8 речей, які доросла жінка ніколи не змінить заради чоловіка

Вона змінить зачіску

© depositphotos.com

Що думають чоловіки: “З дитинства обожнюю Скарлетт Йоханссон. Моя жінка, природно, теж виглядає чудово, але мені б хотілося, щоб вона зробила зачіску, як в актриси, адже вона така сексуальна. І я впевнений, що це тільки підкреслить всі принади моєї коханої”.

Що відбувається насправді: Дівчина, впродовж 5, 10, 15 років вибирала ідеальну для себе стрижку, яка приховувала б всі її можливі недоліки і демонструвала переваги. Для досягнення цієї мети було витрачено багато часу, грошей і нервів, але раптово з’явився хлопець, котрий пропонує змінити її. В жодному разі!

Вона кине своїх подруг

© fotolia.com

Що думають чоловіки: “Що спільного у моєї дівчини може бути з цими дівчатами? Напевно, вона спілкується з ними за звичкою. Тим більше вони проводять дуже багато часу разом. Раніше у неї не було мене, а зараз я заміню їй будь-яку подругу!”

Що відбувається насправді: Жіноча дружба – неіснуюча, згідно з поширеною думкою – може, всупереч чоловіку, тривати роками. Наскільки б дивними не були її подруги, твоя дівчина пережила з ними не одну пригоду, з’їла не один міх солі. Стосунки приходять і йдуть, а дружба залишається.

Вона залишить роботу

© depositphotos.com

Що думають чоловіки: “Жінка повинна сидіти вдома, готувати їжу, прибирати в квартирі та виховувати дітей. Все інше зробить чоловік. Навіщо ходити на роботу, якщо гроші заробляю я?”

Що відбувається насправді: Дівчина, почувши від свого хлопця пропозицію кинути улюблену справу, в яку вона вклала стільки часу і сил, найімовірніше, розсердиться.

Вона буде готувати, як мама

© pinterest.com

Що думають чоловіки: “Що складного в приготуванні їжі? Береш овочі – вариш суп! Ось тільки чому він не такий, як у моєї мами?”

Що відбувається насправді: Дівчина за 30 вже давно вміє готувати і має власний кулінарний “стиль”, а не намагається наслідувати чиюсь маму. Інакше в перервах між стосунками вона б давно померла з голоду.

Вона відмовиться від родичів

© colourbox.dk

Що думають чоловіки: “Я не подобаюся її родичам, але ж це її вибір, з ким бути. Їй жити зі мною, а не з ними, отже, вона цілком може припинити з ними спілкуватися.”

Що відбувається насправді: Дівчина не розірве зв’язку з сім’єю через якесь, можливо, швидкоплинне захоплення. Батьки – це святе! А якщо ти дійсно серйозно налаштований щодо неї, варто докласти максимум зусиль для того, щоб її родичі почали ставитися до тебе хоча б нейтрально.

Вона позбудеться домашньої тварини

© depositphotos.com

Що думають чоловіки: “Хто їй важливіше? Я чи якась тварина, яка нічого не розуміє, не розмовляє і ходить повз лоток? У мене взагалі алергія на котячу шерсть. Якщо їй важливі наші стосунки – нехай позбудеться тварини!”

Що відбувається насправді: Чоловік може скільки завгодно жартувати про сильну і незалежну, тиснути на жалість і звалювати провину за розбиту вазу на Пушка, але кота дівчина нікуди не подіне. Навіть не сподівайтеся!

Вона кине палити

© shutterstock.com

Що думають чоловіки: “Я – чоловік, отже, повинен контролювати все її життя. Позбутися шкідливих звичок – її перше завдання на час наших стосунків. Не збираюся цілуватися з попільничкою”.

Що відбувається насправді: Чоловік закохується в жінку з усіма її недоліками. Виправивши їх, вона перестане бути такою, як раніше. Тим більше, коли ти з нею починав спілкуватися, то вже знав, що у неї є така неприємна звичка. Але тебе це особливо не бентежило. Сам знав, з ким зв’язуєшся. Та й кинути палити – досить складне завдання, хлопець навіть не уявляє, чого він вимагає.

Вона забуде про цукерково-квітковий період

© imsearch.co.kr

Що думають чоловіки: “Їй 30, м’ягкі іграшки вже не цікавлять, квітами встигла насолодитися в юності, а цукерки здатна купити собі сама. Ми вже не в тому віці, щоб гуляти за ручку і перекидатися смс перед сном”.

Що відбувається насправді: Дівчина завжди залишається дівчиною, незважаючи на вік. ЇЇ завжди будуть зворушувати маленькі собачки, вона буде плакати через сумні фільми і співати в душі. Романтика – невід’ємна частина жіночого життя.

Зрозуміло, в цій статті наведені найбільш перебільшені та узагальнені варіанти розвитку подій. Природно, що кожен випадок особливий і різні дівчата не можуть поводитися абсолютно однаково. Все залежить від конкретної ситуації, ставлення хлопця до неї (і її до хлопця) і багатьох інших факторів.


За матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Close