Чим більше часу ви проводите з мамою, тим довше вона буде жити!


Відповідно до недавніх досліджень, чим більше часу ми будемо проводити з бабусями і батьками, тим довше вони будуть жити.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Такі висновки зробили вчені з Каліфорнійського університету. У дослідженні брали участь 1600 дорослих людей, їх середній вік – 71 рік.

Самотні люди потрапили до окремої групи. Виявилося, що смертність серед самітників набагато вища, ніж серед тих, у кого є сім’я і родичі.

Звичайно, на тривалість життя впливають здоров’я людини та інші фактори. Але усамітнення також вкрай негативно позначається на літніх людях. Чим старшим Ви стаєте, тим більше потребуєте приємної компанії!

Однак, діти все менше часу приділяють батькам – у них своя сім’я, робота, проблеми, турботи і обов’язки.

При цьому батькам не обов’язково бачити вас щодня. Їм важливо бути в курсі ваших новин, всього, що відбувається у вашому житті. Подумайте про це.

Ваша увагу і турбота дає їм відчуття захищеності. Татові й мамі важливо знати, що вони як і раніше вам потрібні. Візьміть телефон і зателефонуйте їм, щоб розповісти, як пройшов ваш день. Дізнайтеся, як провели день вони.

Підтримувати зв’язок з батьками важливо не тільки для них, але і для вас: вам потрібна їхня мудрість, поради, історії. Запросіть їх на вечерю або самі зайдіть в гості. Поставте себе на їхнє місце – адже зовсім скоро і ви опинитеся в такому ж становищі.

Для батьків ви назавжди залишитеся дитиною, навіть, якщо вам під 40 років і ви займаєте посаду керівника великої фірми. Вони ніколи не перестануть хвилюватися за вас.

75% батьків вказують, що в міру дорослішання дитини стосунки між родичами тільки покращуються. З підлітком знайти спільну мову набагато складніше.

І ще одне: мати живих батьків – великий подарунок. Зазвичай, цю цінність ми розуміємо, коли назавжди втрачаємо найближчих людей. Не марнуйте часу. Спілкуйтеся з батьками якомога частіше – ніхто і ніколи не буде любити вас так, як ваші батьки.

Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Back to top button
Close