мільйон причин. Але все ж існує одна дивна річ: так багато хороших, розумних, практично ідеальних дівчат, які ніяк не можуть перейти з «режиму очікування» на «іншу сторону» любові.

Ми знайшли причини, чому деякі жінки, які, на думку суспільства, вже точно з цим проблем мати не повинні, як це не парадоксально, самотні.

Погляньте на більшість сучасних дівчат: вони незалежні та не потребують опіки. Як вибирає супутників така дівчина, добре описано в The Question:

«Моя подруга – красива, приємна в спілкуванні дівчина, закінчила престижний університет, працює, 25 років. Модно одягається, ходить в бари і на концерти, друзів багато, молодим людям подобається, тільки ось самотня. Чому? Просто вона дуже розважлива людина і дуже чітко розуміє, кого хоче бачити поруч із собою, кого – ні. Тому вона не схильна вплутуватися у стосунки «щоб були» або «щоб спробувати». Так що більша частина хлопців відсікається, якщо не з першого погляду, то на першому ж побаченні.

Цей пункт прямо випливає з попереднього. Найчастіше, якщо чоловік в першу ж секунду в довготерміновій перспективі уявився такій дівчині так собі чоловіком, то Адьос! Безглузді знайомства – це марна трата часу. Тому хтось в одному і тому ж віці вже вийшов заміж, розлучився, вийшов заміж, народив, розлучився і вже знову збирається заміж, а хтось тільки підводить підсумки передвиборчої кампанії ще лише першого кандидата.

Надумані комплекси – вельми поширена проблема. Як відомо, леопардові лосини швидше одягне дівчина нестандартних форм, ніж дівчина, якій вони дійсно підійдуть. А все тому, що у першої з самооцінкою краще, ніж у другої. І останній варто було б цьому повчитися.

«Особисто я хочу жінку, яка може піклуватися про мене і про наш будинок, а не тільки про своє відображення в дзеркалі і кар’єрі», – написав один представник Інтернету. Варто визнати, його підтримали багато чоловіків.

Якщо на першому побаченні дівчина показує дизайн вже обраного весільного плаття або подумки перескакує не тільки першу зустріч, а й кілька спільно прожитих років, відверто розповідаючи, який їй там яєчник вчора вирізали, то побачення гарантовано буде останнім. Така дівчина може бути всім хороша, крім свого страху самотності і зацикленості на тому, щоб швидше вийти заміж. Це помітно неозброєним поглядом і дуже відштовхує чоловіків.

Якщо мова йде про дуже красивих жінок, то їхня краса частіше притягує нахабних і самовпевнених чоловіків, а розумних і скромних відлякує. Є цікава історія на цю тему:

«Років через 6 після закінчення вузу я познайомилася з уже одруженим чоловіком. Ми стали кращими друзями, але я постійно відчувала з його боку особливе ставлення. Одного разу він зізнався, що він навчався в тому ж вузі і дуже мене кохав. На питання, чому ж він тоді не підійшов, він відповів: «Ти була така неприступна, найкрасивіша дівчина в інституті, за тобою такі хлопці упадали, і ти їм відмовляла, куди вже мені було з ними змагатися. Ти б навіть і не подивилася на мене»».

Відсилання до першого пункту. Відкидаючи всі можливості, жінки можуть ненавмисно пропустити ту, «свою» людину, на яку так сподіваються. «Коли я його зустріла, я відразу зрозумію, що це він!» – кажуть вони собі. Але вони помиляються, адже стосунки – це метод спроб і помилок, якого багато дівчат бояться.

«Колишня дівчина мого чоловіка така, яку в страшному сні не побачиш: і красива, і розумна. Одного разу почула, як чоловік сказав другові, що свого часу він не просто закохався, а прямо «влип» у неї. Я знемагала і все зрозуміти не могла: навіщо йому я?

Перед весіллям я все-таки зважилася задати йому це питання. Він спокійно знизав плечима і сказав: «Складно тому, що ідеальна занадто. Ось ми з тобою з ранку прокинулися, а встали до вечора, якщо захотіли. І якщо захотіли – покидали тарілки біля ліжка. І ми знаємо, що від цього ні в яку прірву ми не котимося. А у неї синдром відмінниці, і я повинен був бути головною п’ятіркою. Ну її».

За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Close