Агресія слабких чоловіків


Як це принизливо – жити з жінкою і ставити її в ситуацію вимушеної залежності.

Часом з розповідей клієнтів я дізнаюся, що в їх сім’ях діється божевілля. Жінка не розуміє, чому їй так погано при очевидному благополуччі. Вона довго розповідає, що чоловік напевно любить її, купує дорогі подарунки, часто запрошує погуляти. Що вона може робити з грошима все, що їй заманеться.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Але є кілька АЛЕ, які вона замовчує. І це робиться не спеціально. Просто вона настільки придавлена своїм чоловіком, що цього не усвідомлює.

— У нас багато спільного майна. В цьому випадку я маю на увазі нерухомість. Колись давно, коли ми посварилися і я була в пригніченому стані, мій чоловік сказав мені, щоб я поїхала до мами і охолола там.

На мою пропозицію поїхати йому на деякий час (а у мене була маленька дитина) він сказав, що мого тут нічого немає і тому саме я повинна поїхати до батьків.

Я не зрозуміла, що сталося, але приїхавши до мами мене стало щось мучити. Коли я повернулася додому і ми сіли поговорити, я сказала, що мені не сподобалися його слова про те, що у мене нічого немає. Адже насправді ми одружилися в юному віці і все, що у нас було, ми надбали разом. Чоловік сказав, що це так, але в зв’язку з його бізнесом він дуже переживає, що будь-яка перевірка може викликати підозри в його прозорості щодо бізнесу, тому все, що у нас було, було записано на його родичів.

Я була дуже стривоженою. Моя безпека була порушеною. Я зрозуміла, що стала безправною. Він говорив зі мною ніжним голосом і сказав, що поки я з ним, у мене буде все. Я відчувала себе обдуреною, але нічого не могла зробити. Моїм постійним відчуттям став страх. Я не розуміла, звідки він береться. Але він був завжди.

Настав момент, коли я вирішила поїхати в одну з наших численних квартир і побути наодинці з собою. Я повідомила про це чоловікові, але він сказав, що мені там нічого робити. Що квартири здаються за вигідною ціною і розривати договори оренди заради моїх дурниць він не буде.

Я знову опустила руки. Змогла тільки поїхати на кілька днів до готелю. Там у мене нічого не вийшло з відпочинком. Я була ще більше наляканою. Думки були такі розсіяні, що я не змогла зібратися ні на хвилину. Мені стало здаватися, що тепер, коли я взагалі позбавлена управління своїм життям і не можу користуватися майном так, як хочу я, мені потрібно постійно бути тільки вдома, щоб контролювати процес.

З’явилися головні болі, часто сіпалося око. Чоловік не йшов на діалог. Якось знову розпочавши розмову про те, що мені теж потрібна впевненість у завтрашньому дні, чоловік запропонував переписати на мене одну крихітну квартиру. Я погодилась. Коли прийшов час підписувати договір, виявилося, що я залишаюся з малесенькою квартирою, а в свою чергу відмовляюся від декількох квартир, будинків, машин і дачі. Мені нічого не залишалося, як підписати це. Я подумала: нехай хоч щось конкретне, ніж взагалі нічого.

Але з того моменту я постійно думаю і бажаю йому смерті. Я ненавиджу себе за ці думки, часто молюся. Але нічого не можу зробити зі своєю агресією. Мені дуже прикро, що проживши з людиною стільки часу, даючи їй можливість розвиватися і розширювати свій бізнес, я залишилася ні з чим. Тільки не подумайте, що я сиджу вдома і живу за його рахунок. Ні. Я теж працюю. Але, на жаль, не можу заробити стільки, скільки чоловік. На мені ще дім і троє дітей.

Мій улюблений Ялом часто писав про те, що він дійсно відчував, коли приймав клієнтів. Я теж хочу написати – я хотіла їй сказати: ТІКАЙТЕ ВІД НЬОГО!!!!! Але не могла. Я хотіла розібратися напевно.

Вона приходила ще кілька разів. Потім зникла. Я зателефонувала сама, коли вона не прийшла. Виявилося, вона лежить в лікарні з інсультом. Причому не в найкращій. Моєму дзвінку вона зраділа, сказала, що цього потрібно було очікувати. Що вона більше не хотіла з ним перебувати на одній території. Його прихована агресія не давала їй жити. Вона знемоглася.

Як часто жінки потрапляють в такі ситуації, з яких заважають вийти гордість і упередження. Мені так хочеться, щоб ці жінки були захищеними.

  • Щоб, одружуючись, вони відразу обумовлювали для себе зручні умови.
  • Щоб не могли бездумно давати себе на поталу.
  • Щоб вони розуміли, що хвору собаку всі хочуть штовхнути.
  • І щоб її не було так легко штовхнути, вона повинна бути захищеною.

А з приводу таких чоловіків скажу – як це низько жити з жінкою і ставити її в ситуацію вимушеної залежності. Це можуть зробити тільки слабкі чоловіки.

Фото з відкритих джерел
Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Close