Чому ми боремося з жінками?

© depositphotos.com

Головна проблема всіх стосунків в тому, що люди не співпрацюють між собою, а воюють. Чоловіки та жінки придумують різні ігри.

Цей принцип спрацьовує практично завжди, включаючи кар’єру та бізнес. Результат: люди прагнуть війни і вони її отримують. Починаючи зі знайомства з дівчиною до того моменту, як вона потрапляє до вас в ліжко. І навіть після цього.

ТУТКА в TELEGRAM – не пропустіть найцікавіше

Чому чоловіки вибирають різні ходи та тактики, замість того, щоб просто розслабитись і бути собою?

Впевнений чоловік нікого «завойовувати» не буде

Розпочну здалека. На одній із моїх лекцій була присутня жінка-тренер. Вона задала запитання: «Михайле, я читаю лекції, як і ви, але мені постійно приходиться доводити слухачам, що я не ведмідь. Я перебуваю у вічній напрузі, тому що відчуваю недовіру з боку моїх клієнтів. Лише придумую способи завоювати довіру, але нічого не допомагає. Що мені робити?»

Річ в тому, що у неї відбувається певна конфронтація, вона бореться з своїми клієнтами. А я – ні. Я люблю аудиторію і я навіть не думаю, щоб з нею боротись.

Ми починаємо захищатися, коли почуваємося невпевнено.  Нам починає здаватись, що навколо нас вороги. Це – результат внутрішнього страху. Коли йдеться про інтимні стосунки, спрацьовує страх бути відкинутими, приниженими, ображеними.

У жінок цей страх не менший. Саме звідси ці ігри в «недоступність», всі ці виклики «завоюй мене». Але впевнений в собі чоловік нікого «завойовувати» не буде. А невпевнений дуже швидко стає заручником цієї гри: починає залицятися, телефонувати, робити подарунки, щоб врешті «перемогти» і отримати «доступ до тіла».

Після цієї перемоги він, як правило, зникає. Не тому, що отримав бажане, фізично отримав задоволення. А тому, що сенсу боротися більше немає, «перемогу», як йому здається, він вже отримав, не варто більше витрачати час.

Але хіба чоловік не ображений? Через те, що його не бажали «просто так»? За те, що він є такою людиною, з певними чеснотами? Ні, його «прийняли» в ліжко за якісь дії, вчинки.

З таких чоловіків виростають хлопчики, яких батьки хвалили за досягнення, вони рідко чули, що вони чудові самі по собі. Ці хлопчики стають чоловіками фізично, але в розумі нічого не змінюється, вони продовжують завойовувати хороше ставлення до себе своїми вчинками, а без цього не обійтися.

Через комплекси ми втрачаємо справжнє задоволення

Ідемо далі. Деяким чоловікам реально потрібні «перемоги» в ліжку. Їх самооцінка напряму залежить від кількості інтимних партнерів, тому що віри в себе в них немає. Жінки «пропонують себе»? Означає, вони достойні. А якщо їм відмовляють – тоді нема за що себе поважати.

Найсмішніше, що в парадигмі таких чоловіків у дівчат точно такі ж проблеми. Якщо їм зустрічається впевнена в собі жінка, яка одразу говорить, того, чого хоче, в ігри не грає, а займається коханням, коли забажає (а не після букетів, побачень і подарунків), вони записують її до списку «доступних» (дешевих жінок). А дівчина з проблемною психікою, яка влаштовує театр одного актора з цим самим «завоюй мене» – «достойна жінка», чиста невинність і бездоганність. Твій рівень, так би мовити.

Сумно, адже і чоловіки, і жінки через низьку самооцінку в результаті позбавляють себе задоволення. Хоча річ тут не лише в цьому: якщо ми кожного разу самостверджуємося  через ліжко, комплекси нікуди не зникають, але збільшуються, як снігова куля. Взаємини з жінками стають складними і заплутаними, адже вони спочатку почалися із труднощів та плутанини. І так безкінечно.

Бути собою та не бігати за жінками

Єдиний спосіб зав‘язати з цим – справді, припинити бігати за жінками. Вона сказала «ні»? О’кей, ні то ні. Впевнений в собі чоловік переконливо піде далі після першої відмови. А ще він не боїться підійти до будь-якої дівчини, котра йому сподобалась, і почути таку відповідь. Його самооцінка взагалі не залежить від жінок. І в дурнуваті ігри він не гратиме, він не психотерапевт, щоб лікувати комплекси.

І ще – кожен з нас може не сподобатися одне одному. Він – білявий, а вона любить шатенів. Нічого страшного, це взагалі його не характеризує як чоловіка.

А жінки справді люблять впевнених в собі чоловіків. Не таких, що ти його виставляєш за двері, а він лізе у вікно. Впевнений в собі чоловік ні з ким не бореться. Йому це не цікаво.

Фото заголовку
Переклад Тутка за матеріалами

Залиште свій коментар

коментарів

Пов'язані статті

Close